Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto już tego badziewia kupować !

 

Tyle moich lat z To i Owo TV i taki zawód. Grafika beznadziejna, nawalili kolorów, że oczopląsów się dostaje.

Gdybym chcał takie wodotryski, kupowałbym Tele Świat lub TV14.

 

Ucięcie ramówki programu nfilm to kpina, nawet całego dnia nie dali ! Zamaist rozszerzyć ofertę kanałów sportowych, wywalają ESPN America.

 

To był ostatni numer To i Owo jaki kupiłem, zmieniam na Tele Tydzień, kanałów mniej, ale bardziej czytelne.

 

GDZIE TA GAZETA Z PROGRAMEM NA SZARYM GAZETOWYM PAPIERZE ??? !!!

Odpowiadam: w archiwum redakcji....

 

Idealnie spaprali gazetę do końca. A wszystko zaczęło się od momentu kupna tytułu przez Bauera... Niestety :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem To&Owo jest teraz gorsze niż przed zmianami. Usunęli SciFi, TV1000 i TV5 (gdzie są przecież polskie napisy w niektórych audycjach!), co jest poważnym błędem. Pozostawienie tak dużo miejsca tvn24 i TVP Info to duże nieporozumienie - wiadomo, że są tam serwisy informacyjne i kilka programów publicystycznych, więc można by to napisać krócej, zajmując mniej miejsca. Po co dodawać 4fun.tv, skoro leci tam prawie wyłącznie muzyka (tak jakby dać program Mango24 albo TVN Meteo). Szata graficzna to kolejny minus - trochę się "stabloidyzowała" - kolorowe nagłówki, mniej wyraźna czcionka - tygodnik jest niefunkcjonalny i przypomina pozostałe na rynku. Mam wrażenie, że papier w środku jest gorszej jakości, ale może to tylko subiektywne odczucie. Powinno być więcej porad satelitarnych i artykułów o tej tematyce. Chciałbym by było więcej stacji zagranicznych i wszystkie kanały polskie. Byłbym gotów płacić za taki tygodnik nawet 3,50zł - byłby wart swojej ceny. Jak na razie, 1,99zł za To&Owo to już lekka przesada, bo chodzi o stosunek jakości do ceny. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATASTROFA! Takie słowo ciśnie mi się na usta jak zobaczyłem dzisiejsze TO&OWO.

 

Mnie osobiście w tv interesuje najbardziej film i sport.

 

Na stronach filmowych mamy w pełni rozwinięty program takich stacji jak TCM, Polsat Film :shock: Zone Europa,13th street i TVP Seriale :shock: a ściśnięte: Canal+, Canal+ Film, HBO Comedy i nfilm.

 

W sportowych jeszcze gorzej: rozwinięte tak genialne sportowo i pełne relacji live kanały jak TVN Turbo i Polsat Play, a ściśnięte: Canal+ Sport (!!!), Canal+ Gol, Eurosport 2, Polsat Futbol i Polsat Sport Extra. Do tego brak Canal+ Weekend.

 

DRAMAT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być powiew świeżości a powiało amatorszczyzną. Mam wrażenie, że o układzie kanałów, tym które mają być obecne a które wyrzucić, decydowała osoba mająca mgliste pojęcie na temat preferencji czytelników tygodnika. Być może osoba ta usunęła te kanały do których nie ma dostępu lub których po prostu nie ogląda i to by tłumaczyło zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest NFILMHD, ale nie cały, tylko od np. 13 godziny czy 14. Wiocha straszna. nFilmuHD2 nie ma w ogóle. W ucho mnie pocałujcie, więcej To i Owo nie kupię.

W ostatnim numerze znowu można było zobaczyć, które pozycje na C+ są w HD, a które nie, dzisiaj znowu nie ma tam czegoś takiego. Narobili syfu, usunęli ważne dla mnie stacje. Kupowałem To i Owo od dzieciaka, od 7miolatka czytałem cały program, co tydzień. Przeżywałem wszystkie mniejsze, większe zmiany, ale to co zrobili teraz to przegięcie pały. Obecnie mam 17 lat, więc moja 10letnia kariera z tą gazetą właśnie się kończy. Dzięki za te mile spędzone chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiły mnie w szczególności kanały HD którymi są m.in. Das Erste HD, ZDF HD, RTL HD, SAT 1 HD, PRO 7 HD, NOVA HD. No nie dziwię się - powiększyli liczbę programów które są w HD - niezły żart. No i jest nowy jeszcze kanał History (HD). To dużo coś tych polskich kanałów HD dodali (zabrali np. nfilm 2 hd, mtv hd). :/

 

Widzę wielki problem Wydawnictwa Bauer - niech oni zastanowią się czy chcą wydawać gazetę dla ludzi mieszkających w Polsce czy w Niemczech czy też w Czechach.

 

I jeszcze jedno - czasem lepiej dawać mniej niż więcej, ale za to niech dają cały program a nie np. kuchnia tv od 15:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupim posunięciem było też awansowanie Polsatu 2 do rangi najważniejszych kanałów z największą ilościa miejsca. Przecież ten kanał jest dziesięć razy bardziej niszowy niż Polonia 1 i Tele 5. Tam lecą tylko powtórki głupich seriali. Zmniejszyli natomiast miejsce dla TVP Kultura upychając jej program w malutką ramkę. A dla mnie to jest najlepszy polski kanał telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten History ma znaczek HD więc to chyba wersja HD (niedostępna w platformach!) :lol2: A gdzie wersja SD z Cyfry (ma inną ramówkę)? Chyba że jest znowu pomylone podobnie jak z Nat Geo Wild (pisze HD a faktycznie drukowana jest wersja SD). Poza tym - dno i dwa metry mułu :lol2: Już nie ma To i owo - jest tylko jeden z wielu tygodników TV nieróżniących się zbytnio od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do History to łatwo sprawdzić, którą ramówkę drukują. Jeśli większość programów danego dnia zaczyna się o pełnej godzinie (czyli np. 17:00, 18:00, 18:30 itp) to jest to program z History SD. Natomiast jeśli większość programów zaczyna się w sposób np. taki: 17:00, 17:50, 18:40, 19:05 itp to jest to program z wersji History HD. Wersja SD i HD tego programu różnią sie ramówkami (jeszcze?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma nic złego w nowym toiowo TV

ja kupuję gazetę od początku istnienia. razem z rodziną i bliskimi zbieram wszystkie numery tej gazety które powinny być w piwnicy. ale nowy układ programów w Toiowo TV trzyma poziom.

 

ta gazeta ma same plusy ale moim zdaniem mi się podoba.

daję 5+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz to kanały premium powinny był całokolumnowe, zaraz po tych głównych ogólnotematycznych. Niegłupim pomysłem byłoby też umieszczenie kanałów HD (wszystkich - z wyłączeniem premium) obok siebie, po pół kolumny. Następnie film (nie premium), sport (nie premium), dokument, dzieci - wszystkie po pół kolumny. Na końcu programy ogólnotematyczne (niszowe), lifestylowe, muzyczne, informacyjne itp. po 1/3 kolumny. Żadnych szwabskich/makarońskich/żabojadnych/rusofilskich kanałów (chyba że z polskimi napisami) - kto zainteresowany poszuka w necie. Tu jest Polska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak zepsuli tą gazetę, myślałem że jak dodali kilka kanałów to albo więcej stron albo wywalili zagraniczne, ale usuwanie polskich to głupota, kupowałem gazetę bo miała najwięcej polskich i najlepiej poukładane, ale teraz To i Owo poszło w komercje to podziękuje .

 

Jest jeszcze w Polsce jakaś gazeta która oferuje podobny poziom co stare To i Owo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może To i Owo, nie wygląda teraz najlepiej, ale wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia, po miesiącu już nikt nie będzie pisał, ze gazeta jest zła i wszyscy znów będą zadowoleni. Mnie osobiście nie podoba się jedynie sprawa "przyciętych ramówek" wszystko inne jest do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o co to całe zamieszanie, dopóki nie kupiłem nowego numeru "To & Owo". Potwierdzam waszą opinię. Tragedia. Są pewne plusy, ale to kropla w morzu wobec przytłaczającej ilości minusów.

 

plusy:

:) usunięcie z pierwszych stron TVP Info,

:) dodanie RTL2,

 

minusy:

:( brak kolorowego paska przy krawędzi strony (!!!),

Nawet 15 lat temu gdy "To & Owo" było drukowane na szarym makulaturowym papierze, był przy krawędzi czarny pasek na różnych wysokościach, który ułatwiał otwieranie gazety na wybranym dniu. Teraz aby otworzyć gazetę np. na wtorek, trzeba przekartkować połowę gazety. Fatalnie, po prostu fatalnie.

:( na pierwszych stronach powinny być tylko i wyłącznie programy niekodowane, w tym przede wszystkim programy obecne w DVB-T,

:( zamiana Tele5 na Polsat2 - "zamienił stryjek siekierkę na kijek", to już lepiej było w to miejsce wstawić TVP Kultura (jedyny godny uwagi program od TVP),

:( szata graficzna słabo czytelna - jedna wielka kolorowa masa zlewającej się wytłuszczonej treści.

 

Coś mi się wydaje, że ostatni raz kupiłem "To & Owo". :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się odnaleźć w nowym układzie programów. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Jednak poprzedni układ był dla mnie czytelniejszy. Nie wiem po co dublowane są opisy niektórych filmów (opis w układzie programów i opis jako zapowiedzi przed układem dziennym programów) co prawda inne w treści ale po co opisywać dwa razy tą samą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...