Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czemu tak narzekacie na te listingi w Super TV i Kurier TV? No chyba że wolicie mocno ściśnięte 200 stacji po 3-4 linijki każda. Teraz jest lepiej, bo przynajmniej stacje naziemne mają wpisaną ramówkę od godzin porannych, a nie od np. godziny 16:00. Po prostu dostosowano listing do wyników oglądalności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że w TV14 nastaną podobne zmiany. Ciekawe, czy w pozostałych gazetach będą zmiany związane z listingiem - zależącym od oglądalności?

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu tak narzekacie na te listingi w Super TV i Kurier TV? No chyba że wolicie mocno ściśnięte 200 stacji po 3-4 linijki każda. Teraz jest lepiej, bo przynajmniej stacje naziemne mają wpisaną ramówkę od godzin porannych, a nie od np. godziny 16:00. Po prostu dostosowano listing do wyników oglądalności. ;)

Problem w tym, że zazwyczaj w gazetach od jakiegoś czasu lądują albo kanały z niską dostępnością/oglądalnością (np. Romance TV), albo z bardzo przewidywalnym programem (np. gnioty od "wielkiej czwórki"), ale na stacje ogólnodostępne, z bardziej różnorodnym programem czy też niezależne od większych koncernów (np. Nowa TV, Zoom TV, WP|, Metro, NTL czy Tele5) to już miejsca nie ma - dlatego też jak tak dalej Bauer będzie szedł w zaparte, to niech ich nie zdziwi, dlaczego ich szrot mało kto kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mało kto kupuje to bym nie powiedział. Na 9 magazynów telewizyjnych, które mają notowane wyniki sprzedaży, aż 7 to tytuły od Bauera. Jak się podliczy ich wyniki, na przykład te: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tele-tydzien-i-tele-swiat-liderami-sprzedazy-tylko-tv-14-na-plusie , to wychodzi że ich pisma sprzedają się w łącznym nakładzie niemal 2 milionów egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w TV14, i w Tele Max nie ma żadnych zmian. Czyli chyba na dobre oddzieliły się listingi. W gazetach PressMedii nie ma już niestety miejsca na kanały z MUX8, ale na np. TVP Seriale już jest - w gazetach Bauera nawet ogromne! :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, ponieważ kanały MUX8 (przynajmniej na tą chwilę) nie mają tak dużej oglądalności jak TVP Seriale. Ja rozumiem, że duża część użytkowników tegoż forum nie lubi tzw. odgrzewanych kotletów, ale typowego polskiego widza interesuje głównie to co już pokochał. I to ma też wpływ na słupki oglądalności, a na ich podstawie układane są listingi. Ot cała filozofia :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam, że w TV14, i w Tele Max nie ma żadnych zmian. Czyli chyba na dobre oddzieliły się listingi. W gazetach PressMedii nie ma już niestety miejsca na kanały z MUX8, ale na np. TVP Seriale już jest - w gazetach Bauera nawet ogromne! :(

 

Jak to nie ma miejsca w gazetach PressMedii?? Zrównać wielkością szpalty TVP1, TVP2 i Polsatu z TVN i miejsce się znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 maja do "Tele Tygodnia" dołączony zostanie dodatek poświęcony stacjom, które pod koniec zeszłego roku weszły na MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tele-tydzien-z-dodatkiem-o-nowych-kanalach-telewizji-naziemnej

 

Niezły mają rozpęd...czy taki dodatek nie powinien się pojawić w grudniu '16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to racja. Mnie jeszcze zaciekawiła jedna rzecz:

"W poniedziałek 29 maja br. w sprzedaży ukaże się wydanie dwutygodnika „Tele Tydzień” (Wydawnictwo Bauer) z dodatkiem o nowych kanałach telewizji cyfrowej."

Albo nastąpił jakiś błąd, albo o czymś nie wiem. Czyżby Tele Tydzień zmieniał się w dwutygodnik? Ja w sumie... jestem na tak. Ciekawe też, czy w związku z tym dodatkiem w miejscu czterech stacji w MUX8, będących normalnie w gazecie, na 5 stronie nastąpią jakieś zmiany. Bo nie wydaje mi się, żeby drukowanie dwa razy ramówek tych samych kanałów w dwóch różnych miejscach miało jakikolwiek sens. Jeden raz, w jednym miejscu wystarczy.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zauważyłem, że do lokalnej gazety "Przegląd koniński"/ "Przegląd kolski" zamiast tygodnika "Nasza Tele Wizja" jest dodawany dodatek "Tele przegląd" z 12 najpopularniejszymi stacjami tv. Moim zdaniem jest to zmiana na minus, poprzedni tygodnik miał o wiele więcej kanałów.

Mógłbyś podać listę kanałów? Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...