Skocz do zawartości

[Vectra] ARRIS HMC 4120


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Spoko nie ma problemów poza ogólnym zamuleniem tzn. reakcje na pilota są opóźnione ,jak zaczniesz szybko epg przewijać pilotem to dekoder najpierw myśli potem robi dlatego musiałem powiedzieć matce która go używa żeby teraz każdy ruch na pilocie robiła wolniej tzn. przełączanie kanałów, przeglądanie kanałów poprzez epg, wchodzenie w menu itp. Jest dość cichy dysku nie słychać aż tak jak w Arrisie, Grzeje się mocno ale przynajmniej na razie od czerwca  nie zawiesza i i nie wyłącza sam z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy u kogoś z was użytkowników dekodera ARRIS HMC-4120 PVR 500GB co 2 dni dekoder sam się resetuje w czasie oglądania TV? wyłącza się i po 1 minucie włącza jaka jest tego przyczyna?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przenoszę do istniejącego wątku na ten temat, żeby wszystko było w jednym miejscu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można nagrywać jeden kanał z 1 muxa i oglądać drugi kanał z 2 muxa. Ewentualnie można nagrywać trzeci kanał. który jest nadawany z muxa, który oglądamy. czyli w tym wypadku z 2 muxa.
Np. w Vectrze TVP1 i TVP2 HD nadają z tego samego muxa, więc można nagrywać coś z Polsatu, oglądać TVP1 HD i nagrywać coś dodatkowo z TVP2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Można nagrywać jeden kanał z 1 muxa i oglądać drugi kanał z 2 muxa. Ewentualnie można nagrywać trzeci kanał. który jest nadawany z muxa, który oglądamy. czyli w tym wypadku z 2 muxa.

Np. w Vectrze TVP1 i TVP2 HD nadają z tego samego muxa, więc można nagrywać coś z Polsatu, oglądać TVP1 HD i nagrywać coś dodatkowo z TVP2 HD.

Przy 3831CDX można było nagrywać dwa na raz, ale trzeci kanał był tylko z tych 2 nagrywanych częstotliwości (czyli do dyspozycji było kilka, kilkanaście kanałów).

 

Arris HMC 4120 nagrywa dwa, ale trzeci oglądamy dowolny. Nie da się natomiast nagrywać 3 i oglądać czwartego z zakresów tych 3 nagrywanych częstotliwości.

 

Oba nagrywają tylko dwa na raz, ale Arris umożliwia wówczas oglądanie trzeciego, dowolnego kanału z pełnego zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A ja od jakiegoś czasu mam tak, że włączam dekoder - niby się włacza (wyświetlacz się świeci - nazwa programu), mogę zmieniać programy, ale nic nie wyświetla się na ekranie TV (tak jak przed uruchomieniem dekodera). Pomaga dopiero wyciągnięcie wtyczki pomaga, po resecie urządzenie wszystko śmiga.

Druga sprawa - kila razy miałem tak, że np. nie było programów TVN HD, TVN24 HD itd. natomiast te same programy w wersji SD śmigały. Wyłączenie wtyczki pomagało.

Gdzie może być kłopot? Dekoder do wymiany?

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...