Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem Arrisa z dyskiem Toshiby , ale po zmianie zauważyłem jedną rzecz: na wielu kanałach brakuje logo przy nazwie kanału.  🙄

W poprzednim dekoderze ADB nie było tego problemu. U was też tak jest?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj konkretne przykłady. Ja czegoś takiego nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie - to na 3831CDX nie miałem połowy logo, a na tym mam (chyba) wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, zielo napisał:

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem Arrisa z dyskiem Toshiby , ale po zmianie zauważyłem jedną rzecz: na wielu kanałach brakuje logo przy nazwie kanału.  🙄

W poprzednim dekoderze ADB nie było tego problemu. U was też tak jest?

Podaj jakieś screeny. Podłączony przez euro złącze czy HDMI ? Ja mam od kilku lat i obraz jest zawsze prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zielo : logo kanałów zczytywane jest z sieci Vectry, podobnie jak EPG, czy lista kanałów i działa to praktycznie zawsze w porządku. Jeśli u ciebie szwankuje to wyłącz i włącz dekoder, zapuść aktualizację listy kanałów, poczekaj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie: ostatnio zacząłem nagrywać kilka seriali w opcji nagraj serie. Mowa o tytułowym arrisie. Odtwarzając serial Ślad (dwa odcinki jeden po drugim nagrywane) stwierdziłem, źe drugi odcinek nagrywany w danym dniu nie nagrywa się w całości. Materiały nagrywane poza serią nie mają tego problemu a przynajmniej nie zauważyłe.

Da się jakoś skonfigurować nagrywanie serii poprawnie albo jakoś inaczej ominąć problem?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie poczytaj wcześniejsze strony też miałem z tym problem. On nagrywa wg. EPG więc jak puszą serial wcześniej niż jest on w EPG no to klops. Możesz w opcjach ustawić zacznij nagranie/zakończ nagranie kilka minut później. Od 1 minuty do 15 chyba taki jest przedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jurak Nagrywanie jako serial ignoruje ustawienie, żeby nagrywał 5 minut (czy ile sobie ustawisz w opcja nagrywania) przed i po programie. Nagrywaj osobno wszystkie odcinki jako normalny program - będzie nagrywał z naddatkiem. Inna opcja to ręczne edytowanie czasu każdego nagrania i ręczne dodanie naddatku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi