Skocz do zawartości

Polskie Radio 24


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Nie słuchałem, ale możliwe. PR24 nie tworzy teraz własnego programu, ponieważ jeden z pracowników ma koronawirusa potwierdzonego badaniami. Dziennikarze są w kwarantannie, zaś pomieszczenia - chyba - dezynfekowane. Przez to są ogólne obostrzenia dla wszystkich anten. W radiu przebywają tylko ci, co muszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 9.03.2018 o 13:28, 1982misiek napisał:

 

Poprzednia pani prezes zapowiadała 1% udziału w rynku po roku obecności na FM.Przy zasięgu znacznie większym niż konkurencja i półtora roku obecności 2% było osiągalne.

Tak szczerze mówiąc istnienie tej stacji jest jednym wielkim niewypałem zwłaszcza od czasu jak zastąpiono Czwórkę (mogącą odświeżyć przedział wiekowy słuchaczy Polskiego Radia) na falach FM tym czymś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 25.03.2020 o 20:52, mastano napisał:

Zauważyłem, że w Polskim Radiu 24 programy prowadzą dziennikarze TVP, ale w taki sposób jakby audycje zgrano prosto z anteny TVP. Przed chwilą rozmawiał Michał Adamczyk, a teraz Miłosz Kłeczek.

Może to była jakaś wymiana z Telewizją Polską celem poszerzenia oferty anteny. W zasadzie to Polskie Radio 24 nic nie kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Współpracę z Polskim Radio 24 zakończyła Maria Przełomiec, która prowadziła program "Spojrzenie na Wschód". Ostatnią audycje z jej udziałem wyemitowano 26 maja 2022 r. Pomimo tego, że zapraszała na następny tydzień, to od czerwca gospodarzem jest Antoni Opaliński. Po wcześniejszym odejściu ze stacji Piotra Pogorzelskiego kierunek wschodni dużo stracił.

 

Maria Przełomiec  dalej prowadzi bliźniaczy program w TVP Info "Studio wschód"

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Nowa audycja w Polskim Radio 24: 

 

Cytat

„Pomówmy o tym…” będzie emitowane w Polskim Radiu 24 od poniedziałku do środy, krótko po godz. 22.00. W audycji Paweł Wojewódka będzie rozmawiał z osobami ze świata polityki, kultury, nauki i mediów.

Źródło: WM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...