Skocz do zawartości

Polskie Radio 24


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chwieje się stołek dyrektora Badzio https://www.press.pl/tresc/52532,dyrektor-polskiego-radia-24-prawdopodobnie-straci-stanowisko

Aż dziw bierze,że jeszcze nadal jest dyrektorem po wybrykach z cenzurowaniem informacji.Co prawda słuchalność odbiła się od dna za "jego" szefostwa ale umówmy się to jest nic.PR z takim zapleczem (IAR) całą paczką korespondentów stać na dużo lepsze wyniki.Gdyby tylko chcieli to już teraz mogliby się zrównać słuchalnością z TOK FM a w przyszłości być liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście obietnica jakiegoś tam prezesa jest już wyznacznikiem i czymś wiążącym. Na pewno poprzedziła to wnikliwa analiza rynku... Polskie Radio 24 już dzisiaj ma wyższą słuchalność niż Czwórka i wyższą, niż Radio Bis mające dużo większy zasięg techniczny. Chyba wyprzedzili - pierwszy raz w historii badań - Dwójkę. 


Tak na marginesie, fenomen TOK FM wynika z faktu, że nie mają pod względem narracji żadnej konkurencji na rynku radiowym. Polskie Radio 24 ma - jest Radio Maryja, rozgłośnie diecezjalne, czy stacji nieukierunkowanych politycznie, jak np. RMF FM. Tego co potrafi nadawać TOK FM nie nadaje nikt inny :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stołek dyrektora się rozleciał  :mrgreen: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pawel-badzio-odwolany-z-funkcji-dyrektora-polskiego-radia-24-przekroczyl-kompetencje-rezygnujac-z-felietonow-andrzeja-stankiewicza

Oczywiście nikt lepszy nie przyjdzie a co najwyżej gorszy. :crazy:

W ciągu zaledwie półtora roku PR 24 będzie miało już czwartego dyrektora to tylko pokazuje jaka amatorszczyzna rządzi Polskim radiem,które idzie na dno.Najgorsze jest,że nie ma woli na górze by wstawić na prezesa PR osobę kompetentną,która posprząta ten bajzel zanim będzie za późno.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt lepszy nie przyjdzie a co najwyżej gorszy.

W sumie wśród prawicowych dziennikarzy są i ludzie z głową. Badzio podjął wiele trafnych decyzji. Były i te trefne (np. likwidacja serwisów o :30 w nocy). Decyzja będąca przyczyną odwołania też była szkodliwa. Mam nadzieję, że to miejsce zajmie ktoś z doświadczeniem. Widziałbym tu Annę Godzwon lub Wincentego Pipkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wśród prawicowych dziennikarzy są i ludzie z głową. Badzio podjął wiele trafnych decyzji. Były i te trefne (np. likwidacja serwisów o :30 w nocy). Decyzja będąca przyczyną odwołania też była szkodliwa. 

Są tylko nie mają nic do powiedzenia.

Serio? jakich? Skrócenie serwisów o pełnej do zaledwie 5 minut,zastąpienie prowadzących poranki doświadczonych dziennikarzy [beep]ami z tabloidów ciężko to uznać za trafne decyzje.

Michał Chodurski był dobrym dyrektorem,była równowaga to też nie wiadomo dlaczego się go pozbyli po 2 miesiącach obecności stacji na FM.

Anna Godzwon nie wróci tego możesz być pewny.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Swoją drogą to jak słucham nocnych serwisów to nie mam wrażenia, że to są "ogłoszenia parafialno-rządowe", zwykły, rzetelny serwis, trzy albo cztery depesze plus pogoda. Chyba że może w dzień jest inaczej, musiałbym to sobie porównać. Zauważyłem ostatnio (to chyba w nocy z 9 na 10 kwietnia), że przed nadaniem powtórki wywiadu spiker opatrzył to wstępem, wyjaśniając najpierw z jakiej okazji to zrealizowano i kto się wypowie, dopiero po tym wstępie poszedł jingiel o powtórce i zapowiedziany materiał. I to mi się nawet spodobało, przynajmniej wiem, co za chwilę będzie. Bo zazwyczaj to tuż po podaniu godziny wchodzono od razu z programem.

 

A, i tak przy okazji - już ładnych parę miesięcy PR24 ma nową oprawę dźwiękową (moim zdaniem bardziej pasującą do charakteru stacji niż poprzednia), a jakiś tydzień temu napotkałem w telewizji na reklamę stacji z poprzednią oprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jak słucham nocnych serwisów to nie mam wrażenia, że to są "ogłoszenia parafialno-rządowe", zwykły, rzetelny serwis, trzy albo cztery depesze plus pogoda. Chyba że może w dzień jest inaczej, musiałbym to sobie porównać.

 

I tak też zrób.W nocy i weekendy faktycznie jest nieco lżej,że tak się wyrażę.Co do oprawy to została zmieniona pod koniec maja 2017 moim zdaniem jest beznadziejna ale to kwestia gustu.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Media donoszą o nowościach,same perełki  :twisted: w środę po 20 "Terlikowski na froncie",w czwartki też po 20 "Nisztor pyta".W piątki poranek poprowadzi Stanisław Janecki.W niedzielę po 9 Katarzyna Gójska i program 7X24.Ten ostatni będzie równocześnie z TV Republika co oznacza,że Sobala i tak postawił na swoim.Przypomnę,że w ubiegłym roku rada programowa wyraziła sprzeciw wobec takiej współpracy co spowodowało,że audycja ta nie pojawiła się ale Robertowi Kantereitowi i Arturowi Andrusowi postawiono ultimatum albo TVN albo PR,jak się skończyło wiadomo.Szkoda radia było lepsze niż TOK a dzisiaj  :censored: i na pewno w najbliższej przyszłości lepiej nie będzie.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie tak mało,biorąc pod uwagę nowe nadajniki to zasięg powierzchniowy dwa razy większy niż Tok fm http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/sprawozdania/spr-i-inf-2017/mapy-zasiegow-stacji-publicznej-i-komercyjnej-radiofonii-analogowej.pdf

 

Edit: Wczorajsze wieczorne biuletyny czytała Joanna Skrzypiec.Od dzisiaj poranki są prowadzone w duecie,tym drugim prowadzącym jest Grzegorz Frątczak przez co program stał się dynamiczny.Prowadzący dodatkowy [nie radiowy] pojawia się po 07.Czyżby w końcu zaczęli rozumieć  jakim błędem było posadzenie do najważniejszego w radiu pasma ludzi,którzy kompletnie się do tego nie nadawali.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dyrektor Polskiego Radia 24, Pan Paweł Piszczek, zakomunikował mi, że na okres przynajmniej miesiąca, zawiesza ze mną współpracę jako dziennikarzem PR24. Powodem zawieszenia współpracy ma być fakt, moich wpisów na TT, dotyczących SLD-owskiej przeszłości dr Magdaleny Ogórek.

https://twitter.com/RafalDudkiewic1/status/989099810350301184

Z profilu Rafała Dudkiewicza

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się dowiemy,że zarząd nic nie wiedział i znowu zmienią dyrektora.  :lol2: Ja jestem tylko ciekawy kiedy do ludzi na górze dotrze,że media publiczne idą na dno i postawią w końcu na ludzi kompetentnych,którzy posprzątajają ten b u r d e l póki jeszcze jest co sprzątać.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...