Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Specjalista Cyfrowy Polsat udaje ,że to nie problem i nie ma problemu ??  minął miesiąc odkad  HBO GO nie dziala na smartfonach i tabletach android 9 ... jakies decyzje , tlumaczenie ze moge sobie ogladac to na smart tv lub w dekoderze nie jest tlumaczeniem , aplikacja z zasady ma dzialac na urzadzeniach MOBILNYCH ! 

 

 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam  familijny max , sport,film , cinemax , eleven i polsat sport premium ,multiroom i evoboxa

Płacę za to wszystko 90 zł . Chciałbym jeszcze dołączyć HBO bo nie ma co oglądać w tv w długie jesienne wieczory.Przx ICOK wołają sobie 30 zł . Nie da się żeby było taniej ? Jakby było za 20 zł mógłbym wziąść do końca obecnej umowy czyli maj 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej jakość idą programy na aplikacji HBO GO z dekoderów CP? Sama aplikacja jest przestarzała mocno, bo HBO już dawno wydało nowe wersje. Na przykład w moim TV do niedawna dostępna była tylko apka HBO GO taka sama jak w dekoderach CP, jednak jakiś czas temu pojawiła się porządna nowa wersja. Wydaje mi się że z aplikacji w dekoderach CP idzie max 720p? Dobrze myślę? Polsat planuje wymianę tej aplikacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy Cyfrowy Polsat ma zamiar w końcu zaktualizować HBO go na dekoderach?

Jakość i działanie tej apki na dekoderze pozostawia sporo do życzenia. 

Juz któryś raz nie pokazują się na dekoderze niektóre odcinki serialu, gdy na innych urzadzeniach są dostępne normalnie. Np. brak 3 i 4 odcinka Brytanii, reszta jest. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 08:44, Krzysiek11:) napisał:

Przecież oni twierdzą, że działanie i jakość tej aplikacji jest bardzo dobra i że skargi do nadawcy, to po co ja zmieniać? 

Mijają lata i dalej jakość HBO GO na dekoderach Polsatu to amatorka, nawet dźwięk jest kiepski , rozdzielczość nie wiem czy jest nawet HD przy tej aplikacji, może max HD ready 720, na wszystkich inny dekoderach np. NC+ jakość jest o wiele lepsza. Po za tym często jak mam HBO GO od Polsatu i chce zalogować się na TV LG 4k to nie działa , muszę wtedy zalogować się na dekoderze Polsatu i uruchomić jakiś film, później wchodzę na aplikację telewizora i może zacznie działać z łaski, na telefonach czasami też nie dziala. Daje logowanie HBO GO z NC+ i jakoś nigdy nie mam tego problemu, wiem bo mam obie platformy, wersja Polsatu to jakiś żart. 

Edytowane przez pietrek1
Edycja
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pietrek1 napisał:

dalej jakość HBO GO na dekoderach Polsatu to amatorka

A gdzie amatorką nie jest? HBO GO pod względem jakości obrazu i aplikacji to najgorsze VOD jakie widziałem a testowałem większość.

Mając OLED'a 4K, czasem aż odechciewa się tam cokolwiek oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, markar napisał:

Dziś otrzymałem newsletter od CP: "Zbliża się Wataha! Przypomnij sobie poprzednie odcinki!". W ramach promocji uruchomiłem pakiet HBO na 30 dni. Trzeba pamiętać o wyłączeniu przed końcem upływu 30 dni jeśli nie chcę się płacić 30 zł.

 

Trochę więcej informacji by się przydało, czy to mogą włączyć wszyscy, czy tylko wybrani ?

Wchodząc w usługi, gdzie HBO można włączyć, po zaznaczeniu wskakuje z automatu 30 zł, czy to należy zlekceważyć ?? Mimo informacji o 30 zł, tej opłaty nie będzie w 1 miesiącu uruchomienia ?

Jeśli tak jest, to wiadomo do kiedy można włączyć ten pakiet za 0 zł ?

Mógłby ktoś to rozwinąć ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Promocja uprawnia Abonenta do bezpłatnego korzystania z usługi HBO HD HBO GO przez okres jednego miesiąca. Po okresie promocyjnym, Pakiet jest płatny, jeśli nie zostanie wyłączony przez Abonenta. Promocja jest jednorazowa i nie dotyczy Abonentów, którzy korzystają lub korzystali z pakietu HBO HD HBO GO w przeszłości. Aplikacja HBO GO dostępna na dekoderach EVOBOX PVR, EVOBOX HD, EVOBOX LITE PVR, HD 7000, HD 6000, HD 5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000. Opłata za transmisję danych zgodna z taryfą Państwa operatora usługi Internet.
Wypisanie z listy subskrybentów możliwe jest po zalogowaniu do indywidualnego profilu w serwisie ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Miałem już kiedyś promocyjnie ten pakiet kilka lat temu  i chciałbym uruchomić go na mikołajki i święta. A okres rozliczeniowy to czwarty dzień miesiąca. Kiedy najlepiej go uruchomić przez ICOK czy najbezpieczniej już teraz to zlecić? Bo nie wiem czy dotyczy mnie jakiś darmowy okres a chyba nie.

Edytowane przez On0818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz @markar wszystko zostało już dopowiedziane. Bardzo ważną kwestią w tej promocji jest to, że tylko 1 raz można uruchomić za darmo pakiet HBO.

To kluczowy niuans, bo wielu z tego forum pewnie już miało włączony ten pakiet, ja również. Dlatego ta promocja nie jest już dla wszystkich.

Dzięki za szybkie wyjaśnienie sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Jeśli wcześniej korzystałeś już z usługi, to bezpłatny okres Cię nie obowiązuje.

 

Ja nie korzystałem z opcji HBO a przy próbie włączenia dolicza mi 30 zł do prognozy płatności od miesiąca włączenia. Czyli trzeba dostać maila z tą promocją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...