Jump to content
pitter

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy

Recommended Posts

Witam. Naświetlałem już wcześniej ten problem w tym wątku albo w wątku HBO GO ogólnym. Niestety nikt nie miał podobnego kłopotu lub się nie odezwał. Nie docierają do mnie maile weryfikacyjne ustawienia kontroli rodzicielskiej z żadnej przeglądarki.

Mam taką prośbę do użytkowników HBO GO aby ktoś spróbował ustawić kontrolę rodzicielską np. na 12 lat ze swoim PINEM poprzez stronę https://hbogo.pl/ w ustawieniach kontroli rodzicielskiej i dał znać czy nie ma kłopotu z ustawieniem własnego kodu PIN i czy dociera mail weryfikacyjny ?

Generalnie kontrolę rodzicielską ustawia się dla wszystkich urządzeń z tego co doczytałem przez tą stronę. Ewentualnie byłbym wdzięczny również gdyby  ktoś z użytkowników Sony PS 4 dał znać czy może włączyć tryb KIDS na tym urządzeniu.

dziękuję , pozdrawiam.

Edited by kojkojo78

Mógłby ktoś u siebie na Evoboxie uruchomić pierwszy sezon serialu Wataha? U mnie nie da się tego oglądać. Cały czas zacina i klatkuje. Wszystko inne w HBO GO odtwarza prawidłowo.

Czy można cenowo skorzystać "bawiac" się w włączanie i wyłączanie pakietu HBO czy tylko za pierwszym razem?

zyskać można za każdym razem a na sart to przy optymalnych warunkach niemalże 2 miesiące gratis - bo usluga uruchamiana jest tego samego dnia co deklaracja przystąpienia do pakietu więc do końca obecnego okresu rozliczeniowego jest za free - później cały pierwszy okres rozliczeniowy przy pierwszej aktywacji jest za free.

Przy dezaktywacji usługi CP zapomina długimi tygodniami zdjąć uprawnienia z HBO GO

Więc przy każdej kolejnej aktywacji zyskujesz niepełny okres rozliczeniowy na start i nieokreśloną liczbę tygodni podczas których świeci HBO Go bez kanał HBO - nic tylko korzystać :D:D:D:D

Dołączam do pytania. W icok CP też jest taka możliwość, tak aby przed upływem okresu rozliczeniowego 1-2 dni przed wyłączyć usługę?

Czy na HBO go z tunera można oglądać kanały live? Czy ta ich "gapiostwo" dotyczy również HBO go w tabletach itd?

ich gapiosto dotyczy uprawnień na urządzenia mobilne stronę oraz dostęp na aplikację w dekoderze w którym w aplikacji nie ma mozliwości oglądania live programów HBO 1,2,3

Ponawiam swój problem z usługą HBO GO na dekoderze HD5500s który opisywałem w innym temacie. Dekoder w usłudze multiroom. Internet jest, VOD działa prawidłowo, do HBO GO da sie wejść, co świadczy o tym iż internet jest. Dekoder nie przechodzi testu, od razu wykłada się na pierwszym, czyli na dostępie do internetu. Wczytywanie filmów z poszczególnych sekcji trwa niezmiernie długo (cały czas na ekranie widać niebieskie obracające się kółko). Najdłużej trwające wczytywanie trwało 30 minut, i się nie udało. Filmy, jeżeli już sie wczytają, odtwarzają sie prawidłowo. Problemu nie ma na evoboxie. Problem zgłaszany do CP poprzez infolinie. Mam czekać. Ale na co i ile nikt nie powiedzial. Dekodera w punkcie mi nie wymienią, bo telewizje odbiera prawidłowo. Wiec co mam robic?

Oczywiście dekoder podłączony kablem (wymieniany na inny). Dekodery także wymieniane miejscami. Ewidentnie problem z dekoderem.

Ja mam podobnie tyle że na dekoderze HD 5000 też nie przechodzi testu tyle że nie mam wykupionej usługi. Jeszcze jakieś 2 miesiące temu test kończył się powodzeniem, więc nie wierzę że to wina dekodera.

Tyle ode mnie.

Czy ktoś wie jak aktywować pakiet HBO w nowej aplikacja HBO GO w telewizorach samsung. W starej było wszystko ok, w nowej jest wyświetlany kod do aktywacji a na stronie na ma opcji żeby ten kod wpisać.

Wchodzilem tak, loguje się przez icok, widze swoje urządzenia lecz brak opcji wpisania kodu wyswietlanego przez tv. Poproszę o screen ze strony gdzie mam wpisać ten kod z tv.

A u mnie jak wchodze na ten link to wyswietla sie okno zaloguj lub zarejestruj. Loguje sie i nie mam takiego okna...Kolega ma usługę wykupiona w cp?

Guest kingofsouth

Nie ma znaczenia czy to NC+, CP, Vectra. Na tej stronie rejestrujesz urządzenie typu: Smart TV , PS4.

Jak wchodzisz w ten link co ci się wyświetla?

2018-02-25_110735.jpg

Edited by kingofsouth

Pewnie mam już wykorzystaną ilość urządzeń, bo jak się loguję to non stop wyrzuca mnie do ekranu logowania. Bo na androidzie w w apce hbogo brak dodania urządzenia i mam wpisane 4 urządzenia.

Guest kingofsouth

Jedno usuniesz i po problemie ;)

Edited by kingofsouth

Witam. za ile można dostać pakiet HBO do pakietu rodzinnego do istniejącej umowy,  z tego co wyczytałem to teraz 30 Zł a kiedyś chyba było 20 zł

(na razie nie mogę wypowiedzieć umowy) dzięki

Witam. za ile można dostać pakiet HBO do pakietu rodzinnego do istniejącej umowy,  z tego co wyczytałem to teraz 30 Zł a kiedyś chyba było 20 zł

(na razie nie mogę wypowiedzieć umowy) dzięki

Witaj. Jeżeli posiadasz pakiet Rodzinny HD i dobierzesz usługę HBO GO, to pierwszy miesiąc jest promocyjny, za który nie płacisz, a od kolejnego okresu rozliczeniowego cena abonamentu wzrasta o 30 zł.

Witam, ostatnio próbowałem włączyć sobie drugą część ,,Piratów z ...'' . Korzystam z rutera dodawanego do umowy przy przedłużeniu. I ku mojemu zdziwieniu w usłudze HBO GO wyskakuje błąd i filmu nie da się obejrzeć, Pozostałe części są dostępne. Może ktoś sprawdzić czy ma podobnie?  

Guest kingofsouth

Na laptopie , smartfonie oraz PS4 śmiga. Sprawdzone.  :cool:

Edited by kingofsouth