Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

A tak szczerze to jest w ogóle co na tym HBO/GO(też ) obejrzeć :?: - bo ja za [beep]ę tam nic znaleźć nie mogę,jakieś filmidła V kategorii,albo jeszcze gorsze tasiemce :(

Nie przesadzaj zawsze coś się tam znajdzie. :P

Kolekcja Disneya zwłaszcza jak się ma dziecko, daje radę.

Córka "Gdzie jest Dory" często ogląda z usługi GO.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam odcinek serialu Gra o tron i pojawia się: the media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support. Po 10 sekundach przerywa mi odtwarzanie. Pojawia się puste białe okienko bez napisów z czerwonym krzyżykiem. Co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Włączam odcinek serialu Gra o tron i pojawia się: the media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support.

 

Sprawdziłem przykładowy sezon 6 odc 1,3 i działa,więc się pytam, który sezon ci nie działa? :P

Mowa oczywiście o HBO GO. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś dlaczego na HBO GO uruchamianego z poziomu dekodera CP nie ma wszystkich odcinków różnych seriali?

Przykład: serial Uciekinierzy sezon 1. Brakuje praktycznie co drugiego odcinka.

 

Logując się do usługi z poziomu laptopa czy smartfona jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jak dla mnie taka odpowiedź to ich wygodne wytłumaczenie na dziadowską aplikacje na dekoderach.

Rozumiem że nie ma całych sezonów czy konkretnych filmów, ale brak co drugiego odcinka serialu który jest udostępniony to już bug.

Ciekawe czy mają zapisane w regulaminie takie oszukiwanie klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po kilku miesiącach dziury w systemie i darmowym dostępie do HBO Go pomimo nie opłacania pakietu HBO w CP od marca do lipca  wreszcie wyłączono mi dostęp do tego zacnego pakietu. Niezwłocznie zleciłem włączenie usługi HBO i HBO Go wraz z nowym okresem rozliczeniowym. Włączenie pakietu w takich okolicznościach nastąpi dokładnie wraz z nowym cyklem czy też można liczyć na gratisowe dni przed rozpoczęciem nowego cyklu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywowałem ponownie HBO i HBO GO w domyśle na jeden ores rozliczeniowy mając nadzieję, że ponownie będę serferem opisanego wyżej bonusa.... mieli całą opcję włączyć 21.07 a włączyli 17.07 :D

Jednak w aplikacji HBO GO na dekoderze EVO wywaliło błąd  37-101-6..... po rozmowie z działem technicznym CP okazało się że aplikacja HBO GO "myśli" że jestem po za terytorium RP, wystarczyło przywrócenie ustawień fabrycznych w dekoderze i wszystko pięknie śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy w CP mają jakąś "promocję" na HBO + HBO Go, ale usługa aktywowana ok. 10.07.2017 faktycznie włączona 15.07.2017 (nowy okres rozliczeniowy od 21.07 do 20.08).

Dziś wyłączyłem usługę HBO w ICOK i kontaktuję się z infolinią w celu ustalenie kwoty rachunku i okazuje się, że usługa HBO za okres 21.07 -20.08 - 0 zł !!! Aza następny okres rozliczeniowy płacić nie mam zamiaru, bo oglądać też nie będę - taka promocja od CP. :D

PS. Niech jeszcze zapomną wyłączyć dostęp do HBO GO to będę ich po piętach całować. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak się dzieje jednak dzieją się rzeczy jeszcze ciekawsze, bo po wyłaczeniu usługi HBO wraz z nowym okresem rozliczeniowym zabrano mi dostęp do kanałów ale "tradycyjnie" zostawiono uprawnienia na HBO GO..... (mam wrażenie że CP z HBO aktualizuje informację o wyłączeniu usługi co kilka miesięcy, bo trudno mi w racjonalny sposób takie bonusy wytłumaczyć, wszak to zachęca do kombinowania w majestacie regulaminu CP ). :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

HBO GO na dekoderze HD5500s to jakiś ponury żart. Filmy się nie aktualizują względem tego co jest w przeglądarkowej wersji HBO GO. 

 

Brak takich filmów jak:

- Pasażerowie

- Powidoki

- Sprzymierzeni

itd. 

 

Pisałem maila do HBO i zasugerowali mi, że to wina Cyfrowego Polsatu  :evil:  :evil:  :evil:

 

 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat trochę lakonicznie, ale na stronie o usłudze HBO GO informuje:
HBO GO jest przeznaczone do użytku na terenie Polski i wymaga łącza szerokopasmowego. Optymalną jakość serwisu zapewnia łącze o prędkości 2 Mb/s. Odbiór
na urządzeniach przenośnych wymaga połączenia wi-fi lub 3G. Mogą wystąpić dodatkowe ograniczenia korzystania z usługi.
Takie same różnice można spotkać w zależności od tego, jakiego urządzenia ktoś używa (Apple, wersja Android, Windows, Windows Phone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga - jestem pewny, że te filmy z czasem się pojawią tak samo jak "Trumbo" czy "Arcyoszust", kłopot w tym, że nie wiadomo kiedy to się stanie co jest bardzo frustrujące w użytkowaniu tej usługi. Czekam na obejrzenie filmu "Pasażerowie" już chyba trzeci tydzień i jedyne co się aktualizuje to seriale, jakieś filmy starszej produkcji, no i ostatnio gala rozdania nagród Emmy. 

 

W ogóle ta usługa HBO GO na tym dekoderze wariuje. Czasem nie chce się włączyć (miałem tak np. w piątek wieczór), innym razem brakuje niektórych zakładek (np. Ostatnio dodane lub Historia), by koniec końców zrywać połączenie mimo, że mam naprawdę świetnego neta. 

 

Od kilku miesięcy płacę za paczkę HBO i jak na ironię lepiej mi ta ich internetowa usługa działała gdy za nią nie płaciłem tj. korzystałem z niej w ramach promocji 2 lata temu. Wtedy jeszcze mogłem wyłączyć film w 50 minucie i po ponownym włączeniu go oglądać dokładnie od czasu jego wcześniejszego wyłączenia. Miałem też wgląd do zakładki "Ostatnia szansa" dzięki, której mogłem się dowiedzieć, który film lub serial mi zaraz wyłączą. Znałem terminy ważności danych programów dziś tego nie mam i gdyby nie HBO GO na przeglądarce nic bym nie wiedział. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat trochę lakonicznie, ale na stronie o usłudze HBO GO informuje:

HBO GO jest przeznaczone do użytku na terenie Polski i wymaga łącza szerokopasmowego.

 

HBO GO odbiera bez żadnych problemów za granicą, bez zmiany IP.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone w poście cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...