Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walka trwa... mija kolejny tydzień i "trzeba czekać". Dekoder wymieniony już dwa razy, telefonów na party line już z 20 wykonanych, uprawnienia przywracane 8 razy i dalej HBO GO nie działa. Dziś idę do APS i składam wypowiedzenie umowy z winy CP z trybem natychmiastowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie tak niską jakość HBO Go na Eveboxie? To na pewno nie jest full HD, a nawet 720p. Pierwszy odcinek GoT wygląda okropnie. Jak tak to wygląda na dekoder to wolę ściągać z neta.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest gorszy, niż na normalnych kanałach HBO. To jest takie bieda 720p, a na pewno nie full HD.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pogorszyła jakość HBO Go.
Obraz wygląda momentami bardzo słabo, chyba faktycznie może to być 720p. Dźwięk jest bardzo cichy, przerywany od czasu do czasu trzaskami. Nadmienię, że wcześniej nie narzekałem, było wszystko elegancko.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę, powiedzcie, co może być przyczyną? Nie mogę nic obejrzeć na HBO Go, jak i OTG. Wszystkie filmy tną niemiłosiernie. Dekoder Evobox połączony przewodowo (próbowałam po Wi-Fi, taki sam efekt), prędkość internetu 9-19 Mb/s. Ten sam internet na komputerze, jak i na Androidzie, wszystko chodzi płynnie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki przestankowe i interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę, powiedzcie, co może być przyczyną? Nie mogę nic obejrzeć na HBO Go, jak i OTG. Wszystkie filmy tną niemiłosiernie. Dekoder Evobox połączony przewodowo (próbowałam po Wi-Fi, taki sam efekt), prędkość internetu 9-19 Mb/s. Ten sam internet na komputerze, jak i na Androidzie, wszystko chodzi płynnie.

Spróbuj zrestartowac router. Miałem podobne problemy i wina leżała po stronie dostawcy internetu (Orange). Na szczęście w razie problemów pomaga u mnie zrestartowanie routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś w jakimś temacie pytał, czy HBO po zamówieniu jest od razu aktywne czy od najbliższego okresu rozliczeniowego, więc odpowiem. Dopiero kilka dni temu zamówiłem i na dekoderze MR miałem od razu, a na głównym niestety nie i myślałem że muszę czekać do 29 (okres rozliczeniowy), ale napisałem w icok, że zamówiłem i nie ma na głównym i mi ponowili na główny dekoder uprawnienia i działa.(sam ponawiałem i nie działało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam HBO GO (pakiet CP Premium) i mam problem z zalogowaniem sie na TV Samsung (KS7000). Po wpisainiu TV PINu wyskakuje alert "Wpisz ponownie TV PIN" i tak caly czas. Na inne urzadzenia (TV tablet komorka) moge sie spokojnie zalogowac tj. poprzez wejscie na icok Polsatowy. 

Maił ktos podobny problem ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie miałem HBO GO z 1,5 roku, w tym czasie nie zaglądałem w ogóle do tej aplikacji i widzę, że zaszły w niej małe zmiany. 

 

Dlaczego usunęli zakładkę 'ostatnia szansa'?  :? Teraz nie wiem, który film może mi przepaść... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...