Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie. Czy mam możliwość aktywacji pakietu HBO? Opcja włącz /wyłącz na 30 dni?

Jeżeli pierwszy raz uruchamiasz hbo na obecnej umowie to będziesz miał za darmo do końca bieżącego okresu rozliczeniowego plus pełny miesiąc rozliczeniowy...czyli jeżeli teraz uruchomisz usługę (icok lub infolinia) to będziesz miał za darmo do 16 października po czym wyłączasz lub płacisz dalej 30zł

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.07.2018 o 09:15, tombik87 napisał:

Witam

Czy aktywując w icok hbo i hbo go za 30zł dostęp do kanałów będę miał od razu w dniu aktywacji czy dopiero od początku kolejnego cyklu rozliczeniowego?

 

W dniu 12.07.2018 o 10:08, swojadroga napisał:

W przeciągu kilkunastu minut powinno działać. W ICOK jest informacja bodaj o dwóch godzinach.

Wczoraj ok 18:00 zdecydowaliśmy się z żoną na zrobienie sobie świątecznego prezentu i aktywację paczki HBO na miesiąc-dwa. Mój okres obecny okres rozliczeniowy trwa od 19 listopada do 19 grudnia.  Aktywując w ICOK był komunikat, że dostęp będzie w ciągu 2 godzin, aktywacja 19 grudnia, zaś możliwość wyłączenia po 19 stycznia. To moja pierwsza aktywacja HBO, dotychczas włączyłem tylko paczkę Eleven (obie opcje jako dodatkowe). Do teraz kanały nie ruszyły, a  na infolinii każdy konsultant mówi co innego. Jeden, że na pewno pojawią się wcześniej, inny, że wykluczone i dopiero 19 grudnia, z kolei od działu technicznego przed momentem dowiedziałem się, że niewykluczone, że kanały ruszą wcześniej, ale konkretny i wiążący ich termin to 19 grudnia.

 

Jak to jest? Bo znowu mnie wkurzyli. :) Oczywiście ponawiałem sygnał, nawet dwukrotnie, mając w tym czasie dekoder na kanale Polsat HD.

Edytowane przez jaszek
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź.

 

Kanały wciąż nie działają :) Eleven też zadziałał mi błyskawicznie, a tu niestety nie. I to wbrew pozorom nie o to chodzi, że nie jestem cierpliwy. Tu chodzi o coraz gorszy bałagan w tej firmie. Takie lekceważące podchodzenie do wszelkich terminów, itp. Skoro napisali wyraźnie w komunikacie, który podczas aktywacji trzeba "potwierdzić", że 2 godziny, to powinno być dwie godziny. A jak nie, to powinni napisać, że 24 godziny, 48 godzin, 72 godziny, czy nawet że 19 grudnia. U operatorów telekomunikacyjnych zawsze jest "zapas" czasu na aktywację pakietu dodatkowego. Choć te z reguły uruchamiane są natychmiast lub w ciągu max. kilkunastu minut, to terminy są dłuższe (od 24 do nawet 72 godzin). A tu? Wolna amerykanka. W dużym uproszczeniu usłyszałem, że będą działać jak będą działać, że do 19 grudnia na pewno zaczną. Przecież to są w pewnym sensie jednak żarty z klientów. Poziom konsultantów (rozumiem, że oszczędności, że studenci, że rotacja) niesłychanie niski. 

 

Jeśli jest faktycznie tak, że teraz nic nie muszą, to jeśli mój okres rozliczeniowy byłby w dniach 27 listopada-27 grudnia i przypomniałbym sobie o możliwości aktywacji HBO 28 listopada, to włączyliby mi to dzień po świętach :lol2:

 

Co ciekawe w ICOK mam teraz takie kwiatki:

ee194b2efcb04.jpg

 

To normalne? Bo gdybym np. dzisiaj chciał wyłączyć Eleven, to nie mogę :)

 

Reasumując - dali mi wyraźnie do zrozumienia, że do 19 grudnia palcem nie kiwną :)

 

Ja tylko informacyjnie. Pakiet oczywiście wciąż nieaktywny :) "Powinno" to być w 2h a już "maksymalnie" w kilka godzin, ale od tej reguły są odstępstwa i dopiero, gdy pakiet nie uruchomi się 19.12, będę mógł cokolwiek załatwić. Informacją mówiącą o 2 godzinach, która wyświetla się przy aktywacji, każą się nie przejmować i nie brać jej do siebie jako coś zobowiązującego :) Tak z ciekawości podpytałem ich o te rzeczy :) Teraz poczekam sobie do tego 19.12, całe szczęście, że nowy okres rozliczeniowy zaczyna się przed świętami, bo gdyby było inaczej, można by było się zdenerwować.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępu do kanałów oczywiście wciąż nie mam :) ICOK również zablokowany ("trwa przetwarzanie wcześniejszych zmian), nie mogę więc nic nowego włączyć ani też wyłączyć. Tak od piątku 7 grudnia. Ciekawe co by było, gdybym przed próbą aktywacji HBO nie wyłączył promocyjnego pakietu Familijny HD (6 m-cy bez opłat obowiązuje mnie właśnie do 19 grudnia b.r.)? Odpisali mi, że zgodnie z umową aktywacja nastąpi 19 grudnia. Zapytałem więc, czego dotyczy komunikat, który potwierdzam podczas aktywacji opcji dodatkowej, mówiący, że dostęp do kanałów nastąpi w ciągu 2 godzin. Niestety to pytanie okazało się chyba zbyt trudne, gdyż operator już mi nie odpisał :)

Może @Specjalista Cyfrowy Polsat mi powie, o jakich dwóch godzinach jest mowa przy aktywacji pakietów dodatkowych bez zobowiązania?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w południe postanowiłem sobie aktywować na święta pakiet HBO i też mam ten sam problem. Dalej kanały HBO nie działają. Czy coś się zmieniło w kwestii aktywacji pakietów? Bo nie pierwszy raz aktywuję jakiś pakiet przez ICOK i wszystko działało w ciągu kilku minut. Teraz jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nadal nie działają, choć podczas aktywacji jak wół stoi informacja, że dostęp będzie w ciągu 2 godzin. ICOK nie odpowiedział mi na pytanie co to za 2 godziny, milczą. Ja na paczkę HBO czekam od 8 grudnia, mało tego, od tego też dnia mam zablokowany ICOK, czyli nie mogę dokonywać żadnych zmian w pakietach. Dobrze, że wcześniej zdążyłęm wyłączyć pakiet Familijny HD, który miałem promocyjnie 6 m-cy za free...

U mnie pakiet musi się aktywować 19 grudnia. Ciekawe, czy od razu pobiorą 30 zł, czy będzie pierwszy cykl rozliczeniowy za darmo (pierwsza moja aktywacja paczki HBO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa, HBO nadal brak, ICOK nadal zablokowany do zmian, a nowy okres rozliczeniowy ruszył.

Telefon na infolinię i usłyszałem, że "coś się tam im zablokowało" i że HBO trzeba mi włączyć ręcznie, zrobi to dział techniczny, ale ten... pracuje od 8:00. :lol2:  :crazy:

 

 

Po interwencji działu technicznego bez zmian:

e44f330555d7.png

 

ICOK wciąż zablokowany, od 8 grudnia, HBO brak :)

 

Oczywiście system może być przeciążony, zawieszać się, itp., ale opłatę za telewizję pobierają zawsze i to w terminie. 

 

Jezu Chryste :doh: Minęły 3 godziny, które na kanele Polsat HD kazał czekać dział techniczny i nadal nic. Dzwonię teraz i słyszę, że "mogę co godzinę sprawdzać" i "jeśli do wieczora nie będzie" to znowu zadzwonić, ale "oni nie są w stanie powiedzieć, kiedy to będzie" i "że będą nadal próbować i się starać jak najszybciej". A najlepsze, że "problemu żadnego przecież nie ma, gdyż przecież nie włączyli usługi, więc nie pobrali opłaty" :) No przysięgam tak usłyszałem :) Wszystko przez tę [beep]ną TV Mobilną, że wpakowałem się w umowę na 2 lata z tym operatorem. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście problem rozwiązany .Do dzisiaj kanały HBO nadal nie działały .Zadzwoniłem więc na infolinie i przedstawiłem sprawę .Pani po przedstawieniu sprawy połączyła mnie z działem technicznym tam konsultant od razu domyslił się w czym jest problem kazał powłączać dekodery na Polsat i coś tam grzebał w systemie po kilku minutach włączyłem HBO i wszystko działa jak trzeba i kanały już świecą Dziwne że ponawiałem uprawnienia i to dwa razy i nic nie pomogło dopiero interwencja działu technicznego przyniosła rezultat.Trafiłem na kumatych konsultantów którzy stanęli na wysokości zadania.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem tyle szczęścia. Do 19 grudnia mówili mi, że do czasu rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego palcem nie kiwną (od 8 grudnia). Dzisiaj rano miałem czekać 3 godziny na kanale Polsat HD. Po 3 godzinach usłyszałem m. in. że "system mieli już ponad 13 tysięcy minut" i nie wiedzą dlaczego. Nie byli w stanie podać mi nawet przybliżonego terminu rozwiązania sprawy ani żadnego terminu ich zobowiązującego (z rozmowy wynikało, że nie mają żadnego terminu), nie było możliwości poprosić o kontakt telefoniczny z informacją o rozwiązaniu problemu (kazali sprawdzać co godzinę), nie potrafili powiedzieć też kiedy wreszcie będę mógł zarządzać usługami przez ICOK.

 

W związku z powyższym poprosiłem o anulowanie zlecenia aktywacji paczki HBO. Niestety też nie mogłem liczyć na żadne potwierdzenie odnotowania takiego zgłoszenia (żadnego numeru, nic). Musiałem uwierzyć konsultantowi na słowo, że taką adnotację robi. To była moja ostatnia decyzja o włączeniu czegokolwiek dodatkowego w Cyfrowym Polsacie. 

 

Szczerze to nie wiem teraz, czy sobie poradzą. Pewnie włączą paczkę HBO, a potem znajdą zgłoszenie, żeby nie włączać. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie masz pecha.Nie wiedziałem, że są takie cyrki z opcjami dodatkowymi w CP. W NC+ po paru minutach od włączenia opcji jest już dostęp.

Ja pod koniec listopada dobrałem sobie Rodzinny w CP i nadal mam dostęp do paczki HBO ale bez HBO Go. To normalne, że nowi mają tak długo dostęp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dowód, że nie oszukuję 2 zrzuty z ekranu. Pierwszy z poprzedniego okresu rozliczeniowego (z 8.12) i drugi z dzisiaj, czyli z nowego okresu rozliczeniowego. ICOK zablokowany, zmiany w pakietach niemożliwe. 

 

ee194b2efcb04.jpg

e44f330555d7.png

 

 

19 godzin temu, Pawel napisał:

W NC+ po paru minutach od włączenia opcji jest już dostęp.

W CP paczkę Eleven też miałem po kilku minutach. Dla Cyfrowego Polsatu informacja, którą potwierdza się podczas włączania usług dodatkowych, mówiąca o dostępie w ciągu 2 godzin nie jest w ogóle wiążąca. Wprowadzają klienta w błąd już na etapie aktywacji mając to w nosie :)

 

Łaski bez :) Załatwiłem sobie dostęp do HBO GO :-8 A o tej sprawie będę pamiętał za 15 miesięcy...

 

Dodane 20.12 7:20:  Ja tylko dodam, że oczywiście w mojej kwestii nic się nie zmieniło. Napisałem reklamację. Dostałem wieczorem taką oto odpowiedź:

 

Uprzejmie informujemy, że problem jest weryfikowany przez naszych specjalistów w ramach zgłoszenia o numerze SP/2018/12/10/4***. Odpowiedzi udzielimy po zakończeniu weryfikacji zgłoszenia. 

 

Od 8 grudnia nikt się nie raczył pochylić nad ewidentną anomalią. Pochylili się wczoraj. Paczkę HBO mam już w nosie, jednak od 8 grudnia mam cały czas zablokowaną możliwość zarządzania pakietami dodatkowymi w ICOK. Konsultanci też nie mogą mi nic zmienić, bo system czegoś tam nie przetwarza i cały czas wykonuje poprzednią czynność :) 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...