Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś nas robi w konia z tymi pakietami, przecież HBO to pakiet kanałów premium a takie pakiety dodatkowe zawsze i wszędzie można dokupować jako opcję do swojego pakietu, a oni tu odpier....ają jakąś manianę z tymi umowami, dopóki sytuacja się nie wyjaśni nic nie podpisujcie.

 

Może będziesz mógł dokupić te kanały osobno :) Tylko za wyższą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą już oglądać pakiet kanałów HBO.

 

Aby skorzystać z pakietu HBO (HBO, HBO2 i HBO Comedy), należy skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta i zadeklarować chęć korzystania z tych kanałów. Aktywacja kanałów następuje w ciągu kilku godzin od Państwa telefonu.

 

Jednocześnie konieczne jest podpisanie rocznego porozumienia. Dokument wysyłany jest do Państwa pocztą, a po podpisaniu, Państwo przesyłają go z powrotem do Cyfrowego Polsatu. Abonament jest naliczany od najbliższego okresu rozliczeniowego od daty rejestracji porozumienia. Przez pierwsze 6 miesięcy za pakiet HBO naliczana jest opłata w wysokości 15 zł miesięcznie, a przez kolejnych 6 miesięcy - 20 zł.

 

Zróżnicowana oferta programowa HBO obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe i wielokrotnie nagradzane seriale (Rodzina Soprano, Rzym), kontrowersyjne dokumenty oraz wydarzenia specjalne. HBO gwarantuje co najmniej 45 premier w miesiącu. W paśmie prime time HBO, HBO2 i HBO Comedy emitują trzy pozycje programowe zróżnicowane pod względem gatunkowym i tematycznym.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Edycja RafiX: Gdzie źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzwonilem, ma miec wlaczone dzisiaj albo najpozniej jutro. Chyba sie juz troche ludzi uzbieralo. Narazie mam za nic nie placic, tylko czekac na porozumienie i jak najszybciej odeslac. Po podpisaniu porozumienia bedzie obowiazywala platnosc za kanaly HBO. Oby przyslo jak najpozniej :D Chyab poszli po rozum do glowy wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to nie zadawala, N-ka dala 3 miesiące gratis dla wszystkich a czemu Cyfrowy polsat tego nie moze zrobic???

 

Dla nowych a nie dla wszystkich

 

 

Mam pytanie mam promocje 5 miechow za free czyli tak
6 miesiecy do familinego +15zl jako ze 5 miechow jest free to:
5msc po 15zl + jeden za 52zl + szesc za 57,91

Dobrze rozumiem bo jakby nie patrzec oferta rozsadna 

 

Nie chce dzwonic na infolinie bo wiele osob chce aktywoac sobie to nie bede blokowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dzwoniłem do BOKu CP i pani powiedziała mi, że narazie nie mogą mi włączyć Paczki HBO, gdyż jestem objęty promocją "5 m-cy abonamentu gratis" a dla tych abonentów będzie stworzona inna promocja na Paczkę HBO i prosiła bym zadzwonił w lutym, gdyż narazie nie są znane szczegóły tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...