Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A jak będzie z tymi, którzy podpisali umowę na 5 m-cy gratis? Dostaną oni jakiś gratis czy będą musieli opłacać 25,- co miesiąc a potem jak się promocja skończy to ta kwota + wybrany pakiet. Bo ja otrzymałem książeczkę opłat i pierwszą wpłatę mam dopiero w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podzielę siętaką informacją od BOK-u: CP nie wysyła porozumień do wszystkich abonentów. W pierwszej kolejności do tych co mają pakiet familijny+relax mix lub familijny +relax mix film. Dla tych co mają familijny wysyłać będą w innym (późniejszym) terminie, a ci co mają pakiet mini w ogóle nie będą mieli możliwości oglądać HBO (chybaże przejdą na droższy pakiet). Co do samego porozumienia : umowa na rok przez pół roku 15 zł potem 20 zł (dotyczy pakietu familijny + relax mix) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z internautów na media2.pl napisał że aby odbierać HBO konieczna będzie 12-miesięczna umowa !!!! Jeżeli ktoś ma umowę na czas nieokreślony albo jego umowa kończy się wkrótce to zostanie ona automatycznie przedłużona - bezsens - na takich warunkach nie wezmę HBO, szybciej z CP zrezygnuję. Czy ktoś wie może czy w n jest możliwość wzięcia HBO jako opcji czy też trzeba podpisywać umowę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

Jak poinformowało nas biuro prasowe Cyfrowego Polsatu, jest już możliwa aktywacja kanałów HBO w Cyfrowym Polsacie, i to w ciągu kilku godzin od zgłoszenia w telefonicznym biurze obsługi klienta chęci odbioru tego kanału.

 

Następnie Cyfrowy Polsat wysyła do klienta porozumienie, które należy podpisać i odesłać. Podpisana umowa ważna jest przez okres jednego roku, od czasu dotarcia do Cyfrowego Polastu. W tym czasie abonent nie może zrezygnować z Cyfrowego Polsatu. Koszt abonamentu HBO wynosi - 15 zł przez pierwsze sześć miesięcy oraz 20zł przez kolejne sześć miesięcy. Zwróciliśmy się do Cyfrowego Polsatu z prośbą o udostępnienie nam treści porozumienia na odbiór kanałów HBO w Cyfrowym Polsacie.

 

http://media2.pl/media/31621-hbo-w-cyfr ... umowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n także przedłużają umowę o 12 miesięcy i to nie od dnia w którym ją zawieramy tylko od końca obecnej umowy.

A tak z drugiej beczki to ja już się zupełnie pogubiłem z tym HBO w CP ponieważ jak dzisiaj dzwoniłem na infolinię to babka powiedziała że pakiet HBO kosztuje 20zł. niezależnie z którym pakietem nawet z familijnym a przez pół roku 15zł.

A na pytanie jak to jest z opcją prepaid powiedziała że jeszcze nie mają danych co do tego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okres od dziś sie zamówi do wysłania porozumienia jest za free??

czy kwota 15zł przez 6mc i później 20zł jest dla klientów też familijnego??

 

PS

 

Wszytkie linie CP sa zajęte... Lipa

 

A co z pakietem Super Film, co z możliwosca dokupienia za 25zł do familijnego bez podpisania umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczęście bo ja usiłuje sie dodzwonić juz 20 i za kazdym razem nie moge..

Zadzwoniłem wpierw pod 224666666 ale tam mi pani powiedziała abym zadzwonił pod 22 212 72 22 ale tam nie mogę bo albo mi mówi że połączenie nie może bycć zrealizowane albo albo nikt nie podnosi słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo ja dzwoniłem pod koniec grudnia to uzyskałem na infolinii informację że będzie dostępny jako opcja tylko wpłaty będą księgowane od 10 stycznia, konsultantka sprawdzała w systemie !!

Może więc chcą w pierwszej kolejności zgarnąć naiwniaków którzy podpiszą 12-miesięczny cy(f)rograf :twisted: a potem będzie też jako opcja tylko po normalnej a nie promocyjnej cenie.

 

Ja napewno takiej umowy nie podpiszę, kończy mi się gwarancja na dekoder wkrótce, a co jeśli mi się np zepsuje, kto mi go wtedy naprawi? Na własny koszt za 500 zł? Bo z innym dekoderem karta nie będzie współpracowała a abonament płacić trzeba bez możliwości wcześniejszego rozwiązania - bezsens, umowy na HBO nie podpiszę i już !!!! szybciej do n-ki przejdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja mailowa z COK:

"Uprzejmie informujemy, że oferta Cyfrowego Polsatu została powiększona o nowe kanały HBO, HBO2 oraz HBO Comedy.

Warunkiem odbioru powyższych kanałów będzie podpisanie stosownego Porozumienia do Pakietu Relax Mix Film, którego niebawem zostanie do Państwa wysłane. Porozumienie zobowiąże do wnoszenia dodatkowej opłaty abonamentowej za HBO przez podstawowy okres 12 miesięcy. Dodatkowa opłata przez pierwsze sześć miesięcy będzie wynosiła 15 zł, a przez kolejne 20 zł. Łączna opłata abonamentowa za Pakiet Super Film będzie wynosiła kolejno: 44,90 zł, a po sześciu miesiącach 49,90 zł.

Przyjęcie oferty nie jest obowiązkowe. Szczegółowe informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl, telefonicznie oraz

listownie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem jest to ze kanaly HBO nie beda w pakiecie nieobowiazkowym tak jak np pakiet filmowy bajeczka itp. Nie bedzie mozna zaplacic sobie kwoty x za jeden miesiac i jeden miesiac ogladac a potem nie placic. Dla osob ktore maja kupione dekodery Pre-paid albo maja nieobowiazkowy abonament na pakiet familijny tak naprawde ogladanie HBO jest sprawa jeszcze trudniejsza gdyz musza najpierw podpisac porozumienie na pakiet familijny i potem kolejne porozumienie na HBO a co do osob ktore wziely dekoder w promocji 5 miesiecy gratis HBO beda mogly odbierac dopiero po 5 miesiacy gdyz dopiero po tych darmowych 5 miesiacach bedzie mozna "modyfikowac" umowe (czyt. podpisywac porozumienia na wyzsze pakiety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam co wiem bo zamówiłem już HBO...

Na początek byłem 180 w kolejce oczekujących na połączenie z konsultantem Ale po 7min udało mi sie porozmawiać z nawet miała Panią...

Porozumienie będzie Podpisane na pakiet Super Film w kwocie 15zł przez 6mc a kolejne 6mc po 20zł cena dla posiadaczy Familijnego / Relax Mix, czyli czy masz ten pakiet czy tamten to płacisz tyle samo:)

Porozumienie ma przyjść w ciągu 2-4tyg.

 

Tylko tu mnie ciekawi jedno, mianowicie w informacji prasowej było podane ze kanały będa w najbogatszym pakiecie Super Flm, w którego skład wejdzie 14 kanałów filmowych (wszystkie z oferty łącznie z Cinemaxami)...

Czyli ten Super Film będzie kotować 15zł a to oferta jest ciekawa

Bo tak to musisz dokupić Cinemax 15zł, Film 15,90zł + HBO 25zł do Familijnego i wyjdzie ci kilkukrotnie więcej niż za Super Film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Tak czytam co wy wszyscy piszecie i jestem pełen podziwu. Postanowiłem zadzwonić i nawet udało mi się dodzwonić i bardzo miła Pani przyjeła odemnie zgłoszenie i powiedziała że wyślą do mnie porozumienie a kanały HBO zostaną narazie włączone no chyba że nie dostana porozumienia to wtedy wyłączą spowrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...