Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki szmelc?O czym ty piszesz? To , że twój internet nie daje rady to nie wina HBO.

HBO GO na Smart TV, PS4, laptopie, 3 smartfonach, Mi BOX S działa mi rewelacyjnie. I to wszystko na 80 Mb/s Neostrady.

Polecam używać HBO GO na urządzeniach podpiętych kablem do internetu. Tak u mnie jest z większością urządzeń.

Edit:

Większa stabilność = mniej biadolenia bezpodstawnego  :D

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Maximus2 napisał:

Okres abonamentowy ma do 13-tego każdego miesiąca. Czy jak włączę sobie teraz HBO to dopiero od 13.04 będę mógł oglądać?

Przy moim pierwszym uruchomieniu usługi,  musiałem czekać do nowego okresu rozliczeniowego. Zapytaj może na infolinii jak to jest, nawet dwóch różnych konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.03.2020 o 18:14, maniek357 napisał:

U mnie pierwsza aktywacja HBO w lutym tego roku i od razu mogłem oglądać, nie czekając na nowy okres rozliczeniowy. 

 

 

Zazwyczaj tak jest, że jak aktywujesz pakiet HBO po raz pierwszy (darmowy okres) , to odpalają to od razu na dekoderze. Natomiast gdy aktywujesz po raz któryś, to uruchamiają od kolejnego okresu rozliczeniowego. Przykładowo dzisiaj jest 30 marca, a okres rozliczeniowy masz 12 dnia każdego miesiąca, to uruchomią tobie od 12 kwietnia. Nawet takie info będzie widniało w ICOK z podanym terminem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zazwyczaj a nie jest to regułą.Nigdy nie miałem tej opcji aktywnej.Jak robię symulację włączenia pokazuje datę aktywacji 30 kwietnia czyli początek nowego cyklu rozliczeniowego. Pytałem nawet przedstawiciela CP o tą "promocję" dla pierwszych aktywacji ale niestety nie dał gwarancji, że aktywacja nie nastąpi dopiero z dniem wejścia nowego cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na symulację, tam zawsze pisze, że włączą z początkiem kolejnego okresu. U mnie też tak było, a HBO zaświeciło od razu. Druga sprawa - w symulacji miałem, że w kolejnym okresie rozliczeniowym zapłacę z HBO 105 zł (abo mam 60 zł, nie wiem skąd wzięli te 105 zł). Tymczasem za pierwszy pełny miesiąc HBO nie pobrali nic. Także w sumie prawie 2 miesiące HBO za darmo.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś mnie ;) Raz kozie śmierć. Najwyżej będę dopiero w maju oglądał.

 

Faktycznie aktywowali po kilkunastu minutach :)

Aplikacja na 5500s tragiczna.Od obsługi (w kółko się kręci kółko  :D ),przez jakość obrazu, na dźwięku kończąc. Jak ktoś nie ma alternatywy to współczuje. To już wizualnie po odpaleniu wygląda gorzej niż w dekoderach PC+ a aplikacje bardzo podobne.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, OlafS napisał:

Powinny zniknąć równocześnie a skoro masz to się ciesz i za bardzo nie przechwalaj bo jakiś sygnalista upszejmnie doniesie:mrgreen:

Napisałem reklamacje. Nie zamierzam oglądać za darmo .

Tak z nudów aktywowane po miesiącu przerwy hbo myśląc, że włącza 14 a tu po kilku godzinach święci.mial tak ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 20:56, Konfidell napisał:

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić  fakt włączenie hbo mimo że okres rozliczeniowy przypada 13 ? Czy to jakas promocja? Juz kilka razy wlaczalem hbo

Tak jest taka promocja, na wszystkie dodatkowe usługiu również HBO:

 

mam okres rozliczeniowy 25 każdego miesiąca:  Wiec pakiet HBO aktywowałem  26 marca, dzięki czemu mam za free dostęp do 24 kwietnia (pierwszy niepełny okres zawsze jest gratis) i cały kolejny - aż do 24.05 też za free  ze względu na fakt, ze jest to pierwsza aktywacja.

 

Dalej jeśli zdecyduje się wyłaczyć pakiet przed 24.05.2020

 i ponownie go aktywuje np. 27.05 - to pakiet automatycznie się włącza niemal natychmiast i pierwszy niepełny okres rozliczeniowy ponownie mam za free :D

Dzięki tej dzikiej kombinacji mozna oglądać prawie pełne 4 cykle rozliczeniowe płacąc 25 pln jedynie za okres od 25.06 do 24.07.2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...