Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio próbowałem włączyć sobie drugą część ,,Piratów z ...'' . Korzystam z rutera dodawanego do umowy przy przedłużeniu. I ku mojemu zdziwieniu w usłudze HBO GO wyskakuje błąd i filmu nie da się obejrzeć, Pozostałe części są dostępne. Może ktoś sprawdzić czy ma podobnie?  

A co ma ruter do jednej części Piratów? przecież gdyby szwankował to chyba zrozumiałe że na każdym materiale, to jest raczej jakiś problem z uprawnieniami na daną pozycję z katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obecnie jestem w NC+ i mam usługę HBO GO, teraz zaczynam rozważać opcję przejścia do CP również z usługą HBO GO. I teraz mam pytanie, jak wygląda migracja? Tzn teraz mam konto na HBO GO przy którego zakładaniu musiałem podać meila i numer umowy z NC+ i co teraz jak będę zmieniał operatora? Nowe konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problem z usługą HBO Go w HD 2000 połączonym przez adapter wi-fi. Dekoder wyświetla informację o połączeniu do sieci, jednak przy uruchamianiu aplikacji wyświetlają mi się błędy "przekroczono limit czasu" lub "18-0103 błąd połączenia sieciowego", ten drugi częściej. Na około 30 prób, udało mi się uruchomić aplikację dwukrotnie. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem nie występuje w przypadku Evoboxa, który korzysta z tej samej sieci, a znajduje się dalej od routera. Winiłbym wiec adapter - czy jest możliwość zmiany jego konfiguracji, lub ustawień dekodera, tak aby współpracowały oba urządzenia poprawnie? W przypadku połączenia przewodowego, problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dźwięk w HBO Go od zawsze jest taki kiepski, bo zarówno na Evo. jak i HD3000 jest masakra. Mam Smart TV Samsunga i LG i tam dźwięk jest dużo lepszy.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tragedia. Przy kinie domowym to już w ogóle taki pogłos się robi, że się odechciewa oglądać. Jedynie z głośników TV jakoś to gra. Dźwięk jak w latach 80-tych na kasetach VHS z giełdy - wielokrotnie przerywane. Wszystko o potęguje to, że HBO samo w sobie dźwięk ma tragiczny. XXI wiek, a oni nawet o 5.1 nie słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w Apple TV dziś sprawdziłem ma bitrate na poziomie 2 Mbps. To kpina z użytkownika. Moje marzenie to ich całkowite wyjście z Polski. Zresztą Westworld ten sam odcinek w Sky 7,5GB, a nc+ 1.5GB. Dalej pisać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...