Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naświetlałem już wcześniej ten problem w tym wątku albo w wątku HBO GO ogólnym. Niestety nikt nie miał podobnego kłopotu lub się nie odezwał. Nie docierają do mnie maile weryfikacyjne ustawienia kontroli rodzicielskiej z żadnej przeglądarki.

Mam taką prośbę do użytkowników HBO GO aby ktoś spróbował ustawić kontrolę rodzicielską np. na 12 lat ze swoim PINEM poprzez stronę https://hbogo.pl/ w ustawieniach kontroli rodzicielskiej i dał znać czy nie ma kłopotu z ustawieniem własnego kodu PIN i czy dociera mail weryfikacyjny ?

Generalnie kontrolę rodzicielską ustawia się dla wszystkich urządzeń z tego co doczytałem przez tą stronę. Ewentualnie byłbym wdzięczny również gdyby  ktoś z użytkowników Sony PS 4 dał znać czy może włączyć tryb KIDS na tym urządzeniu.

dziękuję , pozdrawiam.

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zyskać można za każdym razem a na sart to przy optymalnych warunkach niemalże 2 miesiące gratis - bo usluga uruchamiana jest tego samego dnia co deklaracja przystąpienia do pakietu więc do końca obecnego okresu rozliczeniowego jest za free - później cały pierwszy okres rozliczeniowy przy pierwszej aktywacji jest za free.

 

Przy dezaktywacji usługi CP zapomina długimi tygodniami zdjąć uprawnienia z HBO GO

 

Więc przy każdej kolejnej aktywacji zyskujesz niepełny okres rozliczeniowy na start i nieokreśloną liczbę tygodni podczas których świeci HBO Go bez kanał HBO - nic tylko korzystać :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponawiam swój problem z usługą HBO GO na dekoderze HD5500s który opisywałem w innym temacie. Dekoder w usłudze multiroom. Internet jest, VOD działa prawidłowo, do HBO GO da sie wejść, co świadczy o tym iż internet jest. Dekoder nie przechodzi testu, od razu wykłada się na pierwszym, czyli na dostępie do internetu. Wczytywanie filmów z poszczególnych sekcji trwa niezmiernie długo (cały czas na ekranie widać niebieskie obracające się kółko). Najdłużej trwające wczytywanie trwało 30 minut, i się nie udało. Filmy, jeżeli już sie wczytają, odtwarzają sie prawidłowo. Problemu nie ma na evoboxie. Problem zgłaszany do CP poprzez infolinie. Mam czekać. Ale na co i ile nikt nie powiedzial. Dekodera w punkcie mi nie wymienią, bo telewizje odbiera prawidłowo. Wiec co mam robic?

Oczywiście dekoder podłączony kablem (wymieniany na inny). Dekodery także wymieniane miejscami. Ewidentnie problem z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Nie ma znaczenia czy to NC+, CP, Vectra. Na tej stronie rejestrujesz urządzenie typu: Smart TV , PS4.

Jak wchodzisz w ten link co ci się wyświetla?

 

2018-02-25_110735.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. za ile można dostać pakiet HBO do pakietu rodzinnego do istniejącej umowy,  z tego co wyczytałem to teraz 30 Zł a kiedyś chyba było 20 zł

(na razie nie mogę wypowiedzieć umowy) dzięki

Witaj. Jeżeli posiadasz pakiet Rodzinny HD i dobierzesz usługę HBO GO, to pierwszy miesiąc jest promocyjny, za który nie płacisz, a od kolejnego okresu rozliczeniowego cena abonamentu wzrasta o 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio próbowałem włączyć sobie drugą część ,,Piratów z ...'' . Korzystam z rutera dodawanego do umowy przy przedłużeniu. I ku mojemu zdziwieniu w usłudze HBO GO wyskakuje błąd i filmu nie da się obejrzeć, Pozostałe części są dostępne. Może ktoś sprawdzić czy ma podobnie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...