Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu wziąłem nową umowę z modułem CAM i pakietem Premium Max. Od 2 dni próbuję zarejestrować się na HBO GO - bezskutecznie. Loguję się do ICOK CP i dalej podaję dane i na tym koniec. Niby jakiś postęp z kropkami.. ?

Mam dokładnie to samo z tym że mam evoboxa i żadne czyszczenie ciasteczek nie pomogło :(

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z odbiorem HBO GO gdyż na każdym materiale, który oglądam dekoder zawiesza się (pomaga dopiero odłączenie od zasilania). Dekoder ten był wymieniany w punkcie CP dwa tygodnie temu, ponieważ na tamtym było to samo.

Obydwa dekodery to HD 5000.Co waszym zdaniem mam zrobić? Czy wymieniać go dalej, czy może wymienić go na inny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szanowni forumowicze apka HBO GO zawitała na PS4. :jupi:

https://forum.satkurier.pl/topic/9788-us%C5%82uga-hbo-go-w-platformie-nc/page-28?do=findComment&comment=1321135

 

Edit:

Aplikacja przeszła metamorfozę;) Pojawiła sie sekcja Kids coś na wzór Netflixa.

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam za głupie być może pytanie. Obecnie korzystałem z HBO GO w Plus w cenie 20 pln. Jakiś czas temu wchodziłem na icok CP i chciałem sprawdzić ile kosztować mógłby mnie pakiet HBOGO.Obecnie posiadam Familijny Max Hd,Sport,Cinemax. W icok pojawiło mi się info,że w/w pakiet wyniósł by 35 pln msc. Natomiast na kanale Dla Abonentów jest podana chyba kwota 20 lub 25 PLN msc. Czyli ostatecznie byłoby w końcu te 25,czy 35 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z odbiorem HBO GO gdyż na każdym materiale, który oglądam dekoder zawiesza się (pomaga dopiero odłączenie od zasilania). Dekoder ten był wymieniany w punkcie CP dwa tygodnie temu, ponieważ na tamtym było to samo.

Obydwa dekodery to HD 5000.Co waszym zdaniem mam zrobić? Czy wymieniać go dalej, czy może wymienić go na inny model?

Ponawiam pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Ja z kolei mam problem od kilku dni z HBO GO na dekoderze Polsatu.Wyświetla mi się napis "obecnie nie mam dostępu do HBO GO"a jedynie do materiałów darmowych.Moje zdziwienie wynika z faktu że przecież regularnie płacę abonament Polsatowi, same zaś kanały HBO,HBO2 oraz HBO3 jak najbardziej działaja.Nie mogę obejrzeć tylko HBO GO.Moje pytanie brzmi :czy miał też ktoś tak samo?I co trzeba zrobić aby mieć znowu dostęp do HBO GO?Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ustawić kontroli rodzicielskiej w HBO GO. Zainstalowałem dziecku na PS 4 i próbowałem włączyć tryb KIDS.Ustawienia odeslały mnie do strony hbogo.pl/parental tam zaznaczyłem interesujące mnie ograniczenie wieku i otrzymałem informację że wysłano do mnie email. Ten email nie dociera do mnie - konto mam na gmail. Czy ktoś miał coś podobnego i ewentualnie wie jak z tym wygrać ?

 

Edition...nikt nie ma z tym kłopotu? Tylko ja? Infolinia nie pomogła nawet :(

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę pierwszy raz na kontrakcie odpalić HBO, okres rozliczeniowy 9 każdego miesiąca, liczę na 2 miesiące darmowego oglądania (zwłaszcza GO). ;) Sprawa następująca: kiedy będę mógł zlecić dyspozycję wyłączenia pakietu? Bo w ICOK dostaję informację że dopiero od 9 lutego, czyli zacząłby się już okres płatny, czy myślicie że to jednak błąd i już od 9 stycznia? ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat to nie nc+ i tutaj opcja dodatkowa aktywowana jest dopiero z pierwszym dniem kolejnego okresu rozliczeniowego następującego po tym, w którym złożona została dyspozycja aktywacji opcji. Natomiast dezaktywacja opcji dodatkowej następuje najwcześniej z pierwszym dniem kolejnego okresu rozliczeniowego, następującego po tym, w którym została złożona dyspozycja dezaktywacji opcji.

Zasada ta tyczy się także paczki HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie dekoder od CP notorycznie się zawiesza korzystając z HBO GO. 

 

Kompromitacja Cyfrowego Polsatu. 

 

U mnie to samo - HBO GO na HD 5000 to jakiś odlot programistów na dopalaczach. CP powinien dopłacać abonentom za użeranie się z tym "produktem".

:mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...