Skocz do zawartości

Jakiego kanału wam brakuje w polskiej TV?


Artur912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Brakuje mi jeszcze kanału na którym mogłyby zostać wyemitowane archiwalne audycje bądź archiwalne odcinki programów i seriali.

Widzę że robią to w Czechach, Niemczech, we Włoszech czy w Wielkiej Brytanii ale w polsce brakuje takiego kanału na wzór np. niestniejacego UKTV Gold, oraz istniejących RTLplus, Sat.1 Gold, Mediaset Extra czy Nova Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest za duzo np. kanalów muzycznych z muzyką pop a powstają kolejne, a istnieją pewne luki na rynku, których nikt nie wykorzystuje. No np. moim zdaniem brakuje kanału z samymi horrorami,kanału z filmami z lat 60.-80. w 100 % ramówki, kanału ze sportami motoryzacyjnymi zajmującymi 100% ramówki, kanału w pełni piłkarskiego lub z historycznymi wydarzeniami sportowymi.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kanału ze sportami motoryzacyjnymi zajmującymi 100% ramówki, kanału w pełni piłkarskiego lub z historycznymi wydarzeniami sportowymi.

Jest MOTOWIZJA, ale ona nie ma szans wykupić wszystkich transmisji motoryzacyjnych, bo giganci tacy jak C+, Polsat czy Eleven mają tyle kasy, że nigdy  dla nich nic nie zostanie (dobrego).

Był Polsat Futbol...ale upadł.

Złote transmisje są na TVP Sport HD , kanał z nowszymi powtórkami chyba nie miał by dużej oglądalnośći :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kanał gdzie np. by było

np. 15 różnych serii wyścigowych, magazyny o każdej serii, czasem studia z toru, wiadomości z świata motorsportu, historia torów i wyścigów itp.. Motowizja taka nie jest.

 

Kanał w pełni piłkarski co rozumiem, że w nim by były mecze, studia, magazyny, konferencje prasowe, relacje "zza kulis", itp..

 

A jeśli kanał z historią sportu to np. mecze Polaków na ME/ MŚ, największe wydarzenia z poszczególnych IO, wielkie mecze w europejskich pucharach, wyścigi F1 i MotoGP z lat 90. i 2000., konkursy skoków narciarskich za czasów startów Adama Małysza. Tylko czy by była oglądalność tego...?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje kanału dla nastolatków, coś jak ZigZap lub w ten deseń, ale mogą być poważne programy o danej tematyce dla właśnie tej grupy wiekowej kanału, ciekawe seriale, a także wysoka oglądalność.

Można też zrobić tak, że po porażce TT+ mówimy temu kanałowi bye bye - i będzie z tego nieźle zrobiony ZigZap+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A mi się wydaje, że brakuje kanału a'la łotewski OTV - kanał w pełni dla młodzieży. Myślę, że w takim kanale mogłyby być emitowane np streamy różnych youtuberów, e-sport, jakiś program technologiczny, może nawet i program katolicki prowadzony przez młodzież. Myślę, że taki kanał mógłby przynieść oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w takim kanale mogłyby być emitowane np streamy różnych youtuberów...

 

Tak, szczególnie jak chłopacy/mężczyźni mają malować się do szkoły/pracy  :mrgreen:  . Większość tych całych youtuberów ma wręcz szkodliwy wpływ na dzisiejszą młodzież, także to bym sobie darował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Brakuje u nas także kanału w stylu MTV Live HD (lub utworzenie polskiej lokalnej wersji zamiast MTV Music), gdzie byłyby transmisje i relacje z różnych festiwali, np. Męskie Granie, Woodstock, Sunrise Festival, Tommorowland, a poza tym playlista opierałaby  się wyłącznie na muzyce klubowej, elektronicznej.

Edytowane przez pawlo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mi brakuje jakiegoś takiego kanału telewizyjnego: np. MTV 2 (lubię ten klimat, taki imprezowo-rozrywkowy dla nastolatków jak i do 30+) ?

 

6-12 Muzyka

12-20 Programy rozrywkowe typu. Ex na plaży, Warsaw Shore

20-22 Film 

23-2 Programy rozrywkowe 

2-6 Muzyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...