Skocz do zawartości

Jakiego kanału wam brakuje w polskiej TV?


Artur912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi brakuje jednego prostego tematu. Kanałów regionalnych z prawdziwego zdarzenia. Niestety większość pasm jest wspólnych i nie ma to nic wspólnego z własną produkcją. Każdy kanał regio powinien tworzyć programy ze swoich miast, miejscowości . Tego co jest w danym województwie. Wiadomo, że kasa na to jest potrzebna ale takich kanałów w tych głównych miastach wojewódzkich mi brakuje. Pamiętam za dziecka była na TVP Bydgoszcz bo w tym mieście mieszkam do dziś była nawet Lista Przebojów Widzimisie czy jakoś tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam.kaslewicz napisał:

Mi przede wszystkim brakuje kanału Open Music TV

Sam chyba nie wiesz czego chcesz. Tu piszesz że brakuje Ci kanału muzycznego a w innym temacie, że kanały muzyczne byś wszystkie polikwidowal bo jest internet i YouTube. 🙂

 

2 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Moim zdaniem zakończyć nadawanie powinny:

* Wszystkie kanały muzyczne (po kiego grzyba kanały o tej tematyce, skoro każdy ma już dostęp do YouTube)

 

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczność LGBT , pewnie by się ucieszyła z kanału z treściami skierowanymi  do nich.

Mi to nie przeszkadza  ;-)

W dniu 25.05.2017 o 14:02, pawlo napisał:

Mi brakuje kanału muzycznego z muzyką elektroniczną,klubową (techno, trance, house, remixy itp.)

Jest kanał Festival 4K , dostępny w Orange.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mi brakuje lokalnych stacji radiowych i telewizyjnych w Małopolsce (w tym TV Krater) a także części sieciowych stacji radiowych (np: Meloradio i Radio Pogoda) na obszarze gdzie mieszkam. Z telewizji zaś przydałyby się telewizyjne odpowiedniki RMF FM i Radia Zet na wzór 102,5 z Hot Birda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 20.06.2017 o 08:27, Marek79 napisał:

Kanał kina akcji z Azji.

Mam na mysli filmy z Japonii ,Hongkongu , Indii , Chin i 

Od czasu, gdy nie udał się start kanału Dragon Cinema HD z kinem azjatyckim jest cisza w tym temacie.

Tu jest nisza, której nie razie żaden nadawca nie zajął.

Brakuje też kanału o tematyce religijnej, etycznej, promującego wartości rodzinne jak kiedyś Religia tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Brakuje mi dawnego bloku Pokito na RTL II. Od czasu gdy zniknął, ten kanał to już nie jest „to". 

 

Tęsknię też za starym Fox Kids/Jetix. Co by nie mówić, ale kanały Disney nie okazały się być godnymi zastępcami. 

 

Brakuje mi też TVN Gra. Ale nie tyle samych programów i prowadzących (dopiero teraz widzę jaka patologia tam pracowała...), co w ogóle kanału w stylu Call TV. 

 

On 9/7/2022 at 11:00 PM, lakiman said:

Brakuje też kanału o tematyce religijnej, etycznej, promującego wartości rodzinne jak kiedyś Religia tv

Przecież jest TV Trwam czy choćby niektóre programy na Polsat Rodzina. 

Nie mieszajmy jednak religii do etyki, bo to zupełnie co innego. W Polsce i tak już jest za dużo treści religijnych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...