Skocz do zawartości

ZigZap


ad_am
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam swoje pytanie. Czy na ZigZapie corocznie w sylwestra był emitowany specjalny program, tak jak przy okazji w 2006 roku, o którym pisałem kilka dni temu? Dla przypomnienia, chodzi mi o to nagranie:

 

Bardzo wielka szkoda, że następca ZigZapa (w sensie TeleTOON+) nie robi tego typu programu w sylwestra, tylko zostaje przy bajeczkach z MiniMini+.

 

Ogólnie ja ZigZapa wspominam bardzo dobrze ze względu na emitowane tam seriale, jakimi były: "Kod Lyoko" i "6 w pracy", które oglądałem jako..... 4-5 latek (już dokładnie nie pamiętam, kiedy to było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdziłem, to programy sylwestrowe były też w 2005 oraz 2007 roku, i najpewniej wyglądały one dość podobnie do tego fragmentu. Zawsze to była jakaś forma "żywej" telewizji, czegoś, co musiało być wymyślone, a nie tylko kupione i sklejone, jak teledyski. A że szło to około 18:00 to można było najpierw obejrzeć program na ZigZapie, a potem zobaczyć imprezę w telewizji albo w ogóle iść na swoją.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się znaleźć w ramówce ZigZapa na dzień 31.12.2006 roku, to w/w przeze mnie program sylwestrowy nazwano po prostu... "Blok sylwestrowy".

 

Ramówka sylwestrowa ZigZapa z dnia: 31.12.2005 roku, 31.12.2006 roku i 31.12.2007 roku:

 

31.12.2005 r.:

18:00 - Sylwester

18:10 - Kod Lyoko - Serial animowany, odc. 17

18:35 - Sylwester

18:50 - My Scene: Gwiazdy Hollywood - Film

20:00 - Sylwester

20:10 - Klinika pod kangurem - Serial, odc. 24

20:35 - Sylwester

 

31.12.2006 r.:

18:10 - Karol do kwadratu: Doktor Karol - Serial animowany, odc. 3

18:35 - Blok sylwestrowy

19:05 - Pamiętniki Barbie - Film animowany

20:20 - Gry roku

20:30 - Maqlatura nocą

 

31.12.2007 r.:

18:00 - Sylwester

 

Jak wynika z w/w ramówek, w sylwestra w ogóle nie emitowano bloku Hyper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Telewizorek napisał(a):

Skoro w Sylwestra w ogóle nie emitowano bloku Hyper, to co potem leciało?

Tego to nie wiadomo, scenariuszy jest kilka:

1. Blok sylwestrowy emitowano do godz. 01:00 i po nim testcard z chłopakiem na deskorolce.

2. Blok sylwestrowy emitowano do godz. 21:00 i (tak jak powyżej napisałem) testcard z chłopakiem na deskorolce.

3. Być może po bloku sylwestrowym emitowano pasmo teledysków do godz. 06:00.

 

Tak naprawdę musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ten blok sylwestrowy oglądał od początku do końca, spekulacje za wiele nam nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, potrzebni są ludzie, którzy widzieli takie rzeczy na własne oczy. Natomiast mnie jeszcze zastanawia, czy przed emisją testcardu ZigZapa z lat 2004-2008 nie emitowano czasem wstępniaku do niego. Zauważyłem, że między obiema oprawami (2004-2008 i 2008-2011) są pewne podobieństwa, już mówię jakie

 

Najpierw na przykładzie testcardu - otóż zauważcie, że pauza z lat 2008-2011 chociaż równo trwa 1 minutę, to tak naprawdę tylko dźwięk się zapętla co 1 minutę, natomiast obraz już tylko co 15 sekund: przy otwieraniu buzi zauważcie, że kolejność "ślina-sucho-sucho-ślina-sucho" co 15 sekund się powtarza albo też że co 15 sekund migoczą gwiazdy w ciągu 3 sekund (to tylko w tej pierwszej 3-sekundowej części jak fioletowa dziewczynka chrapnie). Zatem do jednej całej pętli są potrzebne 4 identyczne pętle obrazu. To teraz wracając do testcardu z lat 2004-2008 na podstawie opisów i znalezionego 20-sekundowego początku można stwierdzić, że tutaj również jest podobnie - wiemy na pewno, że obraz się zapętla co 9,5 sekundy, natomiast dźwięk może się zapętlać co 38 sekund, czyli tutaj też do jednej pełnej pętli są potrzebne 4 identyczne pętle wizualnie

 

Kolejny argument dotyczący ich podobieństwa jest to, że po pauzie z lat 2008-2011 przed startem pojawia się słońce i dzień, natomiast zgodnie z opisami w pauzie z lat 2004-2008 okazuje się, że też wschodziło słońce i robił się dzień. Z ciekawości policzyłem, że ten start w pauzie 2008-2011 trwa dokładnie 16 sekund, więc strzelam, że start z lat 2004-2008 trwał tyle samo, ale nie musiało tak być, skoro np. testcardy się czasowo różnią

 

Natomiast jeżeli chodzi o zakończenie, to wiemy również, że w latach 2008-2011 przed pauzą emitowano pewny wstępniak, jak ta fioletowa dziewczynka biegała w stronę loga i skacząc do niego tyłem od tego momentu zaczynała spać. Natomiast wiemy również, że ten wstępniak często był pomijany (i tym samym do tej pory go nie znaleziono). Dlatego zastanawiam się, czy w oprawie z lat 2004-2008 mogło być podobnie, że przed jazdą chłopaka na deskorolce najpierw był jakiś wstępniak (może szykował sobie deskorolkę i najpierw wjechał do miasta) i od tego momentu potem jeździł całą noc i tutaj też mogło być podobnie jak w drugiej oprawie, że tutaj też ten wstępniak mogli często pomijać i nie wiadomo, czy ktoś może go pamiętać, wiedzieć coś na ten temat. Jeżeli komuś coś świta z pamięci, że przed pauzą 2004-2008 też czasami puszczali wstępniak, to chętnie się o tym dowiem

 

Z tego, co wiemy, Spumoni Pictures (Sentimental Games) wciąż przegląda swoje kasety i jest szansa, że znajdzie dłuższy filmik z testcardem 2004-2008, możliwe że jeszcze z kilka zakończeń ma w tej oprawie i ciekawe, czy w jednym z nich nie trafi się właśnie ten rzadko używany wstępniak, na którego żadnych dowodów nie mam, ale przypuszczam, że tak mogło być w pierwszej oprawie, skoro w drugiej też tak było, bo jakby się przyjrzeć temu początkowi testcardu 2004-2008, to widać, a właściwie słychać chociażby po dźwięku, że brzmi tak, jakby początek był nagle urwany (bardzo możliwe, że z tego potencjalnego wstępniaku)

 

Swoją drogą dzięki temu znalezionemu testcardowi z lat 2004-2008 dowiedziałem się w komentarzach o takim terminie jak "lost media". Przy okazji sprawdziłem, co to znaczy, i naprawdę jestem w szoku, że przed 17 sierpniem 2024 w internecie nigdy nie pojawił się nawet screen z tego testcardu. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że o testcardzie z lat 2008-2011 w internecie na pewno było wiadomo już 15 sierpnia 2008. Wystarczy na Chomikuj wpisać w wyszukiwarkę "zigzap", wybrać format "jpg" i tam jest dokładna data dodania tego screena na Chomikuj: "15 sie 08 18:04"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Telewizorek napisał(a):

Z tego, co wiemy, Spumoni Pictures (Sentimental Games) wciąż przegląda swoje kasety i jest szansa, że znajdzie dłuższy filmik z testcardem 2004-2008

Tyle że on nagrywał nie jakieś tam elementy z oprawy, które interesują kilka osób, a programy z Hypera i zainteresowanie na taki materiał jest o wiele większe, szczególnie że sporo osób do teraz dobrze wspomina ten kanał jako lepszy niż Polsat Games, mimo tego, że teraz Polsat ma całodobową stację, o czym ekipa Hypera nawet nie mogła marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak widać po liczbie wyświetleń, która gwałtownie przekroczyła chyba tysiąc w 2-3 dni (teraz już wolniej, ale wciąż rośnie, a ogólnie filmy z ZigZapa nie mają jakiejś wybitnej liczby wyświetleń, chociaż w kwestii opraw właśnie mają), zapotrzebowanie na testcard ZigZapa z lat 2004-2008 było ogromne. Tym bardziej, że cokolwiek z niego pojawiło się dopiero po 16,5 roku (od momentu zdjęcia tej oprawy z anteny), natomiast z drugiego testcardu screen jest w necie już po 0,5 roku (od momentu wprowadzenia tej oprawy)

 

Jeżeli chodzi o użytkownika Spumoni Pictures, to też jestem przekonany, że jemu najbardziej zależało na ogromnej kolekcji materiałów z bloku Hyper i pojedynczo dodawał odcinki (chociaż jak widać, wcale tak dokładnie nie obrabiał samych programów, skoro pomiędzy nimi jest ident na początku i na końcu) niż na materiałach ZigZapa, chociaż z niego też nagrał parę sztuk jak Maqlatura czy Sylwester. A odnośnie testcardu z lat 2004-2008 to tak jak napisałem 18 sierpnia w 1. akapicie - zdaję sobie sprawę z tego, że on nie miał zamiaru nagrać tego testcardu, tylko że mu się załapał przypadkiem, bo mógł np. nagrywać ostatni program w pewnej ramówce Hypera i kiedy miał zatrzymać nagrywarkę po jego zakończeniu, to jednak zrobił to nieco później i mógł właśnie nieświadomie nagrać ten testcard. Zatem gdyby miał jeszcze jakieś filmiki (podobnie jak ten) w postaci przejścia z Hypera na ZigZapa w okresie 2004-2008, to na pewno znalazłyby się na nagraniach, w których zamierzał nagrać tylko ostatni program w pewnej ramówce Hypera (podobnie jak ktoś np. chciał nagrać teledyski MiniMini o 20:55, a tym samym przypadkiem nagrały się zakończenia ze śpiącą rybką)

 

Co do Hypera, to ja myślę, że czas emisji bloku od 21:00 do 1:00 to najlepszy jaki mógł się trafić, ponieważ wydaje mi się, że programy o grach komputerowych lepiej się ogląda w nocy (ale też nie do zbyt późna) niż w dzień

 

Co do liczby zainteresowanych elementami opraw graficznych, nawet jeśli je interesuje - tak jak napisałeś - kilka osób, to dla mnie bez znaczenia. Dla mnie to nieważne, czy daną rzeczą się interesuje kilka, kilkaset bądź milion osób - najważniejsze, co nas interesuje nas samych, co czujemy kiedy coś takiego ujrzy światło dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jingiel reklamowy ZigZapa z lat 2008-2011 w formacie 16:9:

 

Tak wiem, że powyższy jingiel reklamowy w formacie 16:9 emitowano w latach 2010-2011, ale ogólnie emitowano go w latach 2008-2011 (bez różnicy, czy w formacie 4:3 czy 16:9).

 

W dniu 29.08.2024 o 18:42, Telewizorek napisał(a):

Dlatego zastanawiam się, czy w oprawie z lat 2004-2008 mogło być podobnie, że przed jazdą chłopaka na deskorolce najpierw był jakiś wstępniak (może szykował sobie deskorolkę i najpierw wjechał do miasta) i od tego momentu potem jeździł całą noc i tutaj też mogło być podobnie jak w drugiej oprawie, że tutaj też ten wstępniak mogli często pomijać i nie wiadomo, czy ktoś może go pamiętać, wiedzieć coś na ten temat.

Ja wątpię w to, aby testcard ZigZapa z lat 2004-2008 zawierał w sobie "wstępniak", według mnie tego "wstępniaka we w/w testcardzie z lat 2004-2008 po prostu nie było, choć mogę się mylić, koniecznie trzeba się popytać osób, które oglądały Hypera w okresie 2004-2008 do godz. 01:00 w nocy i czy widziały takowy "wstępniak" do w/w testcardu

 

@Kirk Kiedyś wspominał, że oglądał/widział kreskówkę "Titeuf" na ZigZapie, tutaj zapowiedź tej kreskówki w oprawie z lat 2004-2008:

 

 

W dniu 29.08.2024 o 19:52, Telewizorek napisał(a):

Co do Hypera, to ja myślę, że czas emisji bloku od 21:00 do 1:00 to najlepszy jaki mógł się trafić, ponieważ wydaje mi się, że programy o grach komputerowych lepiej się ogląda w nocy (ale też nie do zbyt późna) niż w dzień

Ja też myślę, że godzina 21:00-01:00 to była odpowiednia pora na emisję Hypera, czuć było klimat tego kanału ("Fresh Air", "Review Territory" itp. itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Jingiel reklamowy ZigZapa z lat 2008-2011 w formacie 16:9:

 

Tak wiem, że powyższy jingiel reklamowy w formacie 16:9 emitowano w latach 2010-2011, ale ogólnie emitowano go w latach 2008-2011 (bez różnicy, czy w formacie 4:3 czy 16:9).

 

Zgadza się, sama oprawa w 2008 roku została wykonana w 16:9, a że kanał jeszcze nadawał w 4:3, to ucięli oprawę po bokach tak, żeby przystosować ten format i trzeba przyznać, że ta oprawa chociaż wykonana w 16:9, to w 4:3 też się dało ją oglądać. Natomiast w 16:9 wygląda bardzo przestrzennie, nie jest nic tak ściśnięte i w ogóle

 

Co do linka, którego podałeś, to właściwie jest fragmencik wycięty z innego dłuższego, a konkretnie z bloku reklamowego i to właśnie stamtąd został on wzięty:

 

Przy okazji został on ładnie dodany w 50 klatkach, ponieważ to właśnie w tylu telewizja emituje. Zupełnie nie rozumiem, czemu niektórzy przerabiają w 60 klatkach, skoro to jest sprzeczne z realiami emisji telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Telewizorek napisał(a):

Zgadza się, sama oprawa w 2008 roku została wykonana w 16:9, a że kanał jeszcze nadawał w 4:3, to ucięli oprawę po bokach tak, żeby przystosować ten format i trzeba przyznać, że ta oprawa chociaż wykonana w 16:9, to w 4:3 też się dało ją oglądać. Natomiast w 16:9 wygląda bardzo przestrzennie, nie jest nic tak ściśnięte i w ogóle

Serio oprawa ZigZapa z lat 2008-2011 pierwotnie była zrobiona w formacie 16:9? Nieźle zaskoczyłeś mnie tym faktem.

 

Faktycznie oprawa z lat 2008-2011 wygląda estetycznie zarówno w formacie 4:3, jak i w formacie 16:9.

 

PS: Skąd masz informacje, że oprawa ZigZapa z lat 2008-2011 została zrobiona pierwotnie w formacie 16:9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy... nie to, że gdzieś to wyczytałem, ale wydawało mi się to logiczne (myślałem, że nie tylko dla mnie), że oprawa ogółem została wykonana w 16:9, tylko że przez pierwsze 2 lata była emitowana w 4:3 z powodu właśnie tego, że sam kanał wciąż nadawał w tym formacie i przycięto oprawę do emisji tego formatu. No bo jakby spojrzeć, to między oprawami 2008-2010 a 2010-2011 nie ma jakiegoś liftingu, tylko jest po prostu w końcu emisja oprawy przystosowana do formatu rozszerzonego w 2010 roku. Myślę, że gdyby ZigZap przeszedł na format 16:9 dnia 14 lutego 2008, to już od wtedy by emitowali tę oprawę w 16:9 - a tak to czekali do momentu kiedy 1 kwietnia 2010 zmienili z 4:3 na 16:9

 

Offtopując do tego tematu (w odniesieniu do innych kanałów): Podobnie jest np. z oprawą JimJam z lat 2010-2018, że została wykonana w 16:9 (a nawet sprawdziłem w necie, że w jeszcze szerszym formacie), ale emisja kanału w latach 2010-2016 w formacie 4:3 powodowała, że oprawa była przycięta do 4:3, natomiast dopiero po przejściu na format 16:9 od 2016 roku zaczęli ją emitować w 16:9. To nie jest TVN z lat 2008-2013, w którym między oprawami 2008-2009 a 2009-2013 nie tylko rozciągnięto format, ale także zliftingowano oprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

@Kirk Kiedyś wspominał, że oglądał/widział kreskówkę "Titeuf" na ZigZapie

Oglądałem, bo ten serial, jak pamiętam, wszedł niedługo po starcie ZigZapa. Mam nawet wrażenie, że to było już w kwietniu 2005 i bodajże podczas żałoby narodowej po śmierci Jana Pawła II oglądałem "Titeufa", bo ZigZap jako jedna z niewielu stacji w kablówce nie zmieniała całkowicie programu na ten żałobny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2024 o 19:52, Telewizorek napisał(a):

Jednak jak widać po liczbie wyświetleń, która gwałtownie przekroczyła chyba tysiąc w 2-3 dni (teraz już wolniej, ale wciąż rośnie, a ogólnie filmy z ZigZapa nie mają jakiejś wybitnej liczby wyświetleń, chociaż w kwestii opraw właśnie mają), zapotrzebowanie na testcard ZigZapa z lat 2004-2008 było ogromne. Tym bardziej, że cokolwiek z niego pojawiło się dopiero po 16,5 roku (od momentu zdjęcia tej oprawy z anteny), natomiast z drugiego testcardu screen jest w necie już po 0,5 roku (od momentu wprowadzenia tej oprawy)

Udało mi się znaleźć w historii aktywności mojego konta komentarz, który napisałem 26.08.2016 (pod nieistniejącym już filmem, najpewniej przedstawiającym pętlę z lat 2008-11), i który rozpoczął całą tą 8-letnią gorączkę poszukiwań (jak się okazuje: trwającą ponad 2 razy dłużej niż sam okres emisji pętli):

Kolejny unikat - pętla nocna ZigZap z lat 2008-2011! Powiem, że widziałem także osobiście pętlę z lat 2004-2008, a nawet rozpoczęcie dnia. Przerwa na ZigZapie to był animowany nastolatek jeżdżący na deskorolce po mieście w nocy i były jakieś wzniesienia i inne przeszkody do pokonania (łącznie 3-4). I tak w kółko. Natomiast rano zaczęła grać muzyka, nastolatek się zatrzymywał, brał deskorolkę do ręki (albo opierał o ziemię, nie pamiętam) i z lekkim uśmiechem patrzył się w kierunku widza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, doskonale pamiętam ten twój komentarz, chociaż wydawało mi się, że to było gdzieś w lutym/marcu 2016, no ale nieważne. Jeżeli chodzi o ten komentarz, który napisałeś, doskonale pamiętam że napisałeś go pod tym zappingiem niedawno zbanowanego użytkownika, który nagrywał to kamerką w czerwcu 2010 i przedstawiał kanały z CYFRY+ i jednym z nich jest właśnie ZigZap, a dokładnie to był testcard z lat 2010-2011, ponieważ wyemitowany w formacie 16:9 i warto też dodać, że jest to jak dotąd jedyne nagranie przedstawiające ten testcard w formacie 16:9, a wszelkie inne filmiki to zwykłe fejki bądź próby upodobnienia się do tego formatu

 

Pamiętam, że to były czasy kiedy goniliśmy za budzeniem rybki MiniMini z pierwszej oprawy (a w tym zappingu niewiele brakowało, bo nagrane 20 minut przed startem), natomiast testcard z lat 2004-2008 niezbyt mnie jeszcze interesował, może też dlatego że nie pamiętałem go za swoich czasów (a ten z lat 2008-2011 już pamiętam i pamiętam jeszcze, że oglądałem go w czasach kiedy oglądałem kartony na 4FunTV i pamiętam że ten testcard z tymi kartonami mi się mieszały). No a gdzieś na początku 2017 roku zainteresowałem się oprawą ZigZapa szczególnie w okresie 2004-2008 i tak praktycznie przez cały rok, w tym również jeżeli chodzi o testcard

 

Wiem, że się powtarzam, ale wciąż nie mogę uwierzyć, że w kwestii testcardu z lat 2004-2008 przed 17 sierpniem 2024 nie było nawet fragmentu z jakiegoś zappingu albo chociaż zdjęcia tylko kompletna pustka i biorąc pod uwagę też długość lat czekania, to to ścisłe top lost media. Chyba, że jednak gdzieś to siedziało (i wciąż siedzi), tylko nie potrafiliśmy znaleźć, np. na początku jakiegoś serialu z pierwszej ramówki ZigZapa bądź po ostatnim programie z bloku Hypera. Natomiast o samym ZigZapie z lat 2008-2011 pierwszy plik z testcardem pojawił się już w sierpniu 2008 i do dziś go można znaleźć

 

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie dnia, to jest to zastanawiające. Ty tutaj opisałeś, że rano zaczęła grać muzyka, chłopak się zatrzymywał i brał deskorolkę ponoć pod pachę i z tej deskorolki logo nagle się powiększało na cały ekran. Ale zauważyłem też, że ktoś opisał rozpoczęcie, że robi kickflipa i nagle to logo się zbliża na cały ekran. Czyżby rozpoczęcie dnia po liftingu? Nie mówię, że nie, skoro w 2007 roku dokonano liftingu na dżinglu reklamowym. Mnie jeszcze ciekawi, czy ktoś pamięta rzadkie zakończenie ZigZapa (przed testcardem), bo wydaje mi się, że było takie raczej, ale to już może pamiętać ktoś kto często oglądał Hypera, aż do ostatniego programu w ramówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak się okazuję, w sylwestra 2005 roku emitowano Hypera, o czym świadczy poniższe nagranie (na Dailymotion jest z dźwiękiem, na YouTube jest ono wyciszone ze względu na prawa autorskie):

 

Czy ktoś wie, jaka firma stworzyła oprawę ZigZapa z lat 2004-2008? Trzeba przyznać, że ZigZap wówczas się wyróżniał swoją pierwszą oprawą graficzną w odróżnieniu od konkurencyjnych kanałów młodzieżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za film? Pytam, bo nic tu nie jest wyświetlone, tylko wielka przepaść pomiędzy twoim pierwszym a drugim akapitem. W ogóle nie widać filmu, który udostępniłeś

 

A co do oprawy, kto ją stworzył, to też zastanawiające czy to jest jeden zespół czy jednak wielu stworzyło pojedyncze oprawy. Bo jakby się tak przyjrzeć, to np. w idencie z boiskiem (piłkarz w nocy kopie w stronę muru i kot ucieka) i tam w prawym dolnym rogu można przeczytać coś takiego: "autor: NOOR" (nie wiem czy dobrze odczytałem), a w trakcie identu leśnego na dosłownie ułamek sekundy można przeczytać "Kamil Gacek, wyróżnienie". I to chyba 2 identy, w których coś takiego wyczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Telewizorek napisał(a):

Co to jest za film? Pytam, bo nic tu nie jest wyświetlone, tylko wielka przepaść pomiędzy twoim pierwszym a drugim akapitem. W ogóle nie widać filmu, który udostępniłeś

Odnosiłem się do tego filmu:

 

Niestety ze względu na prawa autorskie film jest cały wyciszony, więc wideo (z dźwiękiem) z serwisu Dailymotion wyślę Ci na wiadomość prywatną.

 

Nawiązując do tego, co wcześniej pisałem, jak się okazuję, jednak emitowano Hypera w sylwestra 2005 roku. Nie wiadomo natomiast, co z 2006 i 2007 rokiem, czy w ogóle wtedy w sylwestra emitowano Hypera? 🤔

 

To na pewno będą wiedzieć osoby, które w 2006 lub 2007 roku oglądały ZigZapa do godzin wieczornych i by opisały, czy emitowano Hypera, ciąg teledysków lub od razu o 21:00 testcard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...