Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zwykłe oszustwo i ktoś powinien się tym zająć. Ją przestałem płacić i mam to gdzieś ale kablówki to ładnie zrobili. Podpisali umowę na nsport który jest kompletnie nie wart nic!! Jak by nie patrzeć to dosłownie za kilka meczów w roku płacić 60zł co miesiąc? To skandal. 6 kolejek jest do grudnia to raptem 6 wtorkowych meczów bo środowe fta i jeśli niemcy przejdą to wtorkowe także na sat1 oczywiście są inne kanały typu ortm no ale jakość nie ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszuści, tyle na temat mam do powiedzenia. W nSport (a raczej nSzrot) nie jest kanałem sportowym tylko jakimś [beep]em z powtórkami. A teraz jeszcze pokradli najlepsze mecze do nSremium, za które muszę zapłacić dodatkowe 20 zł (phe, w życiu). Jak dobrze, że mam w miarę szybkie łącze internetowe, to LM we wtorek będę oglądał w internecie, a w środę jak zawsze mecz będzie można obejrzeć w ukochanym Polsacie (HD).

 

A oszustom nie zapłacę nigdy. Niech sobie w [beep]ę wsadzą to nSremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowni Państwo,

 

miło mi oficjalnie poinformować, że dla wszystkich Abonentów platformy n mających dostęp do kanału nSportHD dostępne będą wszystkie transmisje meczy Ligi Mistrzów. Tym samym w dniach 14 i 15 lutego oraz 21 i 22 lutego kanał nPremium HD w godzinach meczu Ligi Mistrzów oraz nPremium 3 z Multiligą zostaną odkodowane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie! W domowym nie ma nsportu hd tylko zwykły a jest napisane wyraźnie Ci którzy posiadają nsport hd to npremium będą mieli odkodowane więc trzeba mieć pakiet za 40zł. To jest przesada jeden mecz na jakiś czas i taka afera. N nie panuje nad niczym jaki sens tworzyć kanały premium i teraz je odkodować właśnie na czas meczu to kto im weźmie to premium. Fakt że ludzie by chcieli aby premium były w pakiecie bez opłat to byłby hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał ct 4 ( dla mieszkańców polski południowo -zachodniej ) tam mecze Lm są za darmo wystarczy tuner dvb-t , słowacki stv 2 (ciężko odebrać mają mecze w środy ) , z pn polski nie bardzo się orietuje kojarzę jakiś rosyjski program ( ktoś pisał na tym forum ) na zachodzie Sat 1( też Fta z 19,2 e tylko 1 mecz w środe głównie niemieckie drużyny od następnego sezonu ZdF/Ard będzie transmitował środowy mecz LM )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy Manchester City wygrał z FC Porto 4-0 (1-0). Tydzień temu "The Citizens" wygrali na Estádio do Dragão 2-1. Prowadzenie dla City, już po niespełna dwudziestu sekundach, zdobył Sergio Agüero. Argentyńczyk wykorzystał podanie od Yayi Touré i nie dał szans Heltonowi. Kontratak z 76. minuty przyniósł gospodarzom drugą bramkę. Agüero, po ograniu defensywy Porto, podał do Edina Džeko, a ten pewnym strzałem podwyższył wynik. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, chwilę po drugim golu boisko musiał opuścić po czerwonej kartce Rolando. "Smoki" zostały pogrążone w ostatnich sześciu minutach. Najpierw w 84. minucie po asyście Davida Pizarro trafił David Silva, po chwili Chilijczyk sam zdobył czwartą bramkę. Manchester City będzie w kolejnej fazie LE rywalem Legii lub Sportingu Lizbona.

Źródło eurofutbol.pl

Jeżeli Legia zdoła wygrać ze Sportingiem czeka nas naprawdę hitowe spotkanie z Manchesterem.Swoją drogą myślałem że Porto nie da tak łatwo wygrać Manchesterowi City a jednak bardzo gładko sobie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 6 marca:

20:00 nSport HD oraz nPremium HD (kanały 110 i 50) studio przedmeczowe

20:40 nSport HD (k. 110) Benfica Lizbona – Zenit St Petersburg (2:3 w pierwszym meczu)

Komentują: Bartosz Gleń & Wojciech Kowalewski

20:40 nPremium HD (k. 50) Arsenal Londyn – AC Milan (0:4 w pierwszym meczu)

Komentują: Grzegorz Kalinowski & Wojciech Jagoda

20:40 nPremium3 HD (k. 52) MULTILIGA Mistrzów

 

Środa 7 marca:

20:00 nSport HD oraz nPremium HD (kanały 110 i 50) studio przedmeczowe

20:40 nSport HD (k. 110) Apoel Nikozja – Olympique Lyon (0:1 w pierwszym meczu)

Komentują: Sergiusz Ryczel & Marcin Kalita

20:40 nPremium HD (k. 50) FC Barcelona – Bayer Leverkusen (3:1 w pierwszym meczu)

Komentują: Jacek Laskowski & Sławomir Chałaśkiewicz

20:40 nPremium3 HD (k. 52) MULTILIGA Mistrzów

 

źródło: nhdtv.pl

 

Chyba bez niespodzianek, mecze z bardziej znanymi i cenionymi drużynami na nPremium. Z tego co pamiętam taki sam układ meczy był, jeśli chodzi o pierwsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...