Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie widziałem wszystkie ich mecze na nsporcie bo borussia to niemalże jak polski klub i fajnie że ich pokazują za każdym razem i rzeczywiście nie wyglądało to źle w pierwszych dwóch meczach i wynik z marsylią jest strasznie niesprawiedliwy. Z olympiakosem zdecydowanie najsłabszy mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj odbyło się losowanie kolejnej fazy zarówno Ligi Europejskiej, jak i Ligi Mistrzów. W 1/16 finału Ligi Europejskiej Wisła Kraków zagra z R. Standard de Liège, a jeśli awansuje dalej do 1/8 finału to jej rywalem będzie zwycięzca dwumeczu: Hannover 96 - Club Brugge. Z kolei Legia Warszawa zmierzy się ze Sportingiem Lizbona. Rywalem polskiego lub portugalskiego zespołu będzie zwycięzca dwumeczu: FC Porto - Manchester City ;) Oczywiście wydaję się, że o wiele łatwiejsze zadanie w 1/16 finału ma Wisła Kraków, ale mam nadzieję, że Legia również powalczy, choć za dużych szans nie ma ;) Ale trzeba wierzyć do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Pierwsze mecze:

14 lutego

Bayer Leverkusen - FC Barcelona

Olympique Lyon - Apoel FC

 

15 lutego(środa)

AC Milan - Arsenal FC, Polsat, SAT 1

Zenit Sankt Petersburg - SL Benfica (godz. 18.00)

 

21 lutego

CSKA Moskwa - Reak Madryt (godz.18.00)

SSC Napoli - Chelsea FC

 

22 lutego(środa)

FC Basel 1893 - Bayern Monachium, Polsat?, Sat 1

Olympique Marsylia - Inter Mediolan

 

Rewanże:

6 marca

Arsenal FC - AC Milan

SL Benfica - Zenit Sankt Petersburg

 

7 marca(środa)

FC Barcelona - Bayer Leverkusen,Polsat?

Apoel FC - Olympique Lyon

 

13 marca

Bayern Monachium - FC Basel 1893

Inter Mediolan - Olympique Marsylia

 

14 marca(środa)

Real Madryt - CSKA Moskwa

Chelsea FC - SSC Napoli, Polsat?, Sat 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Platforma n chyba chce nabić ludzi w balona. Jakoś niedawno czytałem w newsie z media2, że mecze(najlepsze) wkraczają do kanału nPremium. Dzisiaj sprawdzam program nSport HD na stronie telemagazyn.pl, z którego wynika, że meczami dnia na tym kanale są mecze najgorsze. Może ktoś się orientuje o co chodzi? czy na kanałach serwisowych będą hitowe mecze, czy tylko na nPremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na Npremium:

 

Bayer Leverkusen - FC Barcelona (14 lutego), AC Milan - Arsenal (15 lutego), SSC Napoli - Chelsea (21 lutego), Olimpique Marsylia - Inter Mediolan (22 lutego)

 

Mecze w nsport:

 

14 luty - Lyon - Apoel , 15 luty Benfica-zenit

 

panowie ktoś tu kogoś robi w idiotę

 

ochłapy w nsport a rodzynki w npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni raz "uśmiercają" własne projekty.Z drugiej strony należało czegoś podobnego się spodziewać samo tworzenie już kanałów "premium"(a raczej zmiana ich nazwy jak dla mnie) niosło za sobą selekcje wybranych treści. Więc sobie wymyślili, że najbardziej wartościowe mecze wrzucą do premium i wezmą dodatkową opłatę a "ochłapy"rzucą tym, którzy nie zdecydują się na ich prestiżową opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to żę ja sie cieszyłem ze zakupili prawa do LE i myśłeame ze bede miał wszystkie mecze polskich drużyn na Nsport, a tu jednak sie okazuje że taki Polsat i tak jest solidniejszy, bo jeden mecz pokazuje na TV4

 

Nie martw się będzie powtórka z rozrywki, gorszy mecz w nsporcie a lepszy npremium ten typ tak ma.

 

kłopot tylko polega na tym że w półfinale bedzie jeden mecz we wtorek i jeden w środe więc ciężko podzielic na lepszy lub gorszy. :brawo:

 

Musimy liczyc na to że im to nie wypali jak to bylo w CP z LE w płatnych kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...