Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Pawop napisał:

LE też nie wygrają

Moim zdaniem Lewy nie powinien grać w LE bo to poniżej jego ambicji. Tak samo jak Zidane nie grał z Juventusem w Pucharze UEFA, Platini nie grał z nami w meczu o 3 miejsce.

I nie wiem czy to dobre wygrać LE dla takiego wielkiego klubu jak Barcelona. To poniżej godności Barcelony bo ten puchar będzie symbolem klęski bo aby wygrać LE trzeba najpierw się skompromitować w LM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z rzędu Barca odpada z LM. Nic jej nie tłumaczy w tym sezonie. Przecież w związku z transferami byli upatrywani bardziej jako faworyci tych rozgrywek niż drużyna mogąca nie wyjść z grupy. Tłumaczenia o kontuzjach też mnie nie przekonują, w Interze przecież nie grali choćby Brozović czy Lukaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2022 o 23:07, Paul234 napisał:

Moim zdaniem Lewy nie powinien grać w LE bo to poniżej jego ambicji. Tak samo jak Zidane nie grał z Juventusem w Pucharze UEFA

 

Zidane nie tylko grał z Juventusem w Pucharze UEFA - 4 występy, ale miał też na swoim koncie Puchar Intertoto - 2 występy:

 

 

Miałby tych występów znacznie więcej, ale po pierwsze Juventus zbyt często w tych rozgrywkach w tamtym czasie nie grał, a po drugie Francuz był niepotrzebny w meczach z takimi tuzami jak Ceahlaul, Rostselmash, Omonia, Levski czy Olympiakos (wówczas dopiero raczkujący - kilka lat później przegrywający z Juve, 0-7). Nie była to decyzja Zidane'a tylko zapewne sztabu żeby zaoszczędzić go na bardziej priorytetowe mecze i rozgrywki. Podejście Juve w tamtych czasach do takich meczów było takie, że jeśli mnie pamięć nie myli połowę meczów (jeśli nie wszystkie) rozgrywali na Sycylii, bo turyńskich kibiców przyzwyczajonych wówczas do trzech finałów LM z rzędu/czterech półfinałów LM z rzędu nie obchodzili tego typu przeciwnicy. Grano wówczas w Palermo, które w owym czasie nie grało ani w Serie A, ani nawet w Serie B... europejskie puchary w jednym z najbiedniejszych regionów Włoch na boisku trzecioligowca. Tak też można. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Beks napisał:

Zgadzam się, ale chyba tylko kataklizm by spowodował, że Inter pogubi punkty u siebie z Pilzno. I druga sprawa czy Barcelonę stać na zwycięstwo z Bayernem? 

 Dopóki piłka w grze,wszystko jest możliwe. Dlatego kocham sport,bo nigdy nie wiadomo,kto wygra,choć zawsze są faworyci.  Co do bayernu,to jeśli barcelona zagra aktywnie i nie zapomni o obronie,to może  go pokonać.Kiedyś myślałem,że bayern i drużyna polski,mają najsłabszą obnronę,a tu zonk,dochodzi jeszcze barcelona. Jeśli barcelona zgubi motywację,to już po niej.Nawet lewy nie pomomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno,nie widziałem,tak słabo grającego zespołu,jak Barcelona.Ani razu,nie zagrozili bramce Bayernu.! Odcięty,od podań,Lewandowski,nie istniał.Dembele,ani razu nie podał celnie piłki.Obrona kolejny raz,udowodniła,że jest cieniutka.Ta bezradność,bardzo przypominała mi,polską kadrę.Aż strach,pomyśleć,co będzie z nami w Katarze.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego ma żałować? On tam nie poszedł wygrać LM. Chciał Zmienić otoczenie jak to robią miliony ludzi na świecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...