Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Legia to mnie zaskoczyła. Chociaż ona zaskakuje już od lipca w pucharach europejskich. 

Spodziewałem się co najwyżej remisu. 

Ale dobrze, że mnie mile zaskoczyli. 3 punkty są. Kolejne punkty do rankingu. 

 

Za to Raków.... niech strzały 29-3, a strzały na bramkę 10-1 będą najlepszym podsumowaniem. 

2-0 to wydaje się i tak być "najłagodniejszym wymiarem kary". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza taka bojażliwa gra i "obrona Częstochowy" przez cały mecz. Prawie nigdy to nie przynosi efektów. Tak samo bylo z Unionem Berlin w meczu z Realem. Rozumiem defensywę ale trzeba jakieś kontry wyprowadzać. Takie coś do niczego nie prowadzi. I jedni i drudzy przegrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, k05 napisał(a):

i gol na wagę przegranej w ostatniej minucie meczu.

Czyli "obrona Częstochowy" jednak nie popłaca. Union nie zagrał swojej noramalnej piłki z kontry. Byli zbyt bojaźliwi. Ta taktyka ich doprowadzila donikąd. Szkoda,stać ich było na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k05 napisał(a):

Aż mi szkoda było tego Unionu. Obrona przez cały mecz i gol na wagę przegranej w ostatniej minucie meczu.

Z jednej strony tak, ale przewaga Realu była olbrzymia, kilka razy obijali też słupki. Mnie bardziej rozczarowała inna niemiecka drużyna BVB, która nie podjęła walki ze średnim obecnie PSG, który nawet w swojej lidze przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skandaliczne zachowanie holenderskiej policji wobec piłkarzy i kibiców Legii Warszawa. Premier Morawiecki polecił MSZ badanie sprawy i powiadomił konsuli Portugali i Serbii. Powinna się odbyć debata w sprawie Holandii w Parlamencie Europejskim.

https://wpolityce.pl/sport/665465-premier-reaguje-na-skandal-po-meczu-legii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...ochrona dostała informację o zamieszkach i zamknęła bramę. W wyniku tego zawodnicy zostali rozdzieleni, większość zawodników była już przy autobusie a dwóch (Josue i Pankov) zostało w środku.

Z relacji świadków wynika, że doszło do gwałtownej wymiany zdań.

Josue i Pankow mówili do ochroniarza: – Otwórz bramę.

Na co ochroniarz odparł: – Nie mogę, muszę czekać na pozwolenie.

– Otwórz tę bramkę – krzyknął jeden z zawodników.

– Nie jestem upoważniony – miał odpowiedzieć ochroniarz.

Jak mówi dziennikarz, jeden z zawodników kopnął ochroniarza, popchnął go na ścianę tak, że ten doznał złamania ręki w łokciu i wstrząśnienia mózgu. Piłkarze zostawili go leżącego, otworzyli z kopniaka bramę i przeszli ok. trzy metry do autobusu.

Na miejsce została wezwana karetka i policja. Ochroniarzowi założono kołnierz ortopedyczny, ponieważ istniało podejrzenia złamania kręgów. Policjanci poprosili Josue i Pankova o wyjście z autobusu, a gdy ci odmówili, wyciągnięto ich siłą i przewieziono na komisariat."

 

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-konferencji-europy/holendrzy-ujawniaja-brutalna-napasc-dwoch-pilkarzy-legii-warszawa-powod-skandalu/708l7zz

 

Jeśli to prawda, to piłkarzyki mają przewalone na całej linii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Seba z Portugalii" pewnie byłby do tego zdolny. Zawsze porywczy, nerwowy, agresja aż z niego kipi. 

 

Szkoda, bo znowu wstyd i obciach na całą Europę tym bardziej, że w tej krzywej akcji nie brali udział Polacy, a obcokrajowcy. Tyle, że informacja poleci ogólna o klubie piłkarskim z Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Związku z wczorajszym wydarzeniami po meczu Legi Patryk Jaki złoży wniosek o debate w Parlamencie Europejskim wsprawie praworządności w Holandii.

 

A co niby policja miała zrobić? Puścić ich wolno? Co  tu praworządność Holandii ma do tego? Jest przestępstwo, jest reakcja policji. Kuriozum jakieś. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiler napisał(a):

A co niby policja miała zrobić? Puścić ich wolno? Co  tu praworządność Holandii ma do tego? Jest przestępstwo, jest reakcja policji. Kuriozum jakieś. 

Włącz TVP to się dowiesz jak policja powinna się zachowywać :D w skrócie - tak jak w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

W związku z wczorajszym wydarzeniami po meczu Legii Patryk Jaki złoży wniosek o debatę w Parlamencie Europejskim w sprawie praworządności w Holandii.

 

Wyłącz niektóre media, włącz myślenie.

Jeśli potwierdzi się to co opisują inne portale, nie te do których Ty sięgasz, to jest to skandal jakich jeszcze nie było na międzynarodowych rozgrywkach z udziałem piłkarzy Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś żenada. Co tam się naprawdę stało nie sposób się dowiedzieć. Wersja polska wydarzeń i holenderska są zupełnie sprzeczne. Dla mnie wersja polskiej strony jest dużo bardziej wiarygodna, bo Holendrzy przez długi czas uparcie milczeli w tej sprawie - zatrzymali piłkarzy i zero wyjaśnień o powodach, nikt nie wie o co chodzi. W międzyczasie wszyscy po polskiej stronie zdążyli już dawno przedstawić swoje wersje wydarzeń, a tamci co? Ustalali wspólną wersję tak, żeby była najbardziej wygodna dla nich, takie można odnieść wrażenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...