Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzydki mecz i cienki "sędzia" :> Tyle i aż tyle, komentarza.
kiedyś miałem w szkole polonistę który na podobne, krańcowo niemądre sformułowania reagował słowami - machnęło zdechłe ciele ogonem; trzeba nie mieć bladego pojęcia o piłce nożnej by pisać takie dyrdymały; a właśnie bogdan425 nie ma o niej pojęcia i pora się z tym pogodzić, a nie ośmieszać się; to już nie pierwszy popis bogdana425, ostatnio pamiętam zachwyty nad finałem pucharu polski i sposobem komentowania tego meczu przez sprawozdawców tvn; jak mawiał klasyk - kończ waść i wstydu oszczędź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda że manchester wygrał ale czy na to zwycięstwo zasłużył czy nie :D nie będe o tym mówił :!::!::!: Szkoda mi Chelsea bo ten słupek drogby poprzeczka lamparda i ten karny terrego :( Ale gratuluje Manchesterowi zwycięstwa i czekam na kolejną edycje ligi mistrzów którą na 100 procent wygra chelsea :D:D:D gdyby zamiast anelki wszedł schewa i drogba nie dostał czeronej kartki to te rzuty karne zakończyłyby się innym wynikiem.Swoją drogą sędzia popełniał tyle błędów na korzyść manchesteru nawet jak sędzia liniowy miał racje to główny i tak i tak pokazywał co innego i to nie w jednej sytuacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki mecz i cienki "sędzia" :> Tyle i aż tyle, komentarza.
kiedyś miałem w szkole polonistę który na podobne, krańcowo niemądre sformułowania reagował słowami - machnęło zdechłe ciele ogonem; trzeba nie mieć bladego pojęcia o piłce nożnej by pisać takie dyrdymały; a właśnie bogdan425 nie ma o niej pojęcia i pora się z tym pogodzić, a nie ośmieszać się; to już nie pierwszy popis bogdana425, ostatnio pamiętam zachwyty nad finałem pucharu polski i sposobem komentowania tego meczu przez sprawozdawców tvn; jak mawiał klasyk - kończ waść i wstydu oszczędź!

Przez pierwsze 25 minut meczu na boisku nie działo się nic ciekawego. Gra toczyła się przede wszystkim w środku pola, obydwie drużyny obawiały się odważniej zaatakować. Po pierwszej bramce tempo meczu znacznie przyśpieszyło, by mogła paść wyrównująca bramka w 45 minucie. Po zmianie stron nieznaczną przewagę uzyskała Chelsea. W 59 minucie Ballack minimalnie przestrzelił z dystansu, a w 78 minucie Dider Drogba trafił w słupek. W końcówce drugiej połowy meczu obydwa zespoły grały ostrożnie, czekając na dogrywkę.

Przez pierwsze 15 minut dogrywki oba zespoły miały kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale żadnej nie wykorzystały, gdyż coraz bardziej dawało o sobie zmęczenie. Znacznie się pogorszyły warunki gry, zaczął padać deszcz, płyta boiska pokryła się warstwą wody.

Karne? Może ze dwa, trzy, były przedniej marki. Sędzia! No cóż, sędzia na to spotkanie był za słaby - przynajmniej tego dnia. Ot i całe spotkanie. Słabe i tak jak wcześniej napisałem, brzydkie. :(

 

Zenit Sankt P. - Glasgow R. ten mecz polecam Tobie, do obejrzenia w celach szkoleniowych i bez żadnej tu złośliwości.

 

I zareagowałem - "nie było to zdechłe cielę, skoro spadło na cztery kopyta" :wink:

 

P.S.

Czekam na zacytowanie "mojego" posta :roll: - o zachwycie, jak to "zgrabnie" napisałeś - "nad finałem pucharu polski i sposobem komentowania tego meczu przez sprawozdawców tvn"

@historykus - czy będzie "historycznie" Chyba masz "bladą" pamięć i piszesz sobie takie dyrdymały :lol2: Zatem co mawiał ten sam klasyk - "kończ waść i wstydu oszczędź" - sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki Polaków w pucharach.

 

Liga Mistrzów

 

FAZA GRUPOWA

Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) 414 minuty 0 goli

Dawid Janczyk (CSKA Moskwa) 194 minuty 0 goli

Maciej Żurawski (Celtic Glasgow/Larissa) 17 minut 0 goli

Paweł Golański (Steaua Bukareszt) 9 minut 0 goli

 

1/8 finału

Artur Boruc (Celtic Glasgow) 720 minut 10 puszczonych goli

Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) 555 minut 0 goli

Przemysław Kaźmierczak (FC Porto) 65 minut 0 goli

Jerzy Dudek (Real Madryt) 0 minut

 

1/4 finału

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) 0 minut

 

Finał

Tomasz Kuszczak (Manchester United) 325 minut 2 puszczone gole

 

 

Puchar UEFA

 

FAZA GRUPOWA

Jacek Bąk (Austria Wiedeń) 270 minut 0 goli

Grzegorz Bronowicki (Crvena zvezda) 170 minut 0 goli

Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń) 0 minut

Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa/Korona) 0 minut

 

1/16 finału

Arkadiusz Malarz (Panathinaikos Ateny) 180 minut 2 puszczone gole

Paweł Kieszek (Sporting Braga) 90 minut 1 puszczony gol

 

1/8 finału

Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) 547 minut 1 gol

 

P.S do finału czyli tzn. że jego klub dotarł do tej fazy, a zawodnik obejmuję statystykę z całych rozgrywek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki mecz i cienki "sędzia" :> Tyle i aż tyle, komentarza.
kiedyś miałem w szkole polonistę który na podobne, krańcowo niemądre sformułowania reagował słowami - machnęło zdechłe ciele ogonem; trzeba nie mieć bladego pojęcia o piłce nożnej by pisać takie dyrdymały; a właśnie bogdan425 nie ma o niej pojęcia i pora się z tym pogodzić, a nie ośmieszać się; to już nie pierwszy popis bogdana425, ostatnio pamiętam zachwyty nad finałem pucharu polski i sposobem komentowania tego meczu przez sprawozdawców tvn; jak mawiał klasyk - kończ waść i wstydu oszczędź!

Przez pierwsze 25 minut meczu na boisku nie działo się nic ciekawego. Gra toczyła się przede wszystkim w środku pola, obydwie drużyny obawiały się odważniej zaatakować. Po pierwszej bramce tempo meczu znacznie przyśpieszyło, by mogła paść wyrównująca bramka w 45 minucie. Po zmianie stron nieznaczną przewagę uzyskała Chelsea. W 59 minucie Ballack minimalnie przestrzelił z dystansu, a w 78 minucie Dider Drogba trafił w słupek. W końcówce drugiej połowy meczu obydwa zespoły grały ostrożnie, czekając na dogrywkę.

Przez pierwsze 15 minut dogrywki oba zespoły miały kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, ale żadnej nie wykorzystały, gdyż coraz bardziej dawało o sobie zmęczenie. Znacznie się pogorszyły warunki gry, zaczął padać deszcz, płyta boiska pokryła się warstwą wody.

Karne? Może ze dwa, trzy, były przedniej marki. Sędzia! No cóż, sędzia na to spotkanie był za słaby - przynajmniej tego dnia. Ot i całe spotkanie. Słabe i tak jak wcześniej napisałem, brzydkie. :(

 

Zenit Sankt P. - Glasgow R. ten mecz polecam Tobie, do obejrzenia w celach szkoleniowych i bez żadnej tu złośliwości.

 

I zareagowałem - "nie było to zdechłe cielę, skoro spadło na cztery kopyta" :wink:

 

P.S.

Czekam na zacytowanie "mojego" posta :roll: - o zachwycie, jak to "zgrabnie" napisałeś - "nad finałem pucharu polski i sposobem komentowania tego meczu przez sprawozdawców tvn"

@historykus - czy będzie "historycznie" Chyba masz "bladą" pamięć i piszesz sobie takie dyrdymały :lol2: Zatem co mawiał ten sam klasyk - "kończ waść i wstydu oszczędź" - sobie!

 

rzeczywiście, nad komentarzem TVN zachwycał sie inny moderator (nSPORT, str 43 bodajże); pomyliłem się i tu Bogdana425 przepraszam; co do reszty mam odmienne zdanie - mecz był znakomity; i tak dla wiadomości Bogdana425 napiszę że wygrał M. United - to nie złośliwość; napisałeś swój post z oceną meczu o 23.19 czyli jeszcze przed serią rzutów karnych, więc możesz nie znać wyniku meczu; co prawda w powyższej polemice piszesz coś o karnych - "może ze dwa lub trzy były przedniej marki", ale do tego nie umiem sie odnieść - nie wiem co znaczy że karny miał jakąś markę; a jeśli chodzi o mecz Zenit - Rangers, to oglądałem, ale nie niczym mnie nie zachwycił - rzemieślnicza robota; reasumując, szukamy w meczach czego innego i co innego znajdujemy; no ale to nie miejsce i czas na takie dywagacje; na koniec życzę obiektywności i mimo wszystko pewnej wstrzemięźliwości w wydawaniu osądów (sobie też tego życzę); a będzie co komentować i to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...