Jump to content
Kolejorz

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Recommended Posts

Szkoda że PSV odpadło. Z LM też odpadł mój faworyt (AS Roma), teraz liczę na zdobycie pucharu przez MU.

@piotrln - Zenit gra z Bayernem :)

No i cóż... nie lubię Bayernu, więc porażka Getafe bardzo mnie boli... Jakoś tak jest, że kochamy takie małe klubiki, które walczą z gigantami jak równy z równym... Mecz cudowny, ale wynik...

Dlaczego ta zasada, że Niemcy zawsze wygrywają nie mogła się sprawdzić w środę w LM? Byłbym bardziej zadowolony 8)

Jak dla mnie Manu to faworyt do wygrania ligi mistrzów.

A wy kogo typujecie?

Prosił bym o dokładne parametry kanałów na HotBird na których będzie leciał mecz Zenit Sankt Petersburg-Bayern Monachium.Proszę o szybką odpowiedź(niech odpowie kilka osóB).

Dzisiaj Bayernowi, już nic nie pomoże, 10 min. przed końcem jest 4-0 dla Zenitu.

I choc Bayern zagral słabo to Zenitowi trzeba naprawde oddac co jego. Zagrali naprawdę genialny mecz, górująć w kazdym elemencie gry. Wielkie brawa :brawo: A Bayernowi przyda sie taki zimny kubel wody na glowe by nie spoczeli na laurach :wink:

Jeszcze brakuje mi zwyciestwa Rangersow nad Fiorentina, bylby wtedy moj final marzen. :brawo: Dla Zenit ST Petersburg .

Półfinały Pucharu Uefa-rewanże

Zenit Sankt Petersburg-Bayern Monachium 4:0

ACF Fiorentina-Glasgow Rangers 0:0 w karnych 2:4

Mecz Rangersow z Fiorentina byl bezbarwny . Vieri mial 2 sytuacje 100% a nawet 200% i nic. W karnych lepsi Rangersi ale czy uczciwie awansowali?? :smile:

Dobrze, że Manchester United jest w finale Ligi Mistrzów, bo ja z ligi angielskiej lubię tylko Manchester United, a piłkarza Cristiano Ronaldo.

Zdobywcą Pucharu UEFA w sezonie 2007-2008 jest

100px-FC_Zenit_logo.gifZenit Sankt Petersburg :jupi::brawo::jupi::brawo:

Zenit Sankt Petersburg 2 - 0 Glasgow Rangers

72' I.Denisov

90' K.Zyrianov

I bardzo dobrze, bo Rangersi niezasłużenie z Fiorentiną wygrali.

Fiorentiny wina ze Glasgow Rangers byli w Finale UEFA CUP. Fiorentina miala kilka okazji 100%, min Wieri kilka zmarnował . Rangersi zasłuzenie grali w finale UEFA CUP.

Szkoda ze Rangersi niewygrali UEFA CUP. Teraz za tydzien finał Champions League, Manchester United-Chelsea Londyn , stawiam na Manchester United.

Brawa dla Zenitu za zdobycie Pucharu Uefa :brawo:

Mecz był bardzo dobry. Zenit mógł wygrać i 3-0, ale Arszawin, gdy minął bramkarza mógł od razu strzelać, ale jeszcze pobiegł z piłką i wtedy strzałem - lobem piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Glasgow Rangers. Ale trzeba pochwalić Neila Alexandra za odważną decyzję wyjścia daleko od bramki. Gdyby wtedy był gol cała prasa szkocka zwaliła by pewnie na niego przegraną Rangersów w finale Pucharu Uefa. Ale od 1 minuty widać było dominację Zenitu

Mecz ładny a i zwycięstwo Zenitu w pełni zasłużone. Ciekawe czy rozprzedają teraz zawodników czy też może na dłużej zadomowią się w europejskiej czołówce. CSKA raczej się to nie udało, może więc Zenit powalczy. I jakby nie było puchar UEFA zdobył zawodnik występujący kiedyś z powodzeniem w naszej lidze - mianowicie Ivica Kriżanac :brawo: