Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stadion fatalny, w ogóle nie powini tam grać finału.
Jeszcze trzy tygodnie temu Arsenal prezentował się lepiej niż Chelsea, ale długa przerwa zrobiła swoje. Dlatego uważam, że w finale LM Liverpool wcale nie jest takim zdecydowanym faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Arsenal miał słabą końcówkę sezonu i to właśnie wtedy pogrzebali szanse na przyzwoite miejsce w ligowej tabeli. Jedynie półfinał z Valencią w miarę łatwo przeszli bo w Premier League mieli katastrofalną serie.

Generalnie mecz do momentu bramki Girouda na remis, Arsenal zawiódł moje oczekiwania szczególnie w ataku, spodziewałem się o wiele więcej po duecie Lacazette - Aubameyang. To też znamienne, że ten duet kupiony za niezłe pieniądze zniknął a mecz Chelsea zrobił puszczony bez żalu Giroud.

No cóż, może za rok Arsenalowi się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał tylko wynikiem. Ale także tym że grał z Tottenhamem. Podejrzewam, że Barcelona, Real, Juventus, Bayern czy Man. City potwierdziłyby teorię o przegrywającym Klopie.  Najsłabszy triumfator Ligi Mistrzów. Szkoda zmarnowanego czasu na angielskie finały. Tak wygląda ta niby ''najlepsza liga świata''. To był nudny tydzień spod znaku  przepłaconej Premier League.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl final Ligi Mistrzow czy baraz o utrzymanie w championship?????? Najnudniejszy final od czasu innego angielskiego finalu z udzialem mułów i niebieskich w Moskwie. Tam tez do karnych nie dzialo się za wiele Nigdy więcej angielskich i innych finalow z udzialem klubow z tego samego kraju. Ta formula się nie sprawdza. Pamietam, ze w Copa Libertadores kiedys losowania byly ustawione tak zeby kluby z tego samego kraju się nie spotykaly.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał tylko wynikiem. Ale także tym że grał z Tottenhamem. Podejrzewam, że Barcelona, Real, Juventus, Bayern czy Man. City potwierdziłyby teorię o przegrywającym Klopie.  Najsłabszy triumfator Ligi Mistrzów. Szkoda zmarnowanego czasu na angielskie finały. Tak wygląda ta niby ''najlepsza liga świata''. To był nudny tydzień spod znaku  przepłaconej Premier League.
Co Ty wypisujesz? Ochłoń i przestań się kompromitować. Każde kolejne zdanie to większa bzdura.
Trzytygodniowa przerwa zrobiła swoje, o czym już wcześniej pisałem.

Bo to prawda, 4 lat pracy 1 trofeum, w klubie pokroju Bayern, Barcelona, Real, już by go nie był z takim bilansem. 
Następny wszystko wiedzący

Wy to tak na trzeźwo piszecie?
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mara68 napisał:

 

Tak ? A jak rękę trzymał ? Bo z tego co ja widziałem to miał ją wystawioną jak semafor.

To nie ma znaczenia  bo piłka przede wszystkim pod pachę go trafiła a nie rękę.  Czy tak czy inaczej miałby ułożoną rękę i tak by go trafiła a co ważniejsze to była bliska odległość.  Gdyby jeszcze go w dłoń trafiła czy w łokieć to okej można się spierać ale nie pod pachę gdzie ułożenie ręki nie ma żądnego znaczenia bo tak piłka niezależnie od ułożenia zawsze w ręke trafi. Jeśli mają być dyktowane takie karne to serio po 4-5 karnych w meczu zaraz będzie bo co to za problem kogoś nabić  jak nie ma co zrobić na skraju pola karnego ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, the cable guy napisał:

@mara68 Śmieszne są takie wstawki. Z tej kamery jest wypaczona perspektywa. Wygląda jakby piłka uderzała w okolice nadgarstka. Przekłamanie na wysokim poziomie. 

Żadne przekłamanie. I to nie piłka go uderzyła tylko on sam ją zagarnął zabierając wyciągniętą wcześniej rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mara68 napisał:

Piłka stoczyła się po ręce. Zobacz klatkę albo 2 wcześniej.

 

W momencie uderzenia w piłką w ciało, pod pachę miał rękę poziomo do murawy i jak piłka go uderzyła pod pachę zaczął opuszczać rękę. Doskonale widać to tu i tu  :

 

 

 

 

Co w efekcie dało twoją klatkę którą wkleiłeś. Więc nie ma karnego.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mad85 napisał:

Piłka stoczyła się po ręce. W momencie uderzenia w piłką w ciało, pod pachę miał rękę poziomo do murawy i jak piłka go uderzyła pod pachę zaczął opuszczać rękę.

Co w efekcie dało twoją klatkę którą wkleiłeś. Więc nie ma karnego.

Czy ty czytasz co piszesz ?

Ja nie muszę tego sprawdzać na Twitterze. Mam to nagrane w 4k i sprawdzałem tą sytuację klatka po klatce z różnych ujęć i to jest karny jak ,,byk". To że ty tego nie chcesz zobaczyć to już jest twój problem.

I tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...