Jump to content
Kolejorz

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Recommended Posts

Chyba najgorszy finał europejskich pucharów zrealizowany od wielu lat. Kamera oddalona od boiska tak daleko,  że słabo się to oglądało. Na dodatek nie było widać całości trybun, bo ponoć były w dużej części puste... Za takiego gospodarza, to ja dziękuję. A jeszcze półfinał EURO ma tam się odbyć.

Szkoda, że Arsenal przegrał i nie zagra w Lidze Mistrzów. 

• Upvote 1

Stadion fatalny, w ogóle nie powini tam grać finału.
Jeszcze trzy tygodnie temu Arsenal prezentował się lepiej niż Chelsea, ale długa przerwa zrobiła swoje. Dlatego uważam, że w finale LM Liverpool wcale nie jest takim zdecydowanym faworytem.

Czy ja wiem. Arsenal miał słabą końcówkę sezonu i to właśnie wtedy pogrzebali szanse na przyzwoite miejsce w ligowej tabeli. Jedynie półfinał z Valencią w miarę łatwo przeszli bo w Premier League mieli katastrofalną serie.

Generalnie mecz do momentu bramki Girouda na remis, Arsenal zawiódł moje oczekiwania szczególnie w ataku, spodziewałem się o wiele więcej po duecie Lacazette - Aubameyang. To też znamienne, że ten duet kupiony za niezłe pieniądze zniknął a mecz Chelsea zrobił puszczony bez żalu Giroud.

No cóż, może za rok Arsenalowi się uda?

Ciekawe co z Sarrim, bo plotkowano o jego odejściu do Juve, a w Chelsea miałby go zastąpić Lampard? Czy to już nieaktualne?

Zaskoczyła mnie tak wysoka wygrana Chelsea. Sam finał budzi niesmak z powodu Michitaryjana, który zagrać nie mógł z innych niż sportowe powody.

Nudny finał, ale w końcu niektórzy przestaną uważać Kloppa za przegrywającego najważniejsze mecze.

• Upvote 2

Wygrał tylko wynikiem. Ale także tym że grał z Tottenhamem. Podejrzewam, że Barcelona, Real, Juventus, Bayern czy Man. City potwierdziłyby teorię o przegrywającym Klopie.  Najsłabszy triumfator Ligi Mistrzów. Szkoda zmarnowanego czasu na angielskie finały. Tak wygląda ta niby ''najlepsza liga świata''. To był nudny tydzień spod znaku  przepłaconej Premier League.

• Confused 3
  • Upvote 2

Obstawiałem, że będzie 0-0. Kontrowersyjny karny dla Liverpoolu (moim zdaniem nie powinno go być) zakończył moje oglądanie tego spotkania. Sądząc po wyniku chyba niewiele przegapiłem. 

• Confused 1

Jaki kontrowersyjny karny ???? Facet zabierając rękę uderza piłkę która zatrzymuje mu się przy nodze i ty twierdzisz że to kontrowersja ? On nawet nie protestował...

Edited by mara68

Nie uderza a celuje w rękę. Nabija go specjalnie. 

Słaby mecz, dużo chaosu na boisku. Po wielkich emocjach i zwrotach akcji w meczach półfinałowych, dzisiaj mocno się zawiodłem. 🙂

5 minut temu, mad85 napisał:

Nie uderza a celuje w rękę. Nabija go specjalnie. 

Tak ? A jak rękę trzymał ? Bo z tego co ja widziałem to miał ją wystawioną jak semafor.

To byl final Ligi Mistrzow czy baraz o utrzymanie w championship?????? Najnudniejszy final od czasu innego angielskiego finalu z udzialem mułów i niebieskich w Moskwie. Tam tez do karnych nie dzialo się za wiele Nigdy więcej angielskich i innych finalow z udzialem klubow z tego samego kraju. Ta formula się nie sprawdza. Pamietam, ze w Copa Libertadores kiedys losowania byly ustawione tak zeby kluby z tego samego kraju się nie spotykaly.

• Upvote 1

48 minut temu, Arkon napisał:

Nudny finał, ale w końcu niektórzy przestaną uważać Kloppa za przegrywającego najważniejsze mecze.

Bo to prawda, 4 lat pracy 1 trofeum, w klubie pokroju Bayern, Barcelona, Real, już by go nie był z takim bilansem. 

Wygrał tylko wynikiem. Ale także tym że grał z Tottenhamem. Podejrzewam, że Barcelona, Real, Juventus, Bayern czy Man. City potwierdziłyby teorię o przegrywającym Klopie.  Najsłabszy triumfator Ligi Mistrzów. Szkoda zmarnowanego czasu na angielskie finały. Tak wygląda ta niby ''najlepsza liga świata''. To był nudny tydzień spod znaku  przepłaconej Premier League.
Co Ty wypisujesz? Ochłoń i przestań się kompromitować. Każde kolejne zdanie to większa bzdura.
Trzytygodniowa przerwa zrobiła swoje, o czym już wcześniej pisałem.

Bo to prawda, 4 lat pracy 1 trofeum, w klubie pokroju Bayern, Barcelona, Real, już by go nie był z takim bilansem. 
Następny wszystko wiedzący

Wy to tak na trzeźwo piszecie?
  • Upvote 1

13 minut temu, mara68 napisał:

Tak ? A jak rękę trzymał ? Bo z tego co ja widziałem to miał ją wystawioną jak semafor.

To nie ma znaczenia  bo piłka przede wszystkim pod pachę go trafiła a nie rękę.  Czy tak czy inaczej miałby ułożoną rękę i tak by go trafiła a co ważniejsze to była bliska odległość.  Gdyby jeszcze go w dłoń trafiła czy w łokieć to okej można się spierać ale nie pod pachę gdzie ułożenie ręki nie ma żądnego znaczenia bo tak piłka niezależnie od ułożenia zawsze w ręke trafi. Jeśli mają być dyktowane takie karne to serio po 4-5 karnych w meczu zaraz będzie bo co to za problem kogoś nabić  jak nie ma co zrobić na skraju pola karnego ?

@mara68 Śmieszne są takie wstawki. Z tej kamery jest wypaczona perspektywa. Wygląda jakby piłka uderzała w okolice nadgarstka. Przekłamanie na wysokim poziomie. 

31 minut temu, Pawop napisał:

Co Ty wypisujesz? Ochłoń i przestań się kompromitować. Każde kolejne zdanie to większa bzdura.
Trzytygodniowa przerwa zrobiła swoje, o czym już wcześniej pisałem.

Następny wszystko wiedzący emoji23.png

Wy to tak na trzeźwo piszecie?

Nie pije alkoholu

22 minuty temu, the cable guy napisał:

@mara68 Śmieszne są takie wstawki. Z tej kamery jest wypaczona perspektywa. Wygląda jakby piłka uderzała w okolice nadgarstka. Przekłamanie na wysokim poziomie. 

Żadne przekłamanie. I to nie piłka go uderzyła tylko on sam ją zagarnął zabierając wyciągniętą wcześniej rękę.

Karny jak najbardziej słuszny, ale to zdjęcie oszukuje, wypacza to co się wydarzyło.