Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
2 minuty temu, Lanser123 napisał:

Kapitalna jest ta edycja LM, aż szkoda, że skład finalu taki a nie inny. 

Skład finału idealny. Pokazuje w jakim miejscu jest teraz Premier League.  8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaszek

Jak zobaczyłem pod koniec Hakima Ziyecha słaniającego się na nogach (dosłownie) to już wiedziałem, że źle się to skończy. Oczywiście on nie był wyjątkiem, piłkarzom Ajaxu zabrakło po prostu sił. Trochę zimnej krwi pewnie też, ale głównie sił. Ziyech był tak zmęczony, że oddychała już tylko koszulka.

 

Może jednak Ramadan miał wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak pisze "Independent", po pierwszym meczu na Camp Nou, sztab szkoleniowy Liverpoolu zauważył, że piłkarze FC Barcelony tracą koncentrację, kiedy sędzia przyznaje stały fragment gry - rzut wolny, rożny, bądź z autu. Na podstawie tej informacji Jurgen Klopp nakazał chłopcom do podawania piłek, żeby w meczu rewanżowym jak najszybciej podawali piłkę jego zawodnikom. Taka sytuacja miała miejsce w 79. minucie, kiedy 14-letni Oakley Cannonier ustawił piłkę w narożniku, którą natychmiast dośrodkował Alexander-Arnold.
 

https://www.rmf24.pl/sport/news-chlopiec-od-podawania-pilek-pomogl-wygrac-liverpoolowi-wszys,nId,2979440#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

To pokazuje, że czasem decydujące są detale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian Eriksen po meczu z Ajaxem
– To był absurdalny mecz. Byliśmy daleko z tyłu i walczyliśmy. Ponadto mieliśmy mnóstwo szczęścia. Żal mi Ajaksu, ponieważ ich piłkarze grali lepiej niż my w tym dwumeczu. Ale stworzyliśmy więcej szans. Mieliśmy szczęście i strzeliliśmy trzy gole. To duża ulga – powiedział.

Klasa piłkarz!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza liga na świecie.Najbogatsza,najbardziej wyrównana a kur[beep]le na lotnisku się z własnymi fanami przepychają.

Sztuczne pompowanie kasy w dwa kluby przestało się opłacać.

 ??????? !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Christian Eriksen po meczu z Ajaxem
– To był absurdalny mecz. Byliśmy daleko z tyłu i walczyliśmy. Ponadto mieliśmy mnóstwo szczęścia. Żal mi Ajaksu, ponieważ ich piłkarze grali lepiej niż my w tym dwumeczu. Ale stworzyliśmy więcej szans. Mieliśmy szczęście i strzeliliśmy trzy gole. To duża ulga – powiedział.

Klasa piłkarz!

Co ma powiedzieć piłkarz, który spędził tam kilka lat i dzięki temu klubowi wybił się na wyżyny futbolu? :D

Finał angielski w Lidze Mistrzów, finał angielski w Lidze Europy? Absolutna dominacja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Niesamowita ta edycja LM, te zwroty akcji. No i bohaterami nie są liderzy tych zespołów ,a osoby z drugiego planu - Origi czy Moura, to też piękne. No i sobie tak myślę jak ważny jest mental. Polski trener woli narzekać, wyszukiwać wszelkich trudności i na wiele dni przed tłumaczyć już niepowodzenie.  Czy Kloop zrobił to samo? Na jego miejscu taki Probierz czy Stokowiec wywiesili by białą flagę- nie da się- jak można grać co trzy dni, nie można odrobić strat bez liderów itd.  Tamci trenerzy są mistrzami psychologii , potrafią wlać niesamowitego ducha nadziei, mocy, wiary. Czytałem ostatnio książkę siatkarza Łukasza Kaziewicza,że nasi trenerzy są beznadziejnymi psychologami , myślę,że w piłce jest podobnie. Tu bym poszukał klucza- co zrobil Kloop po pierwszym meczu- chwalił swoich piłkarzy,że zagrali znakomity mecz . 

Jedno jest pewne- Kloop lub Pochettino czyli dwóch trenerów, którym zarzucno brak trofeów zdobędzie je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, umek napisał:

Najlepsza liga na świecie.Najbogatsza,najbardziej wyrównana a kur[beep]le na lotnisku się z własnymi fanami przepychają.

Sztuczne pompowanie kasy w dwa kluby przestało się opłacać.

 ??????? !

Zajmij się lepiej swoim United, bo tam chyba większy problem jest niż w Barcelonie. I Messi i Neymar prawidłowo zareagowali, bo pomimo że są osobami publicznymi i muszą uważać co mówią i co robią to jednak obrażanie nie jest czymś miłym. Kibice i uderzy tutaj są jak chorągiewki na wietrze. Jak tydzień temu Messi zagrał kapitalne spotkanie strzelając dwie bramki to wszyscy prawie twierdzili że to zasługa całego zespołu itp a we wtorek cała winę zrzucili na Messiego zarzucając mu że nie zrobił nic aby awansować. Tylko co miał zrobić jak wszystkie bramki dla LFC poza dużym pressingiem padły po błędach obrony. Pierwsza główka do Hendersona podał Alba, druga też jakaś zabawa przed własnym polem karnym i niedokładne podanie chyba Alby przejmuje Robertson a czwarta bramka to już w ogóle amatorzy. Żeby Messi i w ogóle atak funkcjonował musi być zapewniony spokój w tyłach a tego we wtorek nie było. Ludzie usilnie starają się umniejszać karierę Messiego ale paru hejterow tego nie uczyni, bo dokonania i liczby mówią coś innego. 

Wczorajszy mecz znowu wymknął się spod logiki. Ostatnia akcja meczu i gol na wagę awansu. W tym roku szykują się dwa angielskie finaly. Zobaczymy za rok czy to tylko przypadek( przypominam tylko że przez 5 i pół spotkania fazy grupowej Totenham nie miał awansu) czy to już stały trend że angielskie ekipy wracają do ścisłej elity.

Jak żyje 32 lata nie pamiętam tak zakręconej i obfitującej w zwroty akcji edycji LM. Może to miał wpływ MS i mniej czasu z klubami ale nie obrazilbym się gdyby częściej LM była tak nieprzewidywalna.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 23:24, jaszek napisał:

Jak zobaczyłem pod koniec Hakima Ziyecha słaniającego się na nogach (dosłownie) to już wiedziałem, że źle się to skończy. Oczywiście on nie był wyjątkiem, piłkarzom Ajaxu zabrakło po prostu sił. Trochę zimnej krwi pewnie też, ale głównie sił. Ziyech był tak zmęczony, że oddychała już tylko koszulka.

 

Może jednak Ramadan miał wpływ.

Polscy piłkarze słaniali się na nogach podczas mundialu już po dwudziestu minutach meczu i żaden Ramadan nie bym im do niczego potrzebny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Arsenal sie ogarnal i zagral normalnie na wyjezdzie w LE. Mialem ich z remisem, świetnie.

 

Chelsea to jest jakiś żart w obecnym sezonie (powiedzmy) - w pierwszej połowie co prawda przeważali ale od 46. minuty aż do samego końca Eintracht na nich tak siadł, że aż miło. Chelsea do momentu karnych nie istniała - szkoda, że z tych kilku świetnych okazji Eintrachtu nic więcej nie wpadło - zabili by ten dwumecz wtedy, Chelsea wczoraj nie strzeliłaby dwóch goli jeszcze. Grali tragicznie. Kepa jest świetny i swoje zdanie podtrzymuję, najlepiej się tam prezentuje wraz z Hazardem. Reszta to tak troche "nie bardzo". No ale swoje rożne Chelsea pokryla w doliczonym czasie, więc to dobrze.

 

Ileż Ja się naczytałem wpisów przed meczem na różnych stronach i forach, że Chelsea powiezie Eintracht z 5:0 itp. XD Niektorzy ludzie naprawde powinni udac sie na jakies leczenie czy cos w ten desen - no ale fanboye mają wyprane mózgi, więc do takich ludzi nic nie dotrze. Eintracht to nie są pasterze - mają mocny skład, chociaż bez jakichś potężnych nazwisk i chorej kasy na transfery. Wiedziałem, że bedzie ciężko chociaż tego, że Eintracht przez 3/4 meczu (wliczam tu tez dogrywkę) nakryje czapką w Londynie Chelsea, to się nie spodziewałem :D

 

No ale Chelsea w końcowym rozrachunku okazała lepsza i zagra w finale, tak po prostu jest.

Edytowane przez Umkwatata
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...