Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Messi po raz kolejny( nic nowego) zawiódł.Dużyna była [beep]iona jak bokser po ciężkim nokaucie i nie była w stanie w żaden sposób odpowiedzieć a kur[beep]el łaził po boisku i po głowie się drapał.

Co się wczoraj stało nie miało się prawa stać a jednak się stało bo Liverpool wyciągnął wnioski z pierwszego meczu.

 

Origi...4 kontakty z piłką w polu karnym Barcelony.Dwa gole.

Angielski finał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Arkon napisał:

Nie do końca się z Tobą zgodzę- problemem Barcy jest ten zachowawczy trener i mało kreatywna pomoc. Zobacz kiedy ten zespół przestał wygrywać LM- kiedy zestarzeli się Xavi i Iniesta. Z całym szacunkiem do Rakiticia, ale to nie ta klasa. Nadzieja w De Jongu i jednak innym trenerze. Ronaldo ciągnął Juve, ale podobnie jak Messi nie miał wsparcia takiego jak w Realu. Nawet najwybitniejszy zawodnik sam meczu nie wygra, tym bardziej przy tak zachowawczym trenerze jak Valverde czy Allegri. Odejście Neymara spowodowało panikę i wtopy transferowe, szczególnie Coutinho. Inna sprawa, to Barca przeznacza najwięcej kasy na pensje i w ogóle tego nie widać na boisku.

Poniekąd się z nim zgodziłeś. Messi jest problemem Barcelony ale nie w dosłownym znaczeniu. Barcelona przez te wszystkie lata uzależniła się od Argentyńczyka do takiego stopnia, że wszystko podporządkowuje pod niego. Oni na boisku nawet nie chcą zaryzykować, wszyscy zgodnie oddają piłkę Messiemu a on niech się martwi. I bardziej od pomocy brakuje mi mocy w ofensywie. Suarez to cień samego siebie sprzed kilku lat a trzeciego zawodnika od odejścia Neymara nie mają. Z Neymarem też śmieszna sprawa, bo z tego co widać to tego transferu żałują obie strony.

Inna sprawa, że trener swoje dołożył, oni przegrali ten dwumecz jeszcze zanim się zaczął, wszyscy schowani, myśleli że jakoś przeczekają Liverpool i jakoś to będzie. Niemniej cieszy mnie porażka Barcelony, bo 3-0 w pierwszym meczu wcale nie oddawało tego, co na boisku się działo i wręcz szkoda mi było Liverpoolu, mimo że nie przepadam za nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałem, że Liverpool nie zasłużył na porażkę 0-3 w pierwszym meczu. Choćby sytuacja Mane była lepsza niż Suareza, Salah obił słupek. Na stronie Barcy desperacja, bo wielu chce nawet Mourinho na trenera. :) Pięknie by było, gdyby mający łatkę przegranego Klopp zwyciężył w LM i wygrał Premier League(mało prawdopodobne, ale wszystko możliwe). Bez tylu ważnych graczy ten wybitny trener pokazał jak zainspirować drużynę. A po tym sezonie zapraszam do Barcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Dla mnie ta Remontada ma jedno imię -Jurgen.
Nie chodzi o taktykę, nie chodzi o filozofie, chodzi o serce i duszę oraz fantastyczną empatię jaką tworzy z tą grupą graczy. Mają ogromne ryzyko, że po fantastycznym sezonie nie będą mieli czego świętować ,a teraz są o krok od zostania Mistrzami Europy, a myślę że Jurgen na to zasługuje. Bo wiecie praca jaką wykonał Liverpool jest fantastyczna ale tutaj chodzi o niego. To odbicie jego osobowości by nigdy się nie poddawać, tego ducha walki gdzie każdy zawodnik daje z siebie wszystko. On nie płacze, że wypadł mu piłkarz, nie narzeka że muszą grać 50-60 spotkań w sezonie. Inni trenerzy w innych ligach narzekają że piłkarze grają po 40-45 spotkań. Myślę że to wszystko co dzisiaj się wydarzyło to mentalność Jurgena."

Jak wspomniałeś o Mourinho to tutaj jego cytat odnośnie tego, co wczoraj się wydarzyło, podpisuje się pod tym w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jakość trofeów jakie ma Mourinho wcale mnie to nie dziwi.A Ty w Barcelonie mieszkasz ze go tak zapraszasz  czy takim wirtualnym fanem nigdy na meczach nie będącym jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
14 godzin temu, Arkon napisał:

@wislok

Mam nadzieję, że oglądałeś? Był to historyczny(szkoda, że kolejny z udziałem Barcy) mecz. Tak osłabiony Liverpool, jeszcze tracący w przerwie Robertsona zagrał FENOMENALNIE. Sorry, ale nic nie tłumaczy Valverde, ten trener nie pasuje do Barcelony. Interes życia Liverpoolu ze sprzedażą Coutinho.

Oglądałem jedynie ostatnie 10 minut , gdy sprawdziłem wynik na flashscore. Bardzo żałuję,że nie oglądałem tego historycznego meczu. 

Kibic Barcelony Krzysztof Stanowski po wczorajszym meczu. 

http://weszlo.com/2019/05/08/stanowski-klesce-barcelony/

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli Pep to geniusz to kim jest Jurgen Klopp?Facet przechodzi do historii piłki nożnej bo moim zdaniem to on a nie Pep ulepsza drużynę.Rok temu finał,teraz znów finał ale patrząc na to czego dokonali to przeciwnik nie ma większego znaczenia.W ten sposób do historii przechodzą nieliczni.Jako fan United będą całym sercem za nimi bo im się to należy.

Pisaliście że liczą się trofea.To najważniejsze w Europie już w czerwcu może wylądować na Anfield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Oglądałem jedynie ostatnie 10 minut , gdy sprawdziłem wynik na flashscore. Bardzo żałuję,że nie oglądałem tego historycznego meczu. 

Kibic Barcelony Krzysztof Stanowski po wczorajszym meczu. 

http://weszlo.com/2019/05/08/stanowski-klesce-barcelony/

Dlatego nie ma co skreślać drużyn przed meczem, a spotkanie drużyn Kloppa to absolutnie trzeba oglądać, bo wiele meczów jest po prostu genialnych czy to Liverpoolu, czy wcześniej Dortmundu. I jak on potrafi rozwijać zawodników- wchodzi jakiś, z całym szacunkiem, Origi i strzela dwa gole, Trent dogrywa genialną piłkę z rożnego jak rutyniarz, a gość nie ma jeszcze 21 lat! Jakiś Matip wyłącza Messiego czy Suareza, a przecież zarząd Barcy wyśmialiby, gdyby zatrudnili takiego piłkarza. Wymieniać można bez końca, choć jeszcze warto wspomnieć o Milnerze, który może grać wszędzie.

Stanowski trafił w sedno- Barca Valverde jest nijaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arkon napisał:

Okazuje się, że Cou poszedł do słabszej ekipy, niebywałe. Ja wiem, że strajkował, ale koniec końców to Liverpool jest zwycięzcą tej sprzedaży.

@Sorek21

Obawiam się, że Bartomeu zostawi Valverde, bo przecież wygrał mistrza i ma szansę na dublet. :) Możecie mówić co chcecie, ale mnie jest szkoda Messiego. Niemal jak Ronaldo w Juve nie miał z kim grać.

Mógł to zakończyć w pierwszej połowie ale się bawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
2 godziny temu, Arkon napisał:

Dlatego nie ma co skreślać drużyn przed meczem, a spotkanie drużyn Kloppa to absolutnie trzeba oglądać, bo wiele meczów jest po prostu genialnych czy to Liverpoolu, czy wcześniej Dortmundu. I jak on potrafi rozwijać zawodników- wchodzi jakiś, z całym szacunkiem, Origi i strzela dwa gole, Trent dogrywa genialną piłkę z rożnego jak rutyniarz, a gość nie ma jeszcze 21 lat! Jakiś Matip wyłącza Messiego czy Suareza, a przecież zarząd Barcy wyśmialiby, gdyby zatrudnili takiego piłkarza. Wymieniać można bez końca, choć jeszcze warto wspomnieć o Milnerze, który może grać wszędzie.

Stanowski trafił w sedno- Barca Valverde jest nijaka.

Sam nie wierzyłeś w odrobienie strat,a ja wczoraj miałem też inne obowiązki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpadły kluby z najlepszej ligi świata?

Valenia swoje 3 miejsce w grupie zaprzepaściła remisując YBB tracąc gola z karnego. Gdyby nie ten remis, późniejsze wyniki dałyby im awans.

Real wygrywa w Amsterdamie 2-1. Wydawać się mogło, że rewanż będzie formalnością. Był, ale dla Ajaxu 4-1 i obrońca pucharu odpadł.

Atletico u siebie 2-0 z Juventusem. Mało kto wierzył, że tak solidna obrona da sobie wbić dwa gole, a tym bardziej 3. Wynik 3-0 dla Mistrza Włoch.

Barcelona pierwszy mecz 3-0. Mogło być o bramkę wyżej. Każdy stawiał im puchar. Rewanż 4-0  dla Liverpoolu.

 

Czyli uczestnicy fazy pucharowej, po pierwszych meczach byli faworytami do awansu. Rewanże zweryfikowały piłkę hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...