Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore - "bez wątpienia" był 7-8 lat temu i w tym sezonie ma szansę się odkurzyć. Ma szansę, bo i tak wszystko zweryfikuje Liga Mistrzów, Copa America... a ostatnio z tymi rozgrywkami Messi miał bardzo nie po drodze. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co sobie myśli Ramos. Sądząc po tej akcji, którą odwalił to można wysnuć mały wniosek, że trener i piłkarze Realu trochę też zlekceważyli Ajax. 

Zlekceważyli, tak jak Barcelona Romę w poprzednim sezonie.
Jak widać nie wyciągnęli wniosków z błędów rywali, jak i swoich. Przecież rok temu zlekceważyli Juve i prawie odpadli. Kiedyś to samo zrobili z Schalke i też prawie odpadli. W Pucharze Króla też nie raz lekceważyli rywali, albo nawet wystawiali nie uprawnionych graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2019 o 19:24, uszulek napisał:

Największym faworytem jest Real Madrid Club de Fútbol który kolejny raz rozpędza się na wiosnę. Puchar Króla wygrają na pewno, a ja liczę jeszcze na Ligę i LM.

Ehh ale sie pomyliłem wtedy. Po meczach z Atletico i Ajaxem myślałem, że wszystko jest dobrze, a tutaj taki kubeł zimnej wody w ciągu 6 dni. No cóż, trzeba przebudować zespół i za rok wrócić na tron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mad85 napisał:

Chodzi mi o zamknięcie pewnej ery, jak Real wtedy odpadł to też to samo się działo, następowała zmiana pokoleniowa jak dziś. Wtedy też niedawno wygrali LM. Ale nie ważne.

 

 

Jak przyszedł do Madrytu niczego nie wygrał do czasu aż pojawił się  Modric Bale Casemiro Kross.  On musi dostawać piłki inaczej będzie tylko biegać. Jak ci piłkarze się pojawili zaczęli wygrywać.

44 minuty temu, kunkore napisał:

@Project_ALFCzy chcesz czy nie to Messi cały czas jest najlepszym piłkarzem :P

Najwięcej goli    asyst wykreowanych sytuacji do strzelenia gola . Można też powiedzieć  najwięcej zmarnowanych setek . Jak ktoś pisze że był najlepszy 8 lat temu a to był rok 2011  to to były czasy że Simeone się dopiero pojawiał na Vicente Calderon.  Taki komentarz to jest wręcz  typ dzban.  Griezmann nie gorszy .Zresztą każdy trener jest głuopszy niż ALF w jego mniemaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Project_ALF napisał:

@kunkore - "bez wątpienia" był 7-8 lat temu i w tym sezonie ma szansę się odkurzyć. Ma szansę, bo i tak wszystko zweryfikuje Liga Mistrzów, Copa America... a ostatnio z tymi rozgrywkami Messi miał bardzo nie po drodze. 

A nie wróć. Przypomniałem sobie o małej igiełce Messiego w stogu tych wszystkich splendorów jakie spadły w tym czasie na CR7, czyli sezonie 2014/2015. Oddaję więc "królowi" co królewskie żeby potem nie było nieporozumień, że coś mu na siłę umniejszam :lel:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak Alf deprecjonuje wszystkich i wszystko co jest spoza Wloch. Trudno nie nazwac goscia ktory w sezonach w ktorych nie wygrywa LM itp strzela w top 3 lig europejskich od 12 lat wiecej niz 50 bramek na sezon i ma liczbe asyst na sezon porownywalna z liczba goli sredniego klubu w Polsce. Mozesz pluc na niego, wypominac mu to ze w CA slabo ale i tak wszyscy wiedza jak jest. Psy szczekaja a karawana jedzie dalej.

Co do wczorajszego meczu. Szkoda Realu, Barcelona mialaby latwiejszego rywala w nastepnej rundzie jak awansuje a tak lipa

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, the cable guy napisał:

@wislok Tak, jasne. Bo w klasyku nie potrafią zlać Realu bez Messiego :D Wiele rzeczy nie funkcjonuje, a brak Ronaldo to wymówka dla Januszy. 

Co ma do tego Real? Tu chodzi o całokształt, Barcelona bez Messiego jest dużo słabszym zespołem i to widzi każdy kto nie ma klapek na oczach. 

Odejście Ronaldo jest kluczowe, bo cały system gry Realu funkcjonował pod niego i teraz gdy się wyjęło ten jeden element to cała konstrukcja się zawaliła. Nikt nie pełni roli takiej jaką pełnił Portugalczyk i nie została ułożona nowa koncepcja, konstrukcja drużyny już bez niego, gdzie jeśli nie ma kogoś kto mógł go zastąpić 1:1 ,żeby inaczej to ułożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Ty masz swoją opinię, a ja mam swoją. Według mnie nawet gdyby Ronaldo został, to sytuacja by nie była inna. Zjazd się zaczął w momencie zatrudnienia nieodpowiedniego trenera, którego podkupiono reprezentacji. Real to nie jest jakiś podrzędny klubik. Tam nie liczy się jeden zawodnik, a umiejętności większość piłkarzy prezentuje na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonany, że Mourinho by wczoraj dał awans. Wydawało mi się, że Solariego zastąpią po tygodniu pracy, bo to nie jest ten rozmiar kapelusza. Nie zrobili tego i pewnie teraz baardzo żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, the cable guy napisał:

@wislok Ty masz swoją opinię, a ja mam swoją. Według mnie nawet gdyby Ronaldo został, to sytuacja by nie była inna. Zjazd się zaczął w momencie zatrudnienia nieodpowiedniego trenera, którego podkupiono reprezentacji. Real to nie jest jakiś podrzędny klubik. Tam nie liczy się jeden zawodnik, a umiejętności większość piłkarzy prezentuje na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonany, że Mourinho by wczoraj dał awans. Wydawało mi się, że Solariego zastąpią po tygodniu pracy, bo to nie jest ten rozmiar kapelusza. Nie zrobili tego i pewnie teraz baardzo żałują.

Ciekaw jestem jakby sobie radził Real z Zidanem bez Ronaldo,ale tego już się nie dowiemy. Tak jak na razie nie możemy zweryfikować do końca na ile dobrym trenerem jest sam Francuz, gdyż nie miał okazji prowadzić innego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał jakie meczycho zagrał wczoraj Dusan Tadic. To jak ośmieszył całą drużynę Realu przy drugim golu, było niesamowite. ;) 

Ciekawa Liga Mistrzów w tym roku będzie. Odpadł Real, mam nadzieję odpadnie Juve, niewiadomą Bayern, Barca pewnie przejdzie dalej... ? A to przecież taka wielka czwórka, która w ostatnich latach zwykle walczyła do końca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, bober1 napisał:

Jak united to awansuje z takim składem jaki wystawił trener to będzie większa kompromitacja niż ramontada z Barca

Właśnie awansowało.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...