Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cristiano Ronaldo szokuje słowami po finale:

 

"W najbliższych dniach wypowiem się na temat swojej przyszłości w Realu Madryt. W tym klubie było mi cudownie".

 

Dodatkowo dziennikarze mówią, że nie cieszy się z resztą zespołu.

Pewnie gra o nowy, wyższy kontrakt, bo przecież ego mu nie pozwala zarabiać mniej niż Messi.

 

Jedyne za co winię Kloppa, to wpuszczenie Lallany. Gościu kompletnie pod formą, nawet nie udawał, że walczy. Człapanie przy jednoczesnym trzymaniu się prosto, by się fryzurka nie zepsuła.

Mecz strasznie pechowy dla Liverpoolu. Zejście Salaha przybiło zespół, jednocześnie dodając skrzydeł Realowi. Sytuacja analogiczna, gdyby w podobnym finale na dzień dobry zszedł z kontuzją Messi.

Tylko kogo miał wpuścić- Solanke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Ronaldo dobiega końca,dziś równie dobrze mógłby nie grać..myślę że ma tego wiadomość.Ewentualne przyjście Neymara może skończyć jego pobyt w Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navas? Też nie jest cud też według mnie nie poziom Realu,no ale z nim w bramce zdobyli 4x LM,więc zgadzam się,że lepszy niż Karius :D

A tak w ogóle to może Fabiański by się przydał Live,może już wiekowy(na bramkarza jednak dalej młody) ale założe się,że takich błędów by nie zrobił i może nawet strzał Bale'a by wybronił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że ktoś się jeszcze nabiera na PSG i Manchester City w roli faworytów LM. 


Jedyne za co winię Kloppa, to wpuszczenie Lallany. 

Najlepsze jest to, że teraz wszyscy będą usprawiedliwiać porażkę Kloppa słabą postawą bramkarza, a przecież on sam sprowadził go do klubu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Niemiec z Mainz to inicjatywa Jurgena Kloppa. To on odstawił Mignoleta i to z jego polecenia przyszedł Karius z Bundesligi. Klopp sam jest sobie winien. Trudno mi sobie wyobrazić, że to ludzie odpowiedzialni za transfery wpadli na pomysł sprowadzenia akurat takiego golkipera. 

 

Liverpool i Klopp mieli 3-4 okienka na sprowadzenie porządnego bramkarza. Mieli prawie 80 milionów euro na Van Dijka to tym bardziej powinni znaleźć kasę na topowego golkipera. Tym bardziej, że bramkarze nie kosztują wiele. Rekord transferowy za bramkarza to ponad 50 milionów euro i utrzymuje się już siedemnasty rok. Jedno życzenie Jurgena i miałby jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. Zamiast tego ma ogromny niedosyt i to na całe życie. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane był żywą legendą przed objęciem posady trenera, a teraz? Nie znajduję słów jak zdefiniować jego geniusz w tej wydawałoby się prostej grze o nazwie 'piłka nożna'. 

 

Kiedyś w tym dziale napisałem, że "nie widzę go w roli trenera" i będzie się to za mną ciągnęło do końca mojej przygody z forum SATKuriera. Tak samo jak te dwa wczorajsze błędy będą ciągnęły się za Kariusem. 

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Futbol uczy pokory przez całe życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristiano Ronaldo szokuje słowami po finale:

 

"W najbliższych dniach wypowiem się na temat swojej przyszłości w Realu Madryt. W tym klubie było mi cudownie".

 

Dodatkowo dziennikarze mówią, że nie cieszy się z resztą zespołu.

Gościu ma nieźle n... Pod kopułą... Na boisku bez sztycha, to p... głupoty, żeby się w mediach o nim gadało. On był bardziej wk... po bramce Bale'a, niż piłkarze Liverpoolu :lol2: bo nie on strzelił. Real w drugiej połowie dużo lepszy, ale śmiem twierdzić, że z Fabianskim Liverpool by tego nie przegrał. Karius to... Szkoda cokolwiek wspominać. Widać było podlamke po zejściu Mo. Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata @tcg i @Mad mówią jednym głosem. :)

I jeszcze jedno śmieszne "ekspert" Baszczyński widziałby Lovrena w Realu. To jest nawet bardziej zabawne niż gra Kariusa dzisiaj. Z jednym się zgadzam na każdej pozycji Królewscy mają lepszych piłkarzy.

Bo ci eksperci oglądają ze dwa mecze w sezonie. Jakby im się chciało spojrzeć chociaż na 5 meczów Liverpoolu w lidze to by wiedzieli, że Lovren to elektryczny obrońca i na Real jest za cienki.

Z resztą śmiech mnie ogarnął jak wczoraj usłyszałem w trakcie meczu, że Casemiro to topowy pomocnik bo świetnie czyta grę i przewiduje rozwój wydarzeń na boisku. Komentator po takich słowach traci u mnie całkowicie wiarygodność. To tak jakby powiedzieć, że Lewandowski jest świetnym napastnikiem dzięki swojej technice i umiejętności dryblingu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane był żywą legendą przed objęciem posady trenera, a teraz? Nie znajduję słów jak zdefiniować jego geniusz w tej wydawałoby się prostej grze o nazwie 'piłka nożna'. 

 

Kiedyś w tym dziale napisałem, że "nie widzę go w roli trenera" i będzie się to za mną ciągnęło do końca mojej przygody z forum SATKuriera. Tak samo jak te dwa wczorajsze błędy będą ciągnęły się za Kariusem. 

 

You'll Never Walk Alone

 

 

Futbol uczy pokory przez całe życie.[/spoiler

Ja zdania nie zmieniam. Moim zdaniem Zidane nie jest wybitnym szkoleniowcem. Ta LM to troszkę kuriozum, bo rywale Realu robili wszystko by "Królewscy tą LM wygrali. Nadal uważam,że bez Ronaldo 80% tej ekipy nie ma, Ronaldo nie gra to La Liga przegrana już z początkiem Grudnia z wcale niegrajacą jakieś kosmicznej piłki Barceloną.  

Ramos wykonał idealnie swoje zadanie wykluczając Salaha, poza tym znowu odstawiał niezły teatrzyk. Życzę mu żeby ktoś go potraktował tak jak on Salaha bo jak niewielu "na to zasługuje". 

Swoją drogą jedno co mnie w tym wszystkim troszkę pociesza to fakt,że fanatycy Barcelony tak się zachwycali kilka lat temu jaką to mają najlepszą drużynę w historii futbolu ,a tu taki Zidane z Realem trzy razy z rzędu wygrywają LM,a FC Barcelonie nawet nie udało się raz obronić trofeum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja jako kibic Realu przyznam że Barcelona Guardioli była najlepsza w historii.

Najlepszy to był Bayern Juppa z sezonu 2012/13. Zespol idealny, swietnie zbalansowany. Dostosowujacy styl gry, taktyke do rywal i nieuzalezniony w duzej mierze od 1 pilkarza i grajacy zawsze tak samo jak Barca Guardioli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedawno widzieliśmy, nawet wielki Real. :)

 

Nawet ja jako kibic Realu przyznam że Barcelona Guardioli była najlepsza w historii.

Dobrze powiedziane. To co oni wtedy grali, to była poezja. Ale wcale nie wynikało tylko z geniuszu Messiego, ale może przede wszystkim najlepszej, moim zdaniem, linii pomocy w historii futbolu. Busi, Xavi i Iniesta, to było genialne trio. Co warte podkreślenia wtedy Pep mógł wystawić całą jedenastkę złożoną z wychowanków. Piękne pokolenie. Xavi odszedł, Iniesta się zestarzał i niestety Barca odpadała w ćwierćfinałach. Nie bez kozery wielu fachowców twierdzi- pokaż mi swoją drugą linię, a powiem Ci jak mocna jest Twoja drużyna. Teraz najlepsi pomocnicy grają u Królewskich, a to co wczoraj pokazał Modrić, to była piękne.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niedawno widzieliśmy, nawet wielki Real. :)

 

Dobrze powiedziane. To co oni wtedy grali, to była poezja.

Najladniejsze granie nie oznacza najlepszego grania. Nie mozna tego utozsamiac. Barcelona Guardioli, jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi byla jednowymiara, grajaca w jednym stylu i glownie z tego z powodu nie udalo im sie ani razu obronic LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...