Jump to content

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Recommended Posts

Przestawmy  te ręce   na druga strone. Rękami  dotyka  w polu karnym  taki James   czy   Thiago   czy Lewy  . Karny byłby od razu.

Kolejny raz Bayern dostaje wała od sędziów w rywalizacji na Bernabeu. Cakir poprowadził zawody jak zawsze, dawał grać, nie nabierał się na teatr, jednak brak ewidentenego karnego po ręce i sytuacja Lewandowski/Ramos raczej karny. Lewy wygrywa pozycję i zagrywa piłkę, a Ramos spóźniony wpada mu w łydki. Do tego jak ma w zwyczaju, pali Janka, że on jest poszkodowany, bo wie, że faulował. Nie zmienia to jednak faktu, że po takich atrakcjach Ulreicha kibice Bayernu mają prawo zalać smutki wysokimi procentami z rozpaczy.

Zarówno Lewy jak i Balejaż bez sztycha... :grin:

Nie spodziewałem się, że Bayern w tak oslabionym składzie tak zdominuje Real, brakowało wykończenia. Brak Neuera, Boatenga, Vidala, Robena to dużo. Z ławki dzisiaj nie było nikogo kto mógłby dać impuls, bo ten cały Wagner, to na ten poziom nie te kalosze. Nawet Coman by się przydał...
A Real jak Real... Picem gra dalej... Dzisiaj poziom meczu o niebo lepszy, niż przed tygodniem.

https://twitter.com/TwaroTwaro/status/991402137342152710

1525206021994.jpg

https://twitter.com/ChampionsLeague/status/991417334853197825

Zobaczcie  jak ten sam sędzia  działa w swoim kraju

https://twitter.com/wesleybammbamm/status/991429561287151617

Edited by asiafan

Gdyby nie błąd Rafinii i bramkarza Bayernu zespół z Niemiec grałby dalej. 

I w tym sęk. Obejrzałem oba spotkania tego dwumeczu, Bayern w obydwu meczach miał przewagę, większe posiadanie piłki, więcej strzałów, okazji. Byli drużyną po prostu lepszą z przebiegu gry. Jednak podarowali rywalom dwa gole, które zadecydowały. :) Dlatego jestem zły na Rafinhę, na Ulreicha - za te babole, bo to przez nie, a nie przez sędziów Bayern odpada. Plus jest taki, że Robert Lewandowski będzie miał więcej wolnego przed mundialem. :)

Jak został Lewy oceniony przez niemiecką prasę, bo nigdzie nie mogę znaleźć?

EDIT

Już coś znalazłem i tak jak się spodziewałem słabiutko https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/752234/polfinal-lm-2018-real-bayern-gdzie-byl-lewandowski-surowe-oceny-niemieckich-medi

Jak widać nie tylko typowi "Janusze" krytykują Lewego. :)

Edited by Arkon

Narażę się fanom Realu, ale z dziennikarskiego obowiązku muszę to wrzucić. Wezmę w cytat bo to nie moje tylko z innego forum:

Droga hańby, czyli jak Real Madryt został przepchnięty taranem na plecach sędziów prosto do finału w Kijowie:
http://www.sportmediaset.mediaset.it/video/calcio/championsleague/real-quanti-favori_92196-2018.shtml
Porównajcie sobie rzekomy faul Benatii do fauli piłkarzy Realu na zawodnikach Bayernu w polu karnym.  

"Równi i równiejsi".

Każdy rzut karny dla Bayernu to niemal 99% gol patrząc na umiejętności strzeleckie Lewandowskiego w tym elemencie gry (chociaż fanem rzutów karnych z tzw. zatrzymaniem nigdy nie byłem). 

A teraz policzmy sobie ile rzutów karnych nie dostał Bayern w tym dwumeczu z Realem. 

Potem wróćmy do ostatniej minuty doliczonego czasu gry w Madrycie kiedy Benatia rzekomo faulował Vazqueza. Porównajmy ten faul do fauli w polu karnym na piłkarzach Bayernu i zastanówmy się dlaczego tam sędzia gwizdnął, a dlaczego wczoraj i tydzień temu gwizdek milczał. 

Dla mnie to skandal i ewidentna manipulacja słowem 'interpretacja'. Przepisy UEFA w tej edycji LM to dla mnie mentalność Kalego.

Edited by Project_ALF
Guest kingofsouth

Jeśli Real będzie tak cienki jaki był wczoraj i nikt im nie pomoże wygrać;)

To Salah i spółka zajdzie ich, na co liczę. :)

Edited by kingofsouth

Liverpool pokazuje Barcelonie jak powinna zagrać w Rzymie. Brawo Klopp! Jaka to byłaby piękna historia, gdyby The Reds wygrali LM.

Streść mi tą historię, bo jej nie znam, nie widzę, nie wiem na co zwrócić uwagę.

@Martin

W końcu jakiś klub spoza wielkiej trójki sięgnąłby po to trofeum. Poza tym wiele osób na tym forum nie wierzyło, że drużyna Kloppa wyjdzie z grupy. Sprzedać gościa za 150 mln i mimo to zdobyć LM, to też niebywałe.

Jak wprowadzą VAR do LM, to jak sędzia doliczy tylko 10minut to będzie sukces...

Arkonie historia nieco naciągana. Ale dzięki.

Edited by MartinFC