Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna zgoda, że liczby jakie wykręca Ronaldo w ostatnich latach robią wrażenie. Nawet na mnie kibica Barcelony od sezonu 1997-1998 tylko trzeba spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Dla mnie gra Ronaldo jeśli miałaby się podobać to bardziej podobała mi się kiedy grał bardziej egoistycznie, wykorzystując swoje przyśpieszenie, drybling, spadające liście itp. Teraz z racji wieku przekwalifikował się na typowego napadziora, który wykorzystuje podania kolegów z drużyny. Stąd ta mnogość goli. Nie mówię, że to jest coś złego, bo zdrowia i metryki się nie oszuka, ale dla mnie jest to mniej imponujące jako kibica. Z kolei Messi pozostał cały czas taki sam. Cofa się, rozgrywa, drybluje i asystuje jak szalony. Pragnę przypomnieć, że nie ma przy sobie już takiej armii wspaniałych pomocników jak Xavi czy Iniesta, a nadal staty ma fantastyczne. Poprawił grę słabszą nogą, więcej strzela z wolnych, tylko w ostatnich latach sukcesów na arenie europejskiej brakuje. Tylko to, albo aż to odróżnia jego od Ronaldo w przeciągu tych 3 lat.

Jak masz odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu   to umieją  wyhaczyć  odpowiedniego zawodnika.  Budowali skład   budowali i masz efekty.   6 pomocników  klasy światowej   i cała drużyna gra pod CRa.  Zbiera śmietankę  mimo że  zajmuje się wyłącznie egzekucją  . Zero kreacji    zero dryblingów   za niego to wszystko robią  inni.   No i masz efekty.  Są jednak gole których on nigdy nie strzeli  a  Messi strzeli  czy Neymar strzeli  czy nawet sam Rivaldo  czy Ibra.

 

A propos przewrotki.

 

 

Odnosze wrażenie że takich strzałów nie da się obronić.

 

 

A o to manipulacje   UEFY w ostatnich 10 latach

 

 

Poszkodowane druzyny Barcelona  Chelsea Bayern     .  Widać pierwszy mecz Barcy z Chelsea  ten z sezonu 08/09   . Widać też faile sędziowskie z rewanżowego meczu Bayernu sprzed roku.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tylko Bayern. :D

Krycha  jesteś dzisiaj beznadziejny i taki możesz zostać do końca tego meczu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...