Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba losowania w 100% takie jakie chciałem (hurra!  :jupi: ).

 

Pamiętam typowania niektórych osobników w tym temacie jakoby Manchester City lub PSG miały odegrać jakąś wielką rolę w tej edycji Ligi Mistrzów, bo prężyły muskuły z ogórkami w fazie grupowej xD

 

Mam nadzieję, że w finale LM zadowoli ich miejscówa dla Liverpoolu lub Romy  :popcorn:  :twisted:  :brawo:


Wszyscy zwolennicy teorii spiskowych odnośnie ustawionych losowań pod Real mają ciężko w tym sezonie  :lol2: Najpierw wymagająca grupa, potem PSG, Juve a w półfinale Bayern.

No cóż, liczę na ciekawe mecze i niech wygra lepszy :)

Wszystkich zwolenników teorii spiskowych zapraszam przede wszystkim na stronę Gianluki Di Marzio...

http://gianlucadimarzio.com/it/champions-league-la-roma-pubblicizza-i-biglietti-col-liverpool-prima-dei-sorteggi

...gdzie zobaczycie reklamę biletu na mecz Roma - Liverpool jeszcze przed dzisiejszym losowaniem  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem fanem Barcy(bo nie kibicem, tu króluje Legia), to nie uważam, że Realowi pomagają sędziowie lub jakieś mityczne gorące kuleczki. Ich ostatnie dwa triumfy były absolutnie zasłużone. Jeśli ktoś ma mieć ból pewnej części ciała, to jest to obecnie Coutinho, a wcześniej choćby Ibra. :)

Zdefiniuj  mi słowo   masło  maślane   ostre ostrze      Fan <=>  kibic.  Tak przetłumacz mi to z Polskiego  na Polski. Bo są  też  tzw  Janusze  że oglądają tylko 1 klub  nie mają pojęcia co się dzieje w innych  typu transfery  kartki   kadra  trenerze historia typu ile nie przegrali itp. A najgorsze to w ogóle że jak odpadną czy to z Copa Del Rey dajmy na to już w 1/4  to koniec oglądania bo ich nie ma i tyle .

Dokładnie to samo było teraz w ostatnim meczu z Juventusem. Próżno szukać kartek dla zawodników Realu, choćby Ronaldo za wpływanie na decyzje sędziego a dla kopaczy Juventusu bez oporu żółta nawet za pierwsze faule.

Pewien sędzia z Turcji  ma swoim koncie społecznościowym   ma "zalikowego"   CR  . Tak więc to by było na tyle.

Boze widzisz i nie grzmisz. Nie osmieszaj sie. Gdyby sedzia mial wyrzucic Vidala to Casemiro i Ramos nie powinni byc od razu na boisko wpuszczeni. Az szkoda czasami takie komentarze czytac bo bedac kibicem Barcy licze na jakas inteligentna konwersacje a dostaje taki belkot rodem z gimnazjum.

Przez jakiś  czas  ten znaczek była sławny

 

http://www.centrum-futbolu.pl/futbol/wp-content/uploads/2016/08/uefalona.png

 

Teraz ten znaczek jest bardziej sławny

https://pbs.twimg.com/profile_images/945823985899655168/Q1SFya0L_400x400.jpg

 

Vidal  ponownie się odezwał  mówiąc że  " Tym razem"   i tyle.

Arsenal vs Atletico. Ale będzie półfinał.

Po meczu ze Sportingiem  Lucas  oraz Costa doznali  kontuzji. Kadra coraz  węższa.  A Griezzman   spier***  2 setki sam na sam w ciągu nie wiem 2 minut.  :D

Piękne pary! Teraz czas na finał Bayern- Liverpool i rewanż Kloppa. Chciałbym zobaczyć minę Coutinho po ewentualnym triumfie jego byłej drużyny. :)

Pewien  pan  ma coś  do udowodnienia  który gra teraz w Monachium  a  historia lubi się powtarzać.  Najpierw  było  Morientaso   następnie  Moratazo      . Czy będzie Jameaso?

Też jestem za finałem   Bayern  Liverpool i rewanż Kloppa. A ostatnio jeden z piłkarzy który od tego sezonu gra w Liverpoolu   powiedział iż  jeszcze nigdy nie grał przy takiej atmosferze jaką jest Anfield.  Odnosze wrażenie że niektórzy się boją  tam grać bo niby jest 54tyś  miejsc  ale szum jaki robią  kibice  wydaje się  jakby było ich ze 100tyś.

 

Bo ? Niby dlaczego mialbym miec bol 4 liter ?

Największy  bool    doopy to ma ten gość

 

 

 

A tak apropos   . Ja jestem fanem kreatywności    czyli    preferuje takich zawodników  jak :    Xavi   Pirlo    Pjanic  Salah  Eriksen    .Nie preferuje za to zawodników którzy jak nie dostaną piłki   to są bezproduktywni.

Oba losowania w 100% takie jakie chciałem (hurra!  :jupi: ).

 

Pamiętam typowania niektórych osobników w tym temacie jakoby Manchester City lub PSG miały odegrać jakąś wielką rolę w tej edycji Ligi Mistrzów, bo prężyły muskuły z ogórkami w fazie grupowej xD

 

Mam nadzieję, że w finale LM zadowoli ich miejscówa dla Liverpoolu lub Romy  :popcorn:  :twisted:  :brawo:

Wszystkich zwolenników teorii spiskowych zapraszam przede wszystkim na stronę Gianluki Di Marzio...

http://gianlucadimarzio.com/it/champions-league-la-roma-pubblicizza-i-biglietti-col-liverpool-prima-dei-sorteggi

...gdzie zobaczycie reklamę biletu na mecz Roma - Liverpool jeszcze przed dzisiejszym losowaniem  :wink:

To jest pikuś  przy tym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś byłem dziwnie przekonany,że pary LM będą dokładnie takie.Real póki co w mojej ocenie nie miał w tej edycji pomocy sędziów. 

 

W dodatku jak już było wspomniane wcześniej to w tej edycji RM też nie miał wylosowanych łatwych rywali; PSG, Juventus i teraz Bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan pisze:

"A tak apropos   . Ja jestem fanem kreatywności    czyli    preferuje takich zawodników  jak :    Xavi   Pirlo    Pjanic  Salah  Eriksen    .Nie preferuje za to zawodników którzy jak nie dostaną piłki   to są bezproduktywni."

 

Ciekawe jak Xavi i reszta wymienionych mogą bez piłki pokazać swoją kreatywność  :mrgreen:  Stworzyłeś kolejny oksymoron człowieku. 

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że masz ogromny problem z rozumieniem   a czytam posty w których się wypowiadasz.  

 

Piłkarz bez piłki .  No ciekawe pojęcie  .  Szczególnie  taki Lewandowski  CR7   Giroud   Higuain    są bardzo kreatywni.   A Benzema to nawet piłki potrafi piękną wyłozyć  i nikt tego nie docenia i nie widzi . Suarez na siłe szuka Messiego   .

Patrz  Griezzman   , młodziutki Rodrigo.      Do tej listy kreatywnych moge dodać  nawet Solera  tylko że gość mocno  pali się gry gra z topowymi ekipami   i nie bardzo wie co ma grać.  


Vidala już można odstrzelić  na półfinały.  Przejdzie operacje i nie zagra chyba już w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...