Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty gadasz... patrz

Gdyby była mijanka, to przy tylu centymetrach byłby też błąd, a oni biegną w tę sama stronę... to jest wielbłąd.

Linie specjalnie namalowałem na napastniku, żebyś lepiej widział ile był za gościem

Na 2 zdjęciu masz na obrońcy wyznaczającym linię.

 

 

816d4b9950b53.jpg

 

8611217a092d9.jpg

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio uważasz, że sędziowie nie patrzą na wynik meczu przy dyktowaniu karnych albo na minutę spotkania? Nie patrzą na wynik meczu w 90 min. doliczając czas? To jesteś albo naiwny, albo [beep] ;)

 

Jeśli już to minimalny. Raczej się coś takiego puszcza. Oglądałem powtórkę kilka razy i ciężko było na 100% ocenić.

Tylko jedno to co dla Ciebie jest kontrowersyjne dla sędziego nie było   Decyzja Webba o karnym była pokazywana jako wzór na szkoleniach,a w Polsce wybuch skandal i mówiono,że karnego nie było,że się nie dyktuje w 93 minucie takich karnych.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor @the cable guy

 

Bardzo dobra postawa Red Bull Salzburg to nie był tylko ten jeden wyskok z Dortmundem. Inna sprawa jak wielkim [beep]stwem wykazali się dziś Rzymianie. O raju jak skrajnie różne muszą być teraz nastroje w obu klubach ze stolicy Włoch. 

 

Przyznaje jednak, że ten mecz oglądałem kątem oka. Zgodnie z planem skupiłem się na rywalizacji francusko-niemieckiej. Na szczęście, bo mecz był niesamowicie żywy, piłkarze witalni, bramki przednie. Niesamowity jest ten Payet, niesamowita jest historia tego piłkarza. Jak to się stało, że ktoś o tak wielkich umiejętnościach zrobił tak skromną karierę? Majestatyczny zawodnik i te jego strzały - dziś z obu nóg - po prostu poezja. A to jego podanie lewą nogą z pierwszej połowy gdy poszedł kontratak OM - cud, miód i orzeszki. Dla takich piłkarzy chodzi się na stadiony, dla takich piłkarzy włącza się TV i katuje streamy. Uwielbiam <3

 

Obiektywnie do najlepszej czwórki awansowały cztery najlepszy ekipy. Nie mam co do tego wątpliwości. 

 

PS. Nie myślałem, że Olympique Marseille może grać tak dobrze w piłkę. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLBeG dlatego VAR to sprawa kontrowersyjna. Obejrzyj tą sytuację dynamicznie, a nie przy zatrzymaniu w idealnym momencie. Z rysowaniem linii po takich zdjęciach raczej bym uważał bo jest myląca perspektywa. Moim zdaniem sędzia nie był w stanie zauważyć tego spalonego z piłkarzami w pełnym biegu, a nawet jeśli, to musiał mieć wątpliwości czyli słusznie puścił grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Marsylia vs Salzburg. 

PS. Tak może dla uzupełnienia powiem że w dwumeczu Marsylia vs Salzburg pierwszy mecz zostanie rozegrany na Lazurowym Wybrzeżu. A w hicie Arsenal - Atletico - pierwszy mecz w Londynie. Pierwsze mecze półfinałowe 26 kwietnia, rewanże - tydzień później. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem fanem Barcy(bo nie kibicem, tu króluje Legia), to nie uważam, że Realowi pomagają sędziowie lub jakieś mityczne gorące kuleczki. Ich ostatnie dwa triumfy były absolutnie zasłużone. Jeśli ktoś ma mieć ból pewnej części ciała, to jest to obecnie Coutinho, a wcześniej choćby Ibra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pomagają, czasem nie, niektórzy to zbytnio przejaskrawiają. Spisków, czy ustawek nie ma co się doszukiwać. Jeśli wygrają z tak trudną ścieżką w tym roku, to będzie niewiarygodny wyczyn. Obronić po raz drugi z rzędu tytuł grając po kolei z PSG, Juve, Bayernem... Jeszcze w grupie mieli Tottenham i BVB. :)

24 kwietnia Liverpool-Roma
25 kwietnia Bayern-Real 

1 maja Real-Bayern
2 maja Roma-Liverpool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie to samo było teraz w ostatnim meczu z Juventusem. Próżno szukać kartek dla zawodników Realu, choćby Ronaldo za wpływanie na decyzje sędziego a dla kopaczy Juventusu bez oporu żółta nawet za pierwsze faule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda że sędzia w zeszłym sezonie LM pomagał Bayernowi meczu z Realem, bo gdyby był sprawiedliwy wyrzucił by Vidal w 10 minucie i odgwizdał spalonego Lewandowskiego przy bramce która dawała Bayernowi dogrywke, mam nadzieję że teraz Real nie będzie okradany jak Chelsea czy PSG w meczach z Barceloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...