Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła Kraków porozumiała się telewizją Polsat w sprawie transmisji meczów pucharowych z udziałem Białej Gwiazdy. Środowe spotkanie Wisły z Levadią będzie można na żywo obejrzeć w TV 4 oraz Polsacie Sport.

 

Jeśli Wisła awansuje do III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, mecze tej fazy rozgrywek z udziałem mistrzów Polski będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie.

 

Telewizja Polsat posiada również prawa do pokazywania spotkań Wisły w IV rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów oraz prawa do meczów fazy grupowej.

wisla.krakow.pl

 

Chyba Wisla dobrze zrobila nie sprzedajac praw do swoich meczow Sportfive, bo dogadala sie z Polsatem :jupi: Przynajmniej jeden zespol w eliminacjach zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być taki przepis, że wszystkie mecze polskich drużyn w rozgrywkach międzynarodowych powinny być transmitowane w kanale otwartym ogólnodostępnym.

 

Czyli kwalifikowałyby się chyba tylko TVP1, TVP2 i Polsat. Ewentualnie TVP Info, ale tego nie jestem pewien czy jest on dostępny wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Barti90 ale masz radochę. Ile Ty masz lat chłopie, 12? :lol2: Poza tym jeśli ktoś chce mieć Polsat, to sobie kupi siatkę i ma. Ja tak bynajmniej zrobiłem. Oczywiście są miejsca, gdzie nie da rady. Ale jest to niewielki skrawek naszego kraju.

A nawiasem mówiąc brawo dla Polsatu, że kupił prawa do transmisji meczów Wisły w eliminacjach. Nie będzie trzeba się mordować z tv internetową jak w przypadku Polonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem działacze Levadii Tallin zdecydowali się na podróż do Sosnowca...autokarem. Widać kryzys szaleje wszędzie :P . Na stronie internetowej mistrza Estonii informują swoich kibiców, iż Słoweńca którego kupiła Wisła chciało również Chievo Verona. Pokrótce przypomnieli sylwetki bardziej znanych piłkarzy Wisły, także byłego już zawodnika Białej Gwiazdy - Radosława Sobolewskiego, którego zapamiętali z jednego meczu towarzyskiego Polski z Estonia w którym to Radek strzelił im gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrótce przypomnieli sylwetki bardziej znanych piłkarzy Wisły, także byłego już zawodnika Białej Gwiazdy - Radosława Sobolewskiego, którego zapamiętali z jednego meczu towarzyskiego Polski z Estonia w którym to Radek strzelił im gola.

 

A dlaczego "byłego" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacher bwin pozyskał wyłączne prawa do przeprowadzenia transmisji z czwartkowego meczu 2. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej Legia Warszawa – Olimpi Rustawi. Spotkanie będzie będzie można bezpłatnie obejrzeć na stronie internetowej http://www.bwin.com. Początek o godzinie 20.

Transmisja dostępna będzie nie tylko w Polsce, ale też we wszystkich krajach, w których swoje usługi oferuje bwin. Zarejestrowani użytkownicy portalu będą mogli obejrzeć mecz za darmo

legialive.pl

 

A wiec Legie tez obejrzymy, tyle ze w Internecie :D

 

Edit:Po komentarzach na tej stronce obawiam sie, ze mecz obejrza tylko uzytkownicy, ktorzy sie zarejestrowali i wplacili 40 zl na konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na legialive została uzupełniona.

Mimo iż w teorii transmisja jest darmowa, to aby obejrzeć spotkanie należy być aktywnym użytkownikiem bwin i mieć zasilone konto minimalną kwotą 40 pln, za którą można zawierać zakłady.
Czyli i tak nie obejże nawet jeśli się przed 5 min zarejestrowałem.........

 

Edit-El Loco mnie uprzedził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz środowy będzie pokazywany, ale rewanż w Estonii nie. :x

 

2009-07-14

PIŁKA NOŻNA:LIGA MISTRZÓW

Pokażemy mecze Wisły Kraków z Levadią Tallin! Środa - od godz. 19.30

 

Środowy mecz "Białej Gwiazdy" z Levadią Tallin w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć w telewizji! Początek spotkania w Sosnowcu o 20.30.

W wyniku porozumienia Wisły Kraków z telewizją Polsat w sprawie transmisji meczów pucharowych z udziałem "Białej Gwiazdy" środowe spotkanie Wisły z Levadią będzie można na żywo obejrzeć w TV 4 oraz Polsacie Sport.

 

Początek naszej relacji z Sosnowca w Polsacie Sport - o godz. 19.30: mecz poprzedzi Studio Eliminacji Ligi Mistrzów.

 

Pokażemy także spotkanie rewanżowe.

 

Jeśli Wisła awansuje do III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, mecze tej fazy rozgrywek z udziałem mistrzów Polski będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie.

 

Jest wyraźnie napisane MECZE Wisły z Levadią Tallin!!! oraz POKAŻEMY SPOTKANIE REWANŻOWE - nie wprowadzaj paniki kolego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...