Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie pomyślałem ,że jeśli Polonia przegra to ja się ze wstydu zapadnę pod ziemię. Co prawda jestem kibicem Legii ale jeśli nasze zespoły mają odpadać już z takimi dream teamami w 1 rundzie kwalifikacji to ja już nie wiem co o tym sądzić. Jesteśmy w końcu prawie 40mln krajem. A ligę mamy na poziomie Bośni czy Albanii. Bo nawet drużyny z Cypru czy Białorusi ostatnio w LM grały. Ale to wina prezesów. Jak ja słyszę, że Wojciechowski chce sprzedać drużynę co mu awansowała do europejskich pucharów albo już osłabia zespół (Mój link kilka postów wcześniej) to aż we mnie kipi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać, czy żadna polska stacja nie pokaże meczów polskich drużyn w eliminacyjnych rundach lig Europejskiej i Ligi Mistrzów?? To oznacza, że znów Telewizja polska olewa polskiego kibica!! :( Występu Polonistów z Czarnogórskim Buducnostem będe musiał zobaczyć w Serbskiej telewizji :lol2::cry:

Ps. Należało by już zmienić wątek na Liga Mistrzów i Liga Europejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa co to ma być!! pojutrze warszawska polonia inaguruje grę w eliminacjach EUROPA LEAGUE a tym czasem nie ujrzymy nigdzie w tv jej spotkac z czarnogorska podgricą?to jest nienormalne.Miała być wielka reforma , prestiz nowych rozgrywek a tu przysłowiowa figa z makiem:/ juz wolałem PUEFA bo przynajmniej były w tv mecze polskich druzyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie..Miejmy nadzieję, że wszytko się wyjaśni. Ja biorę pod uwagę ten lepszy scenariusz. Myślę że Sportfive na 100% dogada się z którąś TV i wystrzelą z miejsca z informacją o najbliższych trzech latach. Ale jak na razie nieciekawie się zapowiada bo zawsze zostawał nam czarnogórski RTCG a na nim prawdopodobnie transmisji nie będzie... :roll:

:arrow:http://www.rtcg.me/index.php/program/pr ... stanice#51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd Sportowy \ własne

 

NIKT NIE CHCE POKAZAĆ POLONII

 

Prawdopodobnie żaden z polskich nadawców telewizyjnych nie pokaże wyjazdowego meczu w ramach kwalifikacji Ligi Europejskiej Polonii Warszawa z zespołem Buducnost Podgorica, który odbędzie się w czwartek (początek o 20:30).

W imieniu klubu rozmowy prowadzi Sportfive i jak na razie nie znalazła chętnego. Początkowo mówiło się o sprzedaży praw Polonii do wszystkich meczów w kwalifikacjach, jednak przez ostatnie dni pośrednik próbował już oddać prawa tylko do tego spotkania. I przynajmniej do wczorajszego wieczora żadna z ofert nie spełniała kryteriów finansowych, a przywilej z tej transmisji wyceniany jest na kilkanaście tysięcy euro. Istnieje jeszcze szansa na pokazanie tego spotkania. Ewentualny nabywca praw niem musiałby produkować sygnału. Firma Sportfive posiada również prawa telewizyjne do drużyny z Czarnogóry i realizacją przekazu z tego meczu zajmuje się miejscowa telewizja

 

 

Oby to upchnęli w ostatniej chwili bo inaczej tego meczu nie obejrzymy bo nawet RTCG tego nie będzie transmitować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowego spotkania z Podgoricy nie pokażą nawet stacje telewizyjne w Czarnogórze, nie mówiąc już o polskich nadawcach. Prawa do Ligi Europejskiej zakupiła ostatnio telewizja Polsat, jednak dotyczy to tylko fazy grupowej, do której polskim zespołom bardzo daleko.

Może się zdarzyć tak, że premierowe spotkanie Czarnych Koszul w Lidze Europejskiej nie zostanie zarejestrowane przez kamery. Zainteresowania bezpośrednią transmisją nie wyraził bowiem zainteresowania żaden z dwóch telewizyjnych nadawców niewielkiego bałkańskiego kraju.

Telewizja publiczna w Czarnogórze RTCG swoją uwagę skupia obecnie na trwających we włoskiej Pescarze - Mistrzostwach Państw Śródziemnomorskich. Zamiast spotkania Buducnost - Polonia widzowie na Bałkanach zobaczą w tym czasie mecz piłki wodnej Włochy - Czarnogóra. Prywatna Atlas TV zaprezentuje z kolei swoim widzom serial.

futbol.pl

 

Atlas TV tez meczu nie pokaze i obawiam sie, ze meczu nie obejrzymy nawet w internecie na co w osatecznosci liczylem.Jakosc slaba, ale jakos mozna byloby to przecierpiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze TVP zapomniało o misji dla mnie misją był by np: ten mecz. polsat pewnie stwierdził ze im się nie zwróci ta transmisja . ale TVP powinno to pokazać jak nie na 1 i 2 choć na TVP sport czy info ile te prawa kosztowały???? kilkanaście tys euro??? niech by wyszło 50-70 tys zł na pewno by nie było zerowej oglądalności ,kibice poloni by na bank oglądali ten mecz a myślę ze kibice innych zespołów i zwykłe starsze dziadki tez by oglądali. Jak wy myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy na Hot Birdzie lub Astrze beda jakies mecz LM --> FTA ?? Bo jak wiadomo byly teraz przetargi na kolejne trzy lata wiec moglo sie co nie co pozmieniac. Jestem uzytkownikiem C+ wiec bylbym zadowolony gdy LM leciala na Abu Dhabi Sport, Arryadia, Dubai Sport albo na jakims otwartym kanale europejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już informacja w sprawie meczu Polonii...

 

Obydwa mecze drużyn czarnogórskich (Sutjeska, Buducnost) pokaże TV CG2 (naziemnie). Natomiast RTCG Sat pokaże tylko mecz Sutjeski :x

czy ta stacja znajduje się na cyfrowym polsacie? mniej więcej na jakim kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że tylko naziemnie, więc i tak nie zobaczysz, no chyba że mieszkasz w Czarnogórze :P

 

Nikt nie pokaże pucharowych meczów Wisły, Legii, Lecha i Polonii

 

Wszystko wskazuje na to, że kibice w Polsce nie będą mieli możliwości obejrzenia w telewizji walki polskich drużyn o awans do głównych faz europejskich pucharów. Najprawdopodobniej żadna z polskich telewizji nie pokaże meczów eliminacyjnych Wisły w Lidze Mistrzów oraz Legii, Lecha i Polonii w Lidze Europejskiej - informuje "Dziennik".

Już dziś pierwsza z polskich drużyn zaczyna walkę o europejskie puchary. Polonia Warszawa jedzie do czarnogórskiej Podgoricy, ale od dłuższego czasu było wiadome, że o pokazanie meczu nie pokusi się żadna z polskich telewizji. Okazuje się, że to nie ma być wyjątek, a zapowiedź braku transmisji z kolejnych meczów.

 

Powodem, dla którego polskie telewizje nie chcą płacić za pokazywanie futbolu, jest brak gwarancji zwrotu kosztów. Miesiące wakacyjne są dla telewizji najgorszymi jeśli chodzi o wyniki oglądalności. Szefowie poszczególnych stacji wychodzą więc z założenia, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś, co zobaczą nieliczni. Poza tym polskie platformy "wykrwawiły" się na kosztach praw do transmisji głównych faz europejskich pucharów. "N" zapłaciła za Ligę Mistrzów 50 mln euro, czyli trzykrotnie więcej niż przy poprzednim przetargu. Kolejne 10 mln wydał Polsat na sublicencję.

U nas nikt nawet nie zastanawiał się nad tym, czy warto pokazywać rundę wstępną Ligi Europejskiej. Mamy poważniejsze problemy. Wszędzie są cięcia, zwolnienia, oszczędności i choć transmisja meczu Legii czy Polonii to nie są wielkie koszty, to w tej chwili i tak są one dla nas za duże. Po prostu odkąd straciliśmy wpływy z abonamentu, liczona jest u nas każda złotówka - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem" jeden z pracowników TVP.

 

TVP nie ma zamiaru pokazywać meczów rund eliminacyjnych jeszcze z jednego powodu. Prawa do głównej fazy mają konkurencyjne stacje. Pokazywanie ewentualnych sukcesów polskich drużyn w eliminacjach byłoby promocją produktu, do którego prawa ma Polsat i nSport.

 

Jedyną stacją, która wyraziła zainteresowanie pokazywaniem eliminacji jest Polsat. Stacja Zygmunta Solorza stawia jednak warunek firmie Sportfive (posiadaczowi praw) - musiałby je odstąpić za darmo w zamian za wyprodukowanie sygnału. Ta propozycja nie dotyczy jednak Wisły Kraków, która nie sprzedała Sportfive praw i sama posiada je do transmisji z eliminacji Ligi Mistrzów.

 

To są jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sk**wysyństwo, inaczej tego nie nazwę.

 

TVP pokazując mecze polskich klubów nie robi kibicom wielkiej łachy tylko spełnia swoją misję mediów publicznych. I argumenty typu "nie pokażemy bo prawa do fazy zasadniczej ma konkurencja" są po prostu żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba była taka sytuacja w 2004lub 2003 roku gdy chyba mecze do pucharów euorpejskich niektórych polskich drużyn transmitowała Tvn to nie miała praw do Lecha Poznań i nie miało być meczu w tv. Jednak w Wiadomościach godzine przed meczem powiedzieli, że jest transmisja w TVP1 więc i moze teraz mamy szansę na jakieś zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...