Jump to content
Kolejorz

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

Recommended Posts

Dobrze by było gdyby Wisła lub Legia przebiły się przez Intertoto ,bo droga jest w tym roku wyjątkowo łatwa.W 3 rundzie trafią na zespół z Austrii(Wisła lubi grać z zespołami z tego kraju) lub Finlandii (ich liga nie jest na najwyższym poziomie).

Niestety myślisz sie grubo. W 2 Rundzie trafiamy na zwycięzce pary Litwa (Vėtra Wilno) - Walia (Llanelli AFC) a w 3 rundzie na zespól z Anglii. jakies 2 tygodnie temu zostały już rozlosowane pary. A Angli zgłosiły sie m.i Bolton, Newecastle, Blackburn. tam mają jeden warunek zespól który chce grac w Intertoto musi zając maksymalnie 10 miejsce w lidze.

To co pokazał Milan wczoraj to był dla mnie futbol z kosmosu(zwłaszcza 1 połowa) tak zgnieść MU które jest przecież w dobrej formie to nie lada wyczyn,plus niesamowity Gattuso który w takich ważnych meczach gra wspaniale,biegał za dwóch,b.dobrze jak na niego rozgrywał piłkę,charyzma,wola walki,perfekcyjny obiór no i te oczy które mówią przeciwnikowi zejdż mi z drogi bo zgniotę cię jak robaka :)

Forza Milan!!!

Gorzej jak nikt nie bedzie chciał grać w Intertoto bo to dezorganizuje przygotowania przedsezonowe i skraca przerwe miedzy sezonami. Szkoda że nasze teamy traktuja te rozgrywki jak sparingi i dostają po [beep]zie z drużynami z kazachstanu czy mołdawii

W tym roku mysle ze jak zagra Wisla K albo Legia to wypadna lepiej

Ale oni też są do pojechania.

Bolton, Newecastle, czy Blackburn nie są do pojechania, jak my dostajemy w pipkę od drużyn z Białorusi :?

Są do ogrania. ba każdy zespól jest do ogrania jak meczu nie przegra się w szatni. W ostatnim 20 leciu dobre występy czy to Legii w PZP czy LM czy Wisły i Groclinu w PU charakteryzowały sie tym, że nie patrzyli na nazwę klubu i nazwiska tylko robili swoje. I tym razem trzeba zrobić to samo. To nie są wielkie tuzy jak Man U Arsenal Chelsea czy Liverpool. Jak najbardziej do ogrania tylko nie wolno meczu przegrać w szatni.

Oglądał ktoś wczorajszy mecz p. UEFA Werder - Espaniol? Co sądzicie o pracy francuskiego sędziego? Jak dla mnie trochę popsuł widowisko wyrzucając Klose już w 20 minucie. Mógł go potraktować nieco łagodniej przy tym wymuszeniu. Poza tym kartka należała się hiszpańskiemu bramkarzowi, który ciągle opóźniał grę. Jeden z zawodników Espaniolu uderzył też łokciem przeciwnika i nie dostał nawet żółtej kartki.

Dobrze, że rzadko się ogląda mecze, w których sędzia kaleczy całe widowisko.

Oglądał ktoś wczorajszy mecz p. UEFA Werder - Espaniol? Co sądzicie o pracy francuskiego sędziego? Jak dla mnie trochę popsuł widowisko wyrzucając Klose już w 20 minucie. Mógł go potraktować nieco łagodniej przy tym wymuszeniu. Poza tym kartka należała się hiszpańskiemu bramkarzowi, który ciągle opóźniał grę. Jeden z zawodników Espaniolu uderzył też łokciem przeciwnika i nie dostał nawet żółtej kartki.

Klose dostał jak najbardziej słusznie ta 2 żółta kartkę. Za takie błaznowanie to nawet od razu czerwień bym mu dał :evil:

Klose rzeczywiscie przesadzil ale ilu zawodnikow takie przegiecia robi;] Swoja droga arbiter podjal wedlug mnie sluszna decyzje, bo gdyby zagwizdal faul i padla by bramka dopiero by bylo;]

Ja bym nie zagwizdał, ale i kartki nie dał. Wielu sedziów tak postępuje.

DLACZEGO WE CZWARTEK NIE MA MECZU GRODZISKA.JEST TYLKO GKS.I TYLE.CHYBA ZE SA JEDNOCZEŚNIE :(

Edycja RafiX: A skąd ten krzyk?

W tamtym sezonie też chyba transmitowali mecze eliminacyjne ale na tej fazie skończyli więc chyba to jednak nie jest powrót LM do PS.

NA ILE LAT N SPORT I SPORT KLUB MAJA PODPISANE TRANSMISJE,LIGA MISZCZOW.ITP :roll:

Edycja pitter: nie krzycz! Poczytaj lepiej Regulamin Forum!

BATE (Białoruś) 2 : 2 Steaua (Rumunia)

Można? Można.

Bardzo bym chciał, żeby BATE wyeliminował tą waszą "klasową" Steauę :evil:

Ja też :wink: Nie pokazało Zagłębie jak się gra w Lidze Mistrzów to niech pokaże BATE, a co!

Zagłębie w pierwszym meczu nie pokazało swojej dobrej gry bo sie po prostu bali... Za duzo mysleli o randze spotkania... Rzecz lezy w psychice do tego jeszcze zbyt małe doświadczenie w pucharach...

Ja to licze w przyszłym sezonie na Wisłe w pucharach... Bo naprawde jest mocny skład... i wielkie doświadczenie tego zespołu w Europie...

Co z tego, że skład mocny, kiedy w 3 rundzie trafią na jakąś potęgę europejską. Będą grać super, ale Realu czy np. Liverpoolu nie przejdą.

@mad dobrze mówi - trzeba stukać sobie punkciki w Pucharze Uefa (i dla kraju i dla siebie), a wszystko po to, by być rozstawionym w 3 rundzie (już nawet niech sobie Wisła startuje od 2 rundy tak jak Steaua, ale w 3 trzeba być rozstawionym).

Niestety Wisła nie gra w Pucharach, co gorsza zaraz odpadnie im z punktacji ten najlepszy sezon, więc moim zdaniem potrzeba 2 lat nabijania (sezon 08/09 i 09/10), by móc realnie myśleć o LM (10/11). Droga byłaby krótsza, gdyby rok temu Wisła lepiej grała w Pucharach (tymbardziej, że za ten sezon będą mieli 0 pkt.). Nie wiem, czy swą siłę Wisła utrzyma przez 3 lata...

Oczywiście, że za rok mogą trafić na jakichś słabiaków (np. ktoś z Grecji), albo na kogoś bez formy ale biorąc pod uwagę normalne biegi zdarzeń, to LM prędko w Polsce nie zawita. No chyba, że tak jak mówię - rywal będzie słaby lub bez formy, ale to już nie będzie zależne od samej Wisły.