Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barcelonę czeka ciężkie zadonie po remisie na swoim stadionie, miała wiele okazji do zdobycia bramki ale świetnie bronił Petr Cech, świetnie dobrał taktykę na ten mecz trener Guus Hiddink, teraz Barcelona musi rzucić wszystkie siły w Londynie aby awansować do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca jest w lepszej sytuacji bo wystarczy im remis 1-1 w drugim meczu ( zasada bramek strzelonych na wyjeździe )

Moim zdaniem wczoraj też Barcelona lepiej grała mieli więcej akcji a Chelsea jedną 100% i to jeszcze w prezencie od Marqueza :oops:

Zaskoczył mnie Valdes , który obronił dwie 100% sytuacje w tej akcji.

krótko --> wygra Barca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedziałbym że są w lepszej sytuacji mają kłopot z obroną bo kontuzja Marqueza a w dodatku Puyol zawieszony :twisted:

I najważniejsze chyba to, że Barca na wyjazdach nie gra takiej piłki jak u siebie i w tym wypatruje szansy Chelsea

Oczywiście nie wolno zapominać o własnym stadionie i o Hiddinku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Manchesteru świetna gra i pewny awans do finału, nie rozumiem strategii Arsenalu przegrywając 2 bramkami dalej się bronią, nie wiem z czego to wynika, przecież obroną meczu się nie wygra, chyba tylko walczyli o najniższy wymiar kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony.Chelsea zasłużyła na awans!! Może Barca gra efektownie i skutecznie ale w tym dwumeczu nie mogła tego pokazać bo Hiddink umiał ją zatrzymać i znakomicie dobrał taktykę na oba mecze.Drogba mógł dwa gole wbić,sędzia powienien podyktować 11 dla Chelsea.Brakło szczęścia.Piłka jest niesprawiedliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guardiola nie zrobłl nic, żadnej reakcji na wydarzenia na boisku.Gdyby nie mieli takiego farta w końcówce to cała krytyka spadłaby na niego.Jest dobrym trenerem, bo prowadzi maszynę do wygrywania.Wczoraj brakło dwóch trybów w tej maszynie i trener nie wiedział co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Barcelony, ale z taką grą jak wczoraj w finale nie ma szans na zwycięstwo z Manchesterem, a Chelsea sama jest sobie winna jeśli nie wykorzystuje się podbramkowych sytuacji to się przegrywa, przecież sam Drogba miał ze 2 stuprocentowe okazje na zdobycie bramki, a strzał Essiena równie dobrze mógł trafić w poprzeczkę i wyjść w pole, strzał Iniesty był ładny, ale to zasługa Messiego który ściągnąl na siebie obrońców i Hiszpan nie był pilnowany i mógł spokojnie strzelić, chociaż Cech był bliski obronienia teho strzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miał być popis dwóch świetnych drużyn stojących naprzeciw siebie.Niestety sędzia zniszczył całe widowisko oraz co nie podlega wątpliwości, swoimi decyzjami "umieścił" Barce w finale :(

Mam nadzieje że już nigdy nie zobacze tego pana w telewizji i licze na Man Utd :D

Niech pomszczą The Blues i pokażą Barcelonie że zawdzięczają awans do finału tylko sędziemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie tak, poziom sędziowania tego wczorajszego meczu był lekko mówiąc denny ... Jest mi bardzo przykro iż moja ulubiona drużyna odpadła. Ciekawie napisał jeden z angielskich dzienników, że można sobie kupić dobrych piłkarzy, dobrego trenera ale szczęścia za nic w świecie się nie kupi. W tym meczu powinno być 3-4 karne dla Chelsea a żaden nie został odgwizdany. Wielka szkoda, że Norweg(sędzia) zespół nam widowisko w półfinale LM. No cóż taki jest football może Chelsea uda się za rok. Ja w to wierze, gdyż prawdziwy kibic zawsze wierzy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wczoraj trzymałem kciuki za kataloński zespól (od kiedy Abramowicz jest w The Blues nie mam sentymentu do tego zespołu) ale uważam obiektywnie że sędzia popsuł widowisko. Fakt Barcelonie nie szło , ale cieszyłem się mimo wszystko z wyniku. Współczuję takim piłkarzom jak Frank Lampard, Cole, (nawet) Drougba - ale za nic jakoś nie mogę wykrzesac w sobie sentymentu do trenera Chealsa. jakoś znosiłem Ranieri'ego, ale ani "The One" ani Hiddink nie jest w stanie mnie przkona do The Blues

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typuję finał marzeń, który w tej chwili jest najbardziej prawdopodobny, a mianowicie:

 

FC Barcelona - Manchester United

 

post z 17 kwietnia...

No i czy nie ziściło się?... Co prawda wynik może być różny, ale tą edycję Ligi Mistrzów wygra nasza drużyna z Katalonii... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...