Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komplecik wyników meczów wtorkowych:

grupa A

FC Porto - FC Liverpool 1:1 (1:1)

Olympique Marsylia - Besiktas Stambuł 2:0 (0:0)

grupa B

Chelsea Londyn - Rosenborg Trondheim 1:1 (0:1)

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Valencia 0:1 (0:0)

 

grupa C

Real Madryt - Werder Brema 2:1 (1:1)

Olympiakos Pireus - Lazio Rzym 1:1 (0:0)

 

grupa D

AC Milan - Benfica Lizbona 2:1 (2:0)

Szachtar Donieck - Celtic Glasgow 2:0 (2:0)

 

A w środę grają:

grupa E

FC Barcelona - Olympique Lyon 20.45

Glasgow Rangers - VfB Stuttgart 20.45

 

grupa F

AS Roma - Dynamo Kijów 20.45

Sporting Lizbona - Manchester United 20.45

 

grupa G

Fenerbahce Stambuł - Inter Mediolan 20.45

PSV Eindhoven - CSKA Moskwa 20.45

 

grupa H

Arsenal Londyn - FC Sevilla 20.45

Slavia Praga - Steaua Bukareszt 20.45

wypadałoby podać źródło: wp.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho odszedł. To dobrze, może Chelsea bedzie rozbita bo MU gra z nimi w weekend :)

Ale powaznie mowiąc to tak sie ogląda tą LM ale tak naprawde każdy w głębi serca chciałby tam zobaczyć polski klub. Tak żeby naprawdę można się było identyfikować. Że naprawdę będzie atmofera, może nie że się będą ulice wyludniać, ale tak zeby cały kraj trzymał kciuki jak na MŚ. Bo niby kocham MU, ale to nie to samo. W końcu polski klub to polski klub a tak to tylko taka zastępcza namiastka. I byle który polski klub by to był, bo w pucharach trzeba kibicować każdemu. Bo powiedzmy sobie prawde, jaką to [beep]a robi komu różnice czy se wygra Inter czy Fenerbahce, Barca czy Lyon...

Bo to jest tak że nawet najlepszy mecz nie smakuje tak dobrze, jeśli nie jest się emocjonalnie związanym z żadną drużyną. Na przykład ja sto razy bardziej przeżywałem żałosną kopaninę Cracovii z Groclinem w półfinale PP niż np. finał UEFA Sevilla-Espanyol, który był świetny, ale w którym wisiało mi kto wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwali umowę za porozumieniem stron, czyli nie do końca sam zrezygnował :)

Ciekawe gdzie teraz Jose pójdzie. Ja myślę, że zawędruje do klubu typu Atletico (czyli skład dobry i są możliwości na sukcesy, ale nie ma wyników :P)

Choć kibice najczęściej wymieniają Inter... Ale nie wiem, czy Mourinho znowu chciałby być pod taką głupią presją wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Mourinho specjalnie nie przepadalem ale wiadomo bylo gdy zblizaly sie mecze z MU zawsze swoimi wywiadami podgrzewal atmosfere teraz w Chelsea sie to juz skonczy. Widocznie wplyw na to mial remis z norweskim Rosenborgiem ale wielu druzynom zdarzaly (zdarzaja) sie wpadki np. Inter w Stambule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Celtic - Milan, co za mecz! McDonald strzela gola dla Celticu na 2-1 w 90 minucie, podbiega do trybun, kibice się cieszą, wpadają na bandy reklamowe, rozwalają je :lol: Dida symuluje, że kibic go uderzył choć go wcale nie uderzył :lol: Co za mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pierwsza godzinka gry była dość nudna (nawet przysnąłem chwilkę :D ) Jednak pozostała część meczu mogła się podobać :D Heh a Dida fajnie symulowal po tym jak go kibic w twarz dotknął :lol: z początku chciał mu chyba oddać i zaczął za nim biec ale chyba wpadł wtedy na pomysł aby zasymulować bo i tak wiedzial ze juz w koncówce nie uda im sie osiągnąć nawet remisu więc chciał sprawić ze szkoci zapłacą karę :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce, to polecam zobaczenie świetnej obrony bramkarza Schalke.

Obrońca chciał podać główką do swojego bramkarza i... przelobował go. Jak to się skończyło zobaczycie tutaj:

http://pl.youtube.com/watch?v=6Bs3I036Hu4

Akcja zaczyna się od 13 sekundy.

 

A tak na marginesie - Boruc dostał od dziennikarzy najniższe noty z całego Celticu za mecz z Milanem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fakt, na głównych pozycjach (13E i 19E) dziś nie ma nic FTA, dopiero jutro na Sat.1 jest mecz Lyon – Stuttgart.

Natomiast dzisiaj powinno być Porto – Marsylia na pozycji "tuż obok" tj. 7E (kanał ORTM) albo nieco dalej na 5W (TF1 – 12690 V analog).

Czeska ČT 2, którą można naziemnie odbierać podobno nawet w Poznaniu, daje mecz Schalke – Chelsea.

Na Turksacie (Star TV) leci Liverpool – Besiktas. Co prawda sygnał idzie z wiązki wschodniej, ale jest on wyjątkowo silny i na południu Polski może wystarczyć nawet antena 90 cm.

Zatem nie jest tak źle – coś na pewno da się obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...