Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i to petrodolary. A jakie robią transfery i za ile to mniejsza znaczenie. Nie lubię klubów z tym kapitałem. Ale Juventus ma CR a on lubi takie mecze.  Na pewno będzie ciekawie bo w zasadzie mecze nie są rozstrzygnięte i w wszystkich 4 można się wszystkiego spodziewać a np 1/4 bez Hiszpanów która niedawno wydawał się abstrakcją wcale tak nie realne nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym meczu szkoda mi 2 osób.  Neymara bo tak dał się zmanipulować przez ojca który  zapewne nawciskał mu że zarobi hajs + projekt PSG  a i tak prowizje sobie skasował ojciec .A sam Neymar zatrzymał swoją karierę idąc do PSG w Barcelonie miał wszystko. No i Buffona. Jeden z nie wielu piłkarzy którzy zasługują na LM.   Największy przegrany   Mbappe. Sam chciał wygrać  bez  2 zdań.

 

Juventus  to zbiera głównie emerytów oraz zawodników którym kończą się kontrakty i nic nie płacą no i także tanich zawodników. W rewanżowym meczu Atleti stawiam na gigantyczną  wręcz obrone Częstochowy + jakaś kontra która zabija  dwumecz.  Morata ostatnio zaczął robić swoje. Atetico ma w lidze nieudolne Leganes śmiem twierdzić że będą rotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że P$G sprzeda Mbappe, chyba że ich właściciel się zdenerwuje(delikatnie mówiąc) i wycofa swoje udziały, ale to raczej nierealne.

@mad85

Dla mnie jednak ma znaczenie który klub jakie robi transfery i sposób działania City dużo bardziej mi się podoba, poza tym uwielbiam Pepa. :) Jakoś jestem dziwnie spokojny o awans hiszpańskich ekip, to nie są drużyny o mentalności "gwiazdeczek" z P$G. Atleti i Barca grają coraz lepszą piłkę, oczywiście najbardziej liczę na triumf Dumy Katalonii. Najbardziej czekam na starcie Bayernu z Liverpoolem i coraz większe szanse daję Bawarczykom, choć awans teamu Kloppa wcale mnie nie zasmuci. Fajne mecze czekają nas we wtorek i środę. Oby poziom był taki jak starcia Realu z Ajaxem. Ja dziś obejrzę mecz Interu z Frankfurtem, bo chcę zobaczyć jak spiszą się Jović, Rebić i Haller przeciw świetnym defensorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel PSG nie wycofa się z tego projektu, aż do Mundialu w Katarze. Mbappe raczej na pewno nie sprzeda, bo to by była za duża strata wizerunkowa dla nich, a z Neymarem różnie może być. Według mnie to PSG by bardzo dobrze zrobiło, jakby go sprzedało, bo on i tak zawsze na wiosnę sobie robi jaja, by lecieć na urodziny siostry do Brazylii. Także pozbycie się go wyszło by im raczej na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wislok napisał:

Szczerze to jak taktyka OGS zakładała takie błędy PSG to jest on geniuszem, 

To tylko dzisiejsza piłka nożna. Splot wielu okoliczności. czasem zaskakujacych. Niestety liczy się bilans końcowy a nie gra.

Żenadą wieje tu, z tej dyskusji. Oczywiście nikt z Was nie widział szans MU wczoraj przed 21. ...a czemu?

Bo trochę.  znacie się na piłce i nikt taki nie postawiłby na  MU.  Zresztą statystyki meczu pokazują, ze MU nie istniał jako rywal. A jeśli do tego przyłożył rękę OGS to wcale nie jest geniuszem tylko desperatem liczacym na  zwyczajny dzień konia.. Ślepej kurze tez trafi się ziarenko.

Ja akurat nie cieszę się z takich wyników bo to obniża wartość imprezy.

A Was jak to jara...jeszcze szansa na finał OL-Schalke jest.  Chcielibyście taki przypadkowy finał?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej żeby zawsze wygrywał faworyt i oglądajmy co roku w finale te same ekipy, prawdziwe piękno futbolu ?

Czy ci się podoba czy nie, awans Ajaxu i Man Utd to piękna sprawa dla wielu kibiców, powiem więcej, trzymam też kciuki za OL w starciu z Barceloną. W ostatnich latach z LM najlepiej wspominam niedawną ekipę Monaco, Dortmund z Kloppem i Chelsea w 2012. To właśnie te, można powiedzieć wielkie niespodzianki sprawiły, że LM jeszcze mnie interesuje. Do tej pory rewanże 1/8 LM są świetne, po losowaniu nie spodziewałem się tylu emocji.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe faworyt....zespół lepszy w meczu. Ogromna róznica.

I tym się zasadniczo różnimy. Mnie mierzi dorabianie ideologii. Jakieś baje aby coś uzasadnić.

Wynik w Madrycie to efekt sportowej walki. Brawa dla odwagi i determinacji Ajaxu. Wynik w Paryżu to "wielka " sprawa dla komentatorów pokroju Faktu.

Oczywiście nie dyskutuję z wynikiem  bo to już fakt. Jednak przypisywanie rzeczy, które nie miały miejsca...uważam za żenadę.

Piłka płata figle, czasem pomagają jej ludzie...

Pewnie nikt nie wie czemu Mbape w 100_ce nie strzelił celnie (na 2:2), a poprawka Bernata w słupek.... pewnie byłoby po sprawie.

Za to wiemy, ze "strzał" rozpaczy Dalota ( grubo niecelny , a tak doświadczony sędzia nie od razu pokazał na wapno)) zamienił wynik w sensację...ot futbol.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tu widzisz dorabianie ideologii. Awans Manchesteru United to wielka niespodzianka i to jest fakt. Czy to jest piękne w futbolu? Moim zdaniem tak, ale ty możesz uważać inaczej. Jedna sytuacja może z bohatera zrobić winnego porażki, taki jest futbol i tego nie zmienisz.

Czy United zasłużyło na awans z przebiegu meczu? Pewnie nie. Czy miało szczęście? Zdecydowanie tak.

Który to już raz PSG jawi się jako drużyna stworzona do spektakularnych kompromitacji? Możesz sobie teraz gdybać co by było gdyby Mbappe strzelił bramkę albo Bernat nie obił słupka. Zawsze śmieszyło mnie to tłumaczenie po meczu, co by było gdyby zawodnik X strzelił, a bo PSG miało więcej posiadania piłki, tak jakby to decydowało o końcowym rezultacie. Kolejny już raz PSG nie potrafi zagrać jak przystało na drużynę dojrzałą i zabić mecz w odpowiednim momencie, drużyna bez charakteru, w dodatku zawodnicy tacy jak Alves czy Neymar tylko potęgują u mnie niechęć do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG miało wczoraj niezwykle proste zadanie.Nie stracić gola co się nie udało już na początku meczu.Taktyka Ole była prosta.Stzrelic gola i liczyć na kontry.Tylko ze PSG chyba już głowami w ćwierćfinale byli i myśleli inna częścią ciała...napewno nie głowa.Czy PSG zasłużyło na odpadniecie...jak nikt w tej rundzie LM.Radosc moja jest niezwykła bo w przeciwieństwie do mojego syna nie wierzyłem

 

United!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuzik1111 napisał:

A Was jak to jara...jeszcze szansa na finał OL-Schalke jest.  Chcielibyście taki przypadkowy finał?

 

 

 

Jak najbardziej - powiew swieżości w tych skostniałych rozgrywkach. Poza tym żeby dojść do finału trzeba pokonać w dwumeczu trzech przeciwników więc trudno powiedzieć żeby drużyny docierajace do finału były przypadkowe ktokolwiek by to nie był. Może się udać raz ale przy trzech razach to już trzeba jednak coś prezentowwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że MU awansował szczęśliwie, ale czy to zdarzyło się pierwszy raz w piłce? Ile razy szczęście sprzyjało Realowi Madryt podczas zdobycia trypletu? Ajax we wtorek grał rewelacyjnie, ale Królewscy też obijali słupek i poprzeczkę, stracili dwóch zawodników w pierwszej połowie, zmarnowali kilka fantastycznych szans. Tyle, że podobnie można napisać o pierwszym meczu w Amsterdamie. Piłka to gra błędów, a P$G po raz kolejny pokazał w tej kwestii mistrzostwo świata podobnie jak w Barcelonie przegrywając 6-1. Zresztą w Paryżu naprawdę zagrali jakiś świetny mecz, De Gea musiał zagrać mecz życia? Chyba nie, więc nie mówmy o tym, że to był zdecydowanie lepszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie było tu karnego! Sadzają czterech facetów, którzy nie rozumieją futbolu i analizują akcje w zwolnionym tempie. Jak niby miałby (Kimpembe - red.) schować ręce za plecami?" - pytał sam siebie.

 

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/neymar-krytykuje-sedziow-po-meczu-z-manchesterem-united,916013.html?fbclid=IwAR1LGOuInxZ7sKdihqUdn6MH-sdqXMVa4EBA1T2QuIHAKaIw4JcCG-daHUY

 

Hehe, a jak ten się kładzie po murawie jakby po nim stado słoni przeleciało to wtedy nic do sędziów nie ma? Przyjął by to na klatę bo niestety w tym momencie każda ręka jest gwizdana, sędziowie nie patrzą już na to czy miał szansę piłkarz jej uniknąć.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar pierwszy by leciał z płaczem do sędziów jakby to zawodnika Manchesteru trafiła tak piłka w polu karnym. :D

Cieszy powiew świeżości w Lidze Mistrzów, rewelacyjny Ajax, jest też FC Porto w ćwierćfinale. 

No i futbol znowu wraca do domu, bo minimum trzy, a może nawet cztery, drużyny angielskie będą w ćwierćfinale. ;)

Ja już nie mogę doczekać się meczu Bayern-Liverpool. ;) Jakby tak jeszcze odpadła Barcelona, to Lewy może zostać królem strzelców Ligi Mistrzów. ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arkon napisał:

To tak krakowskim targiem- Lewy królem strzelców LM, a Barca zdobywa trofeum. :)

Dziś nieopatrznie skusiłem się na mecz Frankfurtu z Interem. Nudy straszne- LE jednak nie dla mnie.

Trzeba było włączyć Arsenal, może nie był jakiś rewelacyjny poziom ale sporo się działo. W Neapolu też teraz jest ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to taka gra, gdzie przewagę w meczu trzeba udokumentować golami. Lepszą na końcu okazuje się drużyna, która strzeli przynajmniej jedną bramkę więcej, bo tak naprawdę inne statystyki  na koniec nie są istotne. Takie rozstrzygnięcia jak wczoraj, niesamowite powroty tworzą historię futbolu, to dlatego będzie się wspominać po latach. To jest to piękno futbolu lub jak ktoś woli- brutalność. 

Inna rzecz. Media we Włoszech oskarżają Marciniaka o niepodyktowanie karnego . Mi umknęła ta sytuacja, może przysnąłem jak oglądałem skróty. Możecie coś napisać na temat tej sytuacji i czy Polak popełnił błąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Globus903 napisał:

Neymar lub Mbappe trafia latem do Madrytu, czuje to, lepiej żeby to był Francuz do pary z Hazardem. 

Razem  z Kanem Icardim   Christianem Erikksenem   Jovicem  Delightem  .

14 godzin temu, dynecik napisał:

 

Jak najbardziej - powiew swieżości w tych skostniałych rozgrywkach. Poza tym żeby dojść do finału trzeba pokonać w dwumeczu trzech przeciwników więc trudno powiedzieć żeby drużyny docierajace do finału były przypadkowe ktokolwiek by to nie był. Może się udać raz ale przy trzech razach to już trzeba jednak coś prezentowwać.

Mówisz  skostniałych   a oglądałbyś potem takie Shalke z Man U bez 10 zawodników w takim półfinale?  Przecież  UEFA to przede wszystkim stawia na $$. Tutaj liczą się widzowie  a nie typowy Janusz który ma dosyć  Bayernow  i innych Atletico.   Z topowych klubów UEFA ma właśnie hajs dlatego kombinują jak uatrakcyjnić rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ktoś z Was myślał o wyjeżdzie na finał Ligi Europy w Baku ? Ja byłem już kilka razy. Teraz też chciałbym się wybrać bo kierunek ciekawy, a i zestaw drużyn, które ostały się w rozgrywkach zapowiada atrakcyjny mecz.

Jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam do kontaktu bo to zawsze raźniej w towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2019 o 15:45, the cable guy napisał:

@wislok Ty masz swoją opinię, a ja mam swoją. Według mnie nawet gdyby Ronaldo został, to sytuacja by nie była inna. Zjazd się zaczął w momencie zatrudnienia nieodpowiedniego trenera, którego podkupiono reprezentacji. Real to nie jest jakiś podrzędny klubik. Tam nie liczy się jeden zawodnik, a umiejętności większość piłkarzy prezentuje na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonany, że Mourinho by wczoraj dał awans. Wydawało mi się, że Solariego zastąpią po tygodniu pracy, bo to nie jest ten rozmiar kapelusza. Nie zrobili tego i pewnie teraz baardzo żałują.


?Przed Cristiano Ronaldo:
2004/2005 - 1/8 finału
2005/2006 - 1/8 finału
2006/2007 - 1/8 finału
2007/2008 - 1/8 finału
2008/2009 - 1/8 finału


?Z Cristiano Ronaldo:
2009/2010 - 1/8 finału
2010/2011 - Półfinał
2011/2012 - Półfinał
2012/2013 - Półfinał | król strzelców ⚽

2013/2014 - ZWYCIĘSTWO ? | król strzelców ⚽
2014/2015 - Półfinał | król strzelców ⚽
2015/2016 - ZWYCIĘSTWO ? | król strzelców ⚽
2016/2017 - ZWYCIĘSTWO ? | król strzelców ⚽
2017/2018 - ZWYCIĘSTWO? | król strzelców ⚽

? Bez Cristiano Ronaldo:
2018/2019 - 1/8 finału
Edytowane przez Kirk
Na czerwono to tylko administracja i moderacja może ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...