Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSG to ja przepraszam banda niebywałych [beep]ów. United nie miało nawet pół okazji,a zdobyło trzy bramki.  Takie błędy jakie dziś zrobiło PSG nie przystoi drużynie, która ma ambicję wygrywania najważniejszych trofeów w piłce. Znowu się okazało,że w futbolu najważniejsza jest głowa, oni chyba znowu uznali,że już awansowali i stąd te błędy, brak koncentracji. Nie wyciągnęli żadnych wniosków z niebywałej historii z Barceloną. Choć jako kibic United przyznam,że ja bym tego karnego nie podyktował. United ne zasłużyło na awans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie było celowego zagrania, a gracz PSG chował rękę. Już widziałem wiele takich zagrań nie odgwizdanych. Tu jednak nie będę się upierał , bo nie jestem specjalistą,a przepisy są tak niejasne , tak się zmieniają ,że rudno nadążyć. Inaczej to w Polsce, inaczej w LM.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wislok napisał:

Moim zdaniem nie było celowego zagrania, a gracz PSG chował rękę. Już widziałem wiele takich zagrań nie odgwizdanych. Tu jednak nie będę się upierał , bo nie jestem specjalistą,a przepisy są tak niejasne , tak się zmieniają ,że rudno nadążyć. Inaczej to w Polsce, inaczej w LM.

Chował rękę ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth wygrała drużyna, która strzeliła więcej goli, jednak okoliczności zdobycia tych bramek kuriozalne, nie wynikało to z akcji United,a z błędów przeciwnika, choć przy drugiej bramce jakiś udział mieli, bo decyzja o strzale została nagrodzona, by były błędy muszą być jakieś strzały- akcje, tu też Dalot zdecydował się na uderzenie.. to znaczy zrobił cokolwiek bo miałem wrażenie,że United zachowywało się tak jakby to wynik 2:1 dawał awans , bo to PSG napierało... No nic, tak ciekawej fazy pucharowej LM dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wislok napisał:

United zachowywało się tak jakby to wynik 2:1 dawał awans , bo to PSG napierało... No nic, tak ciekawej fazy pucharowej LM dawno nie było.

Nie, nie zachowywało się jakby wynik 2:1 coś dawał, zdawali sobie sprawę że jak pójdą na wymianę ciosów to dostaną 2-3 gole i tyle będzie, czekali do końca aby zaryzykować i zaatakować i to zrobili. Taktyka. 

 

@umek faktycznie,  Oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa, jak to się mawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale nie powiedziałbym,żeby oni w końcówce zaatakowali... Moim zdaniem nadszedł taki moment gdzie jednak powinni mocniej ruszyć, bo to czy wygrali by 2:1 czy przegrali 2:3 nic nie zmieniało. United miało furę szczęścia.  

Porto awansuje po karnym z VAR-u , widzimy jak jego wprowadzenie było ważne. Gdyby nie było VAR-u nie było by karnego dla United i w konsekwencji awansu. 

Swoją drogą w 1/4 LM mogą być 4 ekipy z Premier League, a wielu spodziewało się,że to może być taki piłkarski brexit dla angielskich ekip. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie byli dużo słabsi  sportowo  od rywala , jakoś Ajax nie musiał czekać do doliczonego czasu gry by zaatakować :) Nie mówię o ruszeniu na hura, tylko o przytrzymaniu piłki z czym mieliśmy problemy i stwarzaniem sytuacji, zmuszaniem Buffona do interwencji. A United grało prostą, by nie powiedzieć prostacką piłkę, PSG właściwie nie schodziło z połowy United . Można teraz zaklinać rzeczywistość i mówić jaki to niby United zagrało świetny mecz,a to podobny mecz jak w Turynie był. Z taką grą United nie ma czego szukać w 1/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w piłce wygrywa zawsze lepszy ? Odsyłam do taktyki.  OGS miał swój plan na mecz i to był jednym możliwy plan biorąc problemy jakie miał przed mecze, wiadomo musiało dopisać trochę szczęście  i dopisało ale też trzeba umieć je wykorzystać.  Nie, MU nie zagrało świetnego meczu, zagrało mądrze, wyrachowanie, wykorzystało błędy przeciwnika, wygrało i przeszło dalej. 

 

Niech jeszcze City  i Atletico odpadną i będzie ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jak taktyka OGS zakładała takie błędy PSG to jest on geniuszem, United patrząc na sytuację kadrową , wynik pierwszego spotkania nie miała prawa awansować i trzeba sobie uczciwe powiedzieć ,że to PSG przegrało mecz na własne życzenie i awans,a nie United dzięki swojej grze czy taktyce OGS awansowała. Tak też bywa - zgadzam się i kończę na dziś dyskusję, dziękuję za fajną dyskusję i wymianę myśli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak była, tak się gra, inaczej oni szans by nie mieli. Masz racje PSG mogło zamknąć ten mecz, ta sytuacja Mbappe to przecież będzie memem jakiś czas. Co nie zmienia faktu, że dobrze się stało, że PSG nie ma. 

 

https://twitter.com/TSmokowski/status/1103429129796550656

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mad85 napisał:

Bo City to to samo co PSG, a Atletico jakoś nigdy nie wydaje mi się klubem które może wygrać LM, większe szanse dałbym Porto. 

Mimo wszystko nie porównywałbym City do P$G. Najdroższy transfer MC to raptem 76 mln za De Bruyne. Gdzie im do Neymara czy Mbappe. Finał LM jest na stadionie Atletico, więc wszystko jest możliwe. Dla mnie są większym faworytem niż Juve. Nie rozumiem zachwytów nad drużyną z Turynu. Z Porto to mocno przesadziłeś moim zdaniem. Większość ekip będzie marzyła o wylosowaniu właśnie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...