Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Narazie się nie sprawdza :D 

Typowy Skomina i jego asystenci..

Ci sami sędziowie, którzy na wiosnę w rewanżowym meczu półfinału LM wykiwali Romę notabene także w meczu z Liverpoolem... 

 

IMO tak jak pisałem na tej i poprzedniej stronie porażkę Napoli miałem wkalkulowaną:

- sędzia Skomina i jego ludzie

- słabiutka gra Napoli na wyjazdach w europejskich pucharach

- beznadziejny bilans Napoli na ziemi angielskiej

- fatalny układ meczów, nawet jeszcze gorszy niż tych kilka lat temu gdy o centymetry nie awansowali dalej 

- Ancelotti i te jego słynne pomnikowe porażki na wyjazdach w roli trenera

- Milik i jego "szczęście"

- Mario Rui

- Maksimovic w roli prawego obrońcy

- ręcznik w bramce (Ospina)

- gen f-r-a-j-e-r-s-t-w-a

 

Znacznie bardziej jestem zszokowany odpadnięciem Interu. Toż to f.r.aj.e.r.s.t.w.o w czystej postaci. Tym bardziej, że najedzona Barcelona niegrająca już o nic zrobiła prezent na Święta urywając punkty wygłodniałemu Tottenhamowi.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem teorii spiskowych, ale mam wrażenie, że najwięcej na dzisiejszych wynikach spotkań zarobili bukmacherzy. Zobaczcie na rezultaty najciekawszych meczów gdzie np. Inter był ogromnym faworytem do ogrania PSV, Tottenham miał również iść na całość, a w meczu Liverpoolu skromne 1-0 również wygląda na logikę jakoś dziwnie. Gdyby mi ktoś powiedział, że takimi wynikami się skończą te mecze to bym nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo    nędza w Serie A   tylko  Juventus będzie  reprezentować  Serie A w LM. Napoli Inter w LE.Czyli  Napili i Inter dołączą do Milanu. Dobrze by jednak było by nie było derbów  Mediolanu w fazie pucharowej.

 

Atletico zrobiło   "swoje"    wylądowali na 2 miejsce a to oznacza że trafią na a to Bayern a to Man City  a to PSG   czy nawet   Juve. 

 

@Aron  wyobrażasz  sobie  1/8       Atletico -  Juve?

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że Liverpool awansował. Napoli z przebiegu spotkania powinno być szczęśliwe, że tam się na 1-0 skończyło. Strasznie nędzny mecz Włochów, nie mieli żadnych argumentów, żeby zagrozić Liverpoolowi i dobrze, że w fazie pucharowej ich nie będzie. Liverpool ma większe szanse żeby ograć kogoś z pierwszego miejsca niż oni.

Co do czerwonej dla VVD, nie jestem przekonany, że nawet gdyby był VAR to sędzia sięgnąłby po czerwony kartonik. Wejście oczywiście szalenie niebezpieczne, jednak jak Veratti wleciał tak samo Gomezowi, tyle tylko że nie trafił nawet w piłkę to słyszałem wiele głosów wśród ekspertów z Polski,  że Marciniak to kapitalnie wytrzymał i generalnie świetna decyzja ?

Piłka nożna to taki sport, że kontrowersji nie pozbędziesz się nigdy, bo nawet z VARem ciągle jest miejsce na interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 godzin temu, Arkon napisał:

Wszystkie angielskie ekipy awansują dalej. Nie spodziewałem się tego, a tu taka miła niespodzianka.

Również z tego powodu się cieszę.

W końcu  liga angielska najlepszą ligą jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, asiafan napisał:

 

@Aron  wyobrażasz  sobie  1/8       Atletico -  Juve?

Na razie to Juve jeszcze nie jest pewne I miejsca w grupie, ale tak wyobrażam sobie i wcale nowy klub Ronaldo nie miałby łatwej przeprawy. Oczywiście takiego meczyku nawet bym nie oglądał. Ze zwycięzców grup wszyscy będą marzyli o Porto i mimo wszystko Dortmundzie. Ja bym chciał, żeby Barca wylosowała Romę i rewanż Katalończyków za upokorzenie z zeszłego sezonu. Ciągle liczę też, że taki napastnik jak Icardi zagra w końcu w jakimś topowym klubie i lepszej lidze. Ciekawe czy jego kandydatura jest rozpatrywana w Realu, ale ja widziałbym go choćby w Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real jest nim zainteresowany, ma klauzulę wykupu 110 mln dlatego jest kandydatura jest wymieniana tylko raczej jego odejście jest mało prawdopodobne, kapitan i ulubieniec kibiców, Juve nie gra już tak mętnie i defensywnie jak w poprzednich sezonach, przyjście CR7 uwolniło potencjał ofensywny zespół i zmieniło styl gry, liczę na Liverpool - Barcelona w 1/8 ale pewnie najtrudniejszego przeciwnika znowu trafi Real. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Icardi ma ambicję zdobycia jakichś trofeów, powinien zmienić klub na naprawdę topowy, bo Inter raczej długo takim nie będzie. Gdyby nie Messi i jego niechęć do Icardiego(odbicie małżonki Maxi Lopeza), to widziałbym go nawet w Barcelonie jako następcę Suareza. Dziś z ciekawością obejrzę jak De Ligt i De Jong zagrają z Bayernem, bo to chyba obecnie najgłośniejsze nazwiska, łączone z najlepszymi klubami Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mrozio11 napisał:

Co do czerwonej dla VVD, nie jestem przekonany, że nawet gdyby był VAR to sędzia sięgnąłby po czerwony kartonik. Wejście oczywiście szalenie niebezpieczne, jednak jak Veratti wleciał tak samo Gomezowi, tyle tylko że nie trafił nawet w piłkę to słyszałem wiele głosów wśród ekspertów z Polski,  że Marciniak to kapitalnie wytrzymał i generalnie świetna decyzja ?

Piłka nożna to taki sport, że kontrowersji nie pozbędziesz się nigdy, bo nawet z VARem ciągle jest miejsce na interpretacje.

jw. 

 

Na pewno trafiliby się jacyś sędziowie, którzy nie pokazaliby czerwonej kartki nawet po analizie VAR (tak jak z tymi "jurorami" którzy głosowali na Benzemę w plebiscycie Złotej Piłki), ale większość raczej na pewno pokazałaby czerwoną, bo to było wejście na złamanie nogi. Choć czasami odnoszę wrażenie, że sędziowie pokazują w takich sytuacjach czerwoną dopiero gdy zobaczą na własne oczy, że kość jest złamana i stopa wisi na samej skórze. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Globus903 napisał:

Real jest nim zainteresowany, ma klauzulę wykupu 110 mln dlatego jest kandydatura jest wymieniana tylko raczej jego odejście jest mało prawdopodobne, kapitan i ulubieniec kibiców, Juve nie gra już tak mętnie i defensywnie jak w poprzednich sezonach, przyjście CR7 uwolniło potencjał ofensywny zespół i zmieniło styl gry, liczę na Liverpool - Barcelona w 1/8 ale pewnie najtrudniejszego przeciwnika znowu trafi Real. 

Przeciwnicy Realu w ostatnich 5 sezonach: PSG, Napoli, Roma, Schalke, Schalke

Przeciwnicy Barcelony w ostatnich 5 sezonach: Chelsea, PSG, Arsenal, Manchester City, Manchester City

Pewnie Real  ZNOWU trafi na jakiegoś giganta po wyjściu z grupy, a Barcelona na jakiegoś słabeusza. Obiektywizm w twoim wykonaniu klasy zerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arkon napisał:

Jeśli Icardi ma ambicję zdobycia jakichś trofeów, powinien zmienić klub na naprawdę topowy, bo Inter raczej długo takim nie będzie. Gdyby nie Messi i jego niechęć do Icardiego(odbicie małżonki Maxi Lopeza), to widziałbym go nawet w Barcelonie jako następcę Suareza. Dziś z ciekawością obejrzę jak De Ligt i De Jong zagrają z Bayernem, bo to chyba obecnie najgłośniejsze nazwiska, łączone z najlepszymi klubami Europy.

Oglądając mecz  towarzyski w Katarze  Brazylia Argentyna   mecz komentował ten sam komentator co komentował  Boca - River  fanatyk ligi Argentyńskiej  i nie tylko.   No to on potwierdził że nie to że tylko Messi  i jego niechęć ale w ogóle  większość kadry nie przepada za Icardim.  Icardi nie szanował zasad w szkółce La Masii  nazywając tam młodych    robotami. Twierdził że nie mieli życia tylko  22 i spać. No to teraz może zobaczyć co ci którzy wyszli z tej szkółki i grali w pierwszej drużynie co   wygrali w ciągu tych lat odkąd on opuścił Barcelone a co wygrał Icardi.    Maxi Lopez  też miejsca w reprze nie miał.    

 

Ajax Bayern  powiem tak  . Ten karny  Lewego na 2:2  to jakiś żart. 3 razy zatrzymać się nie dało?  Z całym szacunkiem do Lwegeo ale te jego karne to jakaś pomyłka.  Czy CR7 się zatrzymuje gdy posyła te bomby z 11?

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, the cable guy napisał:

Przeciwnicy Realu w ostatnich 5 sezonach: PSG, Napoli, Roma, Schalke, Schalke

Przeciwnicy Barcelony w ostatnich 5 sezonach: Chelsea, PSG, Arsenal, Manchester City, Manchester City

Pewnie Real  ZNOWU trafi na jakiegoś giganta po wyjściu z grupy, a Barcelona na jakiegoś słabeusza. Obiektywizm w twoim wykonaniu klasy zerowej.

Przeciwnicy Realu w Fazie Pucharowej Napoli, Bayern, Atletico, Juve, PSG, Juve, Bayern, Liverpool to nie moja wina że Barcelona odpada w 1/4 od kilku sezonów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Globus903 taa, naginaj jeszcze lepiej fakty. Była mowa o pierwszym przeciwniku to ci wymieniłem jakich w ostatnich latach miały obie drużyny. Okazało się, że w większości ogórków miał Real, a Barca ekipy z topu. Jednak widzę, że jakakolwiek dyskusja w oparciu o fakty nie ma sensu w twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą:

 

Gol dla Lazio strzelony prawidłowo, ale sędzia pokazuje spalonego.

 

Zaraz potem:

 

Gol dla Eintrachtu po podaniu ręką i... sędzia uznaje bramkę. 

 

UEFA :witam:

 

PS. Trenerem Niemców jest Adolf Hutter z Austrii :thehehe:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympiakos właśnie przed chwilą dostał karnego z kapelusza. Wyłączam TV. 

 

Od razu mi się przypomniał mecz Wisły z Panathinaikosem w Atenach i anegdota Baszczyńskiego jak kiedyś po latach grając w Atromitosie spotkał byłego piłkarza PAO z tamtego spotkania, który klepiąc go po ramieniu powiedział wprost, że Wisła przegrała nie na boisku tylko już przed meczem, gdzieś w gabinetach. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witm po przerwie.

 

No oczywiscie na poczatek - nie ma to tamto - Włosi typowo dla siebie odpadaja ze wszystkiego co sie da w niewyobrazalnie frayerski sposób, gdzie kazdy inny na luzie by wyszedl :-D

 

W tym sezonie chyba przebili skalę i ustanowili nowy pułap.

We wtorek Inter stracił pewien awans z PSV u Siebie (wystarczylo miec lepszy wynik od Tottenhamu na Camp Nou).

Nie wierzyłem, że są w stanie stracić punkty u Siebie w takim meczu z praktycznie najslabszą druzyna w calej stawce. Jestem za Tottenhamem i Sonem ale byłem już pogodzony z tym, że odpadli i sam na grałem na Inter.

No przecież, oni nie mogą tego wypuścić, to sie nie da. A jednak sie dało.

 

Juve sie osmieszylo z rowniez praktycznie najslabsza druzyna tej edycji - ale to tylko 1 mecz i mieli awans, wiec nie ma problemu ^^ Co z tego, ze grali w najmocniejszym skladzie? :D


Roma pojechala do Pilzna jakims 3cim skladem, wiec nie ma o czym mowic.

 

Nastał czwartek - dobra, czas na LE. Mysle sobie - nie no na pewno Milan tego nie wypuści, gram X2. Co prawda niby szaleństwo bo wiadomo jak gra Milan (nedza i parodia), no ale bez przesady - nie, że przegrają w meczu o życie z wyprzedanym w poprzednim sezonie Olympiacosem. Remis moze czy cos.

Przegrali i to dwoma golami, odpadajac 8)

 

Duzo sie dzialo dziwnych rzeczy, Niemcy tez co prawda troche spaprali sprawe (RB Lipsk tracac gola na 1:1 w koncowce z Rosenborgiem i odpadajac pomimo tego ze RB Salzburg zrobil wszystko i rozwalil Celtic nie dajac im nic zrobic ...) ale Włoskich wyczynów nikt nie pobije, nie ma szans ^^

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A dała prawdziwy popis. O ile Napoli da się jeszcze jakoś wytłumaczyć, o tyle Inter zawalający awans z PSV, które o nic nie walczyło to już kompromitacja. Dokładając do tego Milan, który nie musiał zrobić wiele wczoraj, żeby sobie wywalczyć awans a i tak nie potrafił tego zrobić również wygląda żenująco.

 

Swoją drogą jak patrze na te rankingi UEFY, gdzie niezależnie od tego w których rozgrywkach grasz dostajesz tyle samo punktów? Za wygranie meczu w LE powinno być tych punktów dwa razy mniej, potem są takie kwiatki że Atletico odpada w LM w grupie, wygrywa LE i ma o jeden punkt mniej od Bayernu, który odpadł w półfinale LM?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...