Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 19.00 widzę tylko jeden w miarę ciekawy mecz: Inter- Tottenham. Niestety raczej nie obejrzę meczów z udziałem Napoli i Liverpoolu, bo grają zazwyczaj o tej samej porze co Barca. Za to druga strona drabinki, dla mnie, tragiczna. Jeśli nie zmieni się kierowca autobusu w MU, to nawet nie zamierzam rzucać okiem na starcie z Juve, które też gra "wyrachowaną piłkę'.

Mecz Juventusu z Manchesterem United to i tak atrakcyjniejszy mecz niż wszystkie z udziałem Barcelony w tejże grupie. 

Dwa Red Bulle zagrają ze sobą, niezłe jaja. :D

UEFA MAFIA

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Random1989 - tutaj masz wszystkie mecze i godziny:

https://en.wikipedia.org/wiki/2018–19_UEFA_Champions_League_group_stage#Groups

Rzecz w tym, że tam jest tylko faza grupowa. Przeklikałem też fazę pucharową (która mnie interesuje) i tam są jedynie daty spotkań, bez godzin, a o to mi chodzi.

Edit: już wiem, przejrzałem uefowski dokument i tam jest, że o 21:00 dwa mecze, chyba że postanowią inaczej (np. zespół z Rosji gospodarzem).

Edytowane przez Random1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 września   będzie gala FIFA best.   Nominowani  CR   Salah  i Luka Modric.  Ja głosuje na Modrica.  Za mundial i za to ile wniósł  w LM  .  Dziennikarze  El Chriinguito  tylko jeden fan CR7  głosował na swojego pozostali  na Modrica.

Serwis  whoscored   podsumował  statystiki  komu się należy bez względu na trofea.

 

DmL0SWuWsAAXHlr.jpg

 

DmL0RjCXsAAt12Y.jpg

 

DmL0TccX4AIRlDA.jpg

 

Dotyczy tylko minionego sezonu.

 

DmMVMC6W4AIFwzQ.jpg

 

 

DmL-RP1XsAIT7RY.jpg

 

DmL-RP2WwAALstX.jpg

 

Skandalem jest  brak  Griezzmana   w tej 3.

 

Most goals in Europe 1f947.png Messi 1f948.png Salah 1f949.png Kane Most big chances created in Europe 1f947.png Messi 1f948.png Payet 1f949.png Insigne Most dribbles in Europe 1f947.png Messi 1f948.png Hazard 1f949.png Neymar Most MOTM in Europe 1f947.png Messi 1f948.png Thauvin 1f949.png Fekir/Neymar Fifa's '"The Best" nominees: Modric, Salah, Cristiano..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, jacekmalina30 napisał:

Liga mistrzów o 19:00, pustawe trybuny na Barcelonie, brak studia o godz. 20:00 i cała magia LM padła. Zmiana z godzinami meczów wg mnie tragiczna.

Długo się coś czuje nie utrzyma ta nowa formuła 1. spotkań od godz. 19. Dla mnie również to całkowity bezsens. Osiem czy sześć spotkań w jednym czasie to nie zmienia wiele. Zazwyczaj ogląda się jeden wybrany przez siebie mecz, a mniej już jeden po drugim (wyjątek Mistrzostwa Europy/Świata). 

 

10 godzin temu, MartinFC napisał:

Zieliński i Milik w podstawie na Crvene. Może ktoś to obejrzy :D

W tym spotkaniu pierwsze skrzypce gra komentarz Pana Andrzeja. Uwielbiam go słuchać i nie ważne kto gra:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2018 o 19:26, ezequiel93 napisał:

Zgadza się, ale większych szans Napoli nie daję. Liverpool pewniak, PSG raczej też. Napoli spadnie do Ligi Europy. Większe szanse daję Interowi na sprawienie niespodzianki - Barcelona gra nierówno, z Tottenhamem też mogą powalczyć. ;)

 

 

I przewidziałem ten Inter, chociaż to co zagrał w końcówce Tottenham, to jest kryminał. Brak Llorisa w ostatnich meczach jest bardzo rażący. Inter nie zasługiwał nawet na punkt, a wygrał mecz. :)

Niestety polskie Napoli na dzień dobry wypisało się z walki o awans. Komplet punktów w dwumeczu z Crveną, to był obowiązek... Nie sądzę, żeby PSG i Liverpool miały jakiekolwiek problemy w Belgradzie.

Monaco myślę, że znowu nie wyjdzie z grupy. Obok Atletico w grupie A powinna awansować Borussia, która wczoraj po kuriozalnym golu wygrała w Belgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MartinFC napisał:

Ronaldo leci z czerwoną kartką. Niestety powtórki są tak słabej jakości że do końca nie wiadomo za co i czy słusznie.

Ale Strejlał widzi czerwoną na 100%. Na wszystkich powtórkach nic nie widać a ten pewien i jeszcze tłumaczy że bez powodu piłkarz się  nie kładzie. Ludzie gdzie ten VAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mad85 napisał:

Czerwona zasłużona, CR klepną Murillo jak też leżał w głowę a w zasadzie nacisnął całą dłoń na głowę a ten wystartował momentalnie do CR.  [beep]stwo Portugalczyka.

 

Mogę się z tym zgodzić że czerwona pod warunkiem, że dasz linka do powtórki. Bo nadal ja przy jakość i super hd nie mogę się dopatrzec za co to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...