Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans na pozostawienie LM w formie turnieju ponieważ sa to mniejsze wpływy dla drużyn i brak terminów. FIFA przymierza się do stworzenia klubowych MŚ w formule turnieju.

W półfinale LM znalazły się drużyny z krajów, gdzie rozgrywek nie dokończono lub skończyły się prawie półtora miesiąca od restartu LM. Wygląda na to, że intensywna gra po pandemii miała jakiś wpływ na rozstrzygnięcia w LM.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Wyglada na to że jesteś niedzielnym kibicem i nie bardzo się w tym wszystkim orientujesz.

 

Niedzielny kibic wytyka komuś bycie niedzielnym kibicem - wyższy poziom absurdu... :D Zerknij sobie jakie plany ma UEFA na kolejne sezony, za rok rusza trzeci puchar europejski. - puchar dla ubogich. Będziemy mieli granie we wtorki, środy, czwartki od godziny 17.... Nie odejdziesz od telewizora. Będziesz musiał rzucić robotę, żeby to wszystko obejrzeć. :D

Ten turniej może i fajnie się ogląda, bo jeden mecz. Jednak wielkie kluby zarabiają też na biletach i chcą grać  te mecze na własnym stadionie pełnym kibiców.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ezequiel93 napisał:

Niedzielny kibic wytyka komuś bycie niedzielnym kibicem - wyższy poziom absurdu... :D Zerknij sobie jakie plany ma UEFA na kolejne sezony, za rok rusza trzeci puchar europejski. - puchar dla ubogich. Będziemy mieli granie we wtorki, środy, czwartki od godziny 17.... Nie odejdziesz od telewizora. Będziesz musiał rzucić robotę, żeby to wszystko obejrzeć. :D

Ten turniej może i fajnie się ogląda, bo jeden mecz. Jednak wielkie kluby zarabiają też na biletach i chcą grać  te mecze na własnym stadionie pełnym kibiców.

Ja pisalem o tym jego wpływie pandemii na wyniki meczów a nie o liczbie meczów.

Nie interesują mnie puchary dla ubogich bo mam szczęście oglądać drużynę która gra w LM..ie kolekcjonuje meczów tylko dlatego bo lecą w tv.

 

Czy liczba meczów wróci do normy..napewno w końcu to rozgrywki skorumpowanej do cna UEFA :)

 

i tak jestem niedzielnym kibicem...bo tylko na żywo oglądam mecze na Old Trafford podczas gdy Ty na Polsacie :-)

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja pisalem o tym jego wpływie pandemii na wyniki meczów...

Moment, czytaj ze zrozumieniem, pisałem o możliwym wpływie dużej ilości meczów na wyniki w LM. Faktem jest, że ci ktorzy mieli dużo wolnego przed LM są teraz w pólfinale.



...i tak jestem niedzielnym kibicem...bo tylko na żywo oglądam mecze na Old Trafford podczas gdy Ty na Polsacie :-)

Oglądanie meczów ze stadionu w żadnym wypadku nie czyni Cie ekspertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało realne, żebyśmy mieli taki sam skład półfinałów jeśli rozgrywki toczyłyby się w kwietniu i maju, z dwumeczami.

W tym turnieju piłkarze City ruszali się jak muchy w smole... Myślę, że gdyby nie ''popisy'' Varane'a, to Real by ich wyeliminował jeszcze w 1/8 finalu.

Barcelona to już od trzech lat zalicza blamaże w Lidze Mistrzów, ale czy przegraliby 8:2, gdybyśmy grali dwumecz? Pewnie nie.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że to wpływ powinno mieć tylko negatywny...wystarczy przyjrzeć się sytuacji w Barcelonie i temu co wyprawia Guardiola by wiedzieć że niespodzianek nie ma..

Facet [beep]y wszystko w LM odkąd nie ma Messiego i miliarda podań między Xavim i Iniestą.

Nie twierdzę że jestem ekspertem ale na Boga jak można napisać że pandemia ma wpływ na wyniki...takiego argumentu nie wysywają nawet sam Messi z Ronaldo...którzy odpadli.

Więc tu nie trzeba być ekspertem a logicznie myślącym człowiekiem

Przychodzą młodzi jak w Bayernie czy Lyonie i starzy odchodzą.

@ezequiel93 City to jest choroba psychiczna Guardioli...facet jest nieobliczalny jeśli chodzi o taktyki...znów kupi 6 zawodników...i znów nic z tego nie będzie.

 

Bardzo mi się podoba to co robi od lat Bayern..oni na 7 zawodników wydali...130 milionów Euro...czyli mniej niż Barcelona na wypożyczonego im..Coutinho.

To pokazuje że w klubie rządzi nie tylko sam manager a szefowie klubu mający plan na lata i z tymi planami zatrudniają managera.

Taka kiedyś była Barcelona..dziś to klubik jak kiedyś Real..bez ładu bez składu.

Co do City...szczerze mówiąc nie wiem co potrzebna Guardioli by zrozumiał że kupowanie po kilku piłkarzy rocznie  za szmerane pieniądze nie sprawi że coś z nią wygra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG i Lyon grają na świeżości. Drużyny z Bundesligi miały trochę więcej wolnego niż te z Włoch, Hiszpanii, czy Anglii. Ma to na pewno jakiś wpływ, chociaż jak się w piłkę grać nie potrafi, to się odpada - jak taki Wolfsburg, czy Leverkusen, które mimo jakichś krótkich wakacji wyglądały fatalnie w Lidze Europy.

Pandemia nie wpłynęła na wyniki? Co ma powiedzieć Simeone, który nie mógł skorzystać z dwóch piłkarzy z powodu covid? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ezequiel93 napisał:



W tym turnieju piłkarze City ruszali się jak muchy w smole... 



 

Ale to juz wina Pepa ktory zmienia sklad ,taktyke,ustawienie i w ten sposob oslabia druzyne. Wspomniales o AM jest tez Atlanta ktora musiala grac bez swego lidera Ilicica, to dla mnie duzo wieksze oslabienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj tak cicho? Legia pokazała "klasę" i strzeliła gola dopiero gdy przeciwnik grał w "10". Co roku jest to samo, wielkie zapowiedzi, nadzieje na lepszą grę,a z roku na rok "wyjaśniają nas" jacyś półamatorzy. Tak, Legia przeszła,ale dla komentujących ten mecz najważniejszy był fakt, że zdążą zobaczyć półfinał Lipsk-PSG. I to jest najlepsze podsumowanie napompowanej do granic możliwości ekipy z gwiazdami i solidnymi kontraktami. Jestem ciekaw kiedy wartość praw do ekstraklasy, będzie proporcjonalna do "wielkości 'polskich klubów grających w europejskich pucharach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, slamer82 napisał:

Co tutaj tak cicho? Legia pokazała "klasę" i strzeliła gola dopiero gdy przeciwnik grał w "10". Co roku jest to samo, wielkie zapowiedzi, nadzieje na lepszą grę,a z roku na rok "wyjaśniają nas" jacyś półamatorzy.

 

Brzmi żenująco, pytanie co będzie dalej. Czy Ci, którzy mówili/pisali że tylko Legia może powalczyć Europejskich pucharach, nie skompromitują się  niczym eksperci mówiący że Barcelona - Bayern to będzie wielki mecz...

 

Błędy obrony Lipska, jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to PSG w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

UEFA zgodziła się, aby piłkarze ŠK Slovana Bratislava rozegrali mecz pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z drużyną KÍ Klaksvík. Ma być to jednak zespół rezerw słowackiego klubu. Spotkanie odbędzie się w piątek 21 sierpnia. Powodem całej sytuacji podejrzenie na obecność COVID-19 u fizjoterapeuty Belasí.

https://pilkarskiswiat.com/sk-slovan-bratislava-otrzymala-zielone-swiatlo-od-uefa-na-rozegranie-meczu-z-ki-klaksvik-ale-pod-jednym-warunkiem/

Wyższy poziom absurdu w wykonaniu UEFA - wszystko po to, żeby eliminacje rozegrać za wszelką cenę i przeprowadzić kolejną edycję rozgrywek zgodnie z kalendarzem. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, slamer82 napisał:

Co tutaj tak cicho? Legia pokazała "klasę" i strzeliła gola dopiero gdy przeciwnik grał w "10". Co roku jest to samo, wielkie zapowiedzi, nadzieje na lepszą grę,a z roku na rok "wyjaśniają nas" jacyś półamatorzy. .

My po 1 lekceważonymi wszystkim a dwa wbrew pozorom to czy ktoś wygra wysoko nie ma znacznie. Nawet Legia ten 2016 rok, tam naprawdę kogo to obchodziło potem z kim graliśmy i jak? Rok temu Crvena ledwo się 2 pierwsze rundy prześlizgnęła potem karne i gole wyjazdowe i była LM. To też było chyba minusem Legii w 2017 i 2018 roku, że nie umiała w takich meczach się po prostu prześlizgać jak wczoraj. Jeszcze 4 takie mecze i będzie fajnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...