Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

Nigdy nie uważałem się za eksperta , jestem skromnym kibicem wyrażającym subiektywne odczucia. Pozdrawiam,a teraz ożecie walić we mnie jak w bęben, gratuluję tym, którzy wierzyli w Liverpool. Mnie tej wiary zabrakło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przypomnienie mi bardziej topowych klubów od Liverpoolu. O ile wiem liga angielska według specjalistów jest pierwszą albo drugą ligą pod względem jakości. Tak więc jakie to kluby są.....Barca zgadza się ale Klop ich wywalił z Champions League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 01:34, Project_ALF napisał:

Liverpool tego już nie odrobi. Barcelona zdecydowanym faworytem do zgarnięcia uszatka. Messi ze Złotą Piłką. Dobrze, że TVP pokaże rewanżowy meczu Ajax - Tottenham, bo na Anfield nawet jeśli będą emocje to zakończenie już znam (a jeśli będzie inne niż awans Barcelony to do lipca robię sobie przerwę w tym dziale).

Słowo się rzekło. Do zobaczenia w lipcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony finał tak jak wcześniej pisałem Liverpool - Ajax. Tylko te dwie drużyny zasłużyły na finał tej edycji. Brawooooo

2 minuty temu, the cable guy napisał:

Po tym meczu można powiedzieć, że LM jest ustawiana. Nie wierzę już w czystość tych rozgrywek, nie wierzę w przypadki ani cuda tego typu... To jest marketing i ogromne pieniądze, a nic się nie sprzedaje w obecnych czasach tak jak tego typu historie... 

Ustawiona bo Barca odpadła????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz można określić jednym słowem. Tym słowem jest [beep]STWO... Barca miała pełne gacie od początku tego meczu, byli za przeproszeniem ze[beep]i przed meczem z osłabionym Liverpoolem. Brawo, brawo, brawo, za rok zdobywamy tryplet [beep]stwa i tym razem pewnie w finale prowadząc 4;0 do przerwy dostaniemy po tyłku 4;5 do końca meczu. Ich stać nawet na tak kuriozalne historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, the cable guy napisał:

Po tym meczu można powiedzieć, że LM jest ustawiana. Nie wierzę już w czystość tych rozgrywek, nie wierzę w przypadki ani cuda tego typu... To jest marketing i ogromne pieniądze, a nic się nie sprzedaje w obecnych czasach tak jak tego typu historie... 

Że co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wislok napisał:

Nigdy nie uważałem się za eksperta , jestem skromnym kibicem wyrażającym subiektywne odczucia. Pozdrawiam,a teraz ożecie walić we mnie jak w bęben, gratuluję tym, którzy wierzyli w Liverpool. Mnie tej wiary zabrakło. 

Z tymi ekspertami to na wyrost, ja pierwszy raz zlekcewazylem wynik w finale LM Liverpool-Milan. Po pierwszej połowie olałem mecz, a druga połowa była całkiem inna. Na szczęście udało mi się wrócić na Dudek dance. 

 

Jeszcze chciaialem nawiązać do [beep]ów z PSG. Tutaj renoma Barcelony, od dziś są na równi [beep]stwem z PSG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym meczu można powiedzieć, że LM jest ustawiana. Nie wierzę już w czystość tych rozgrywek, nie wierzę w przypadki ani cuda tego typu... To jest marketing i ogromne pieniądze, a nic się nie sprzedaje w obecnych czasach tak jak tego typu historie... 
Człowieku ochłoń. Nie pisz na gorąco takich postów, bo później będziesz żałował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]sko to się stało dziś. Nie ogladalem ani minuty bo w hotelu nie mieli kanału ale z tego co czytam to Barca zagrała identycznie jak z Roma. Zlekcewazyla przeciwnika. Oczywiście nie w kontekście jakościowym co do klubu a w takim że wynik i absencję do tego doprowadziły. A gdy już wpadła 1sza bramka to taka mała lawina poszła... Nie będę mógł tego przeżyć przez następne dwa miesiące ale to tylko mecz. Życie toczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...