Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, umek napisał:

Że co?City wydało dosłownie 3 razy więcej niż Liverpool w ostatnich pięciu latach.563 miliony£ co daje 658 milionow Euro.Zawodnicy się starzeją...dalej pisać nie będę.

Taki jesteś wiarygodny jak ten post wyżej. :D

Kumaty? :D Trzeba było jeszcze przeliczyć na jeny albo szekle. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawop napisał:

@Arkon, to są skrajne przypadki, na ich zakup nikogo chyba nie stać.

 

 

Jakoś P$G ich kupił. :) Uwielbiam ligę angielską, ale z całym szacunkiem największe gwiazdy grają w Hiszpanii albo P$G czy nawet Juve. Z Anglii prawdopodobnie znowu odejdzie kilku znakomitych piłkarzy- Hazard, Pogba czy Eriksen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, the cable guy napisał:

Taki jesteś wiarygodny jak ten post wyżej. :D

Kumaty? :D Trzeba było jeszcze przeliczyć na jeny albo szekle. ?

 

Nie zmienia to faktu że wydal trzy razy tyle ile drużyna z Kloppem na czele by odpaść znów w LM i nie dokonać niczego za kasę,za którą powinien już dawno wygrać LM.Wspaniały geniusz poraz kolejny w kolejnym klubie wychodzi i dziś mówi że Liverpool ma łatwiej walczyć o mistrza.

 

PSG ich nie kupił a zwyczajnie przepłacił coi jak widać wkurza nawet samych inwestorów,do których dotarło że czas się zwijać.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piłce liczą się puchary, a tych Klopp nie gwarantuje, a Pep je zdobywa regularnie i to jest różnica. Kto za 30 lat będzie pamiętał Kloppa jeśli nadal nic nie będzie wygrywał ? Skoro zdaniem Umka puchar Ligi czy FA Cup to nic nie warte puchary to Klopp jest jeszcze słabszy bo przegrywa pierwsze mecze w sezonie i odpada i gadanie że gra się drugim garniturem itp to bujda bo większość klubów tak robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfery z trzech ostatnich sezonów - ceny z transfermarkt.

Liverpool - 435,98 mln euro

City - 608,09 mln euro

Jak ci tu wyszło, że Klopp wydał trzy razy więcej to ja nie wiem ?

 

Pisałem niedawno, że to może być dziwny sezon Liverpoolu, z jednej strony jeden z najlepszych w historii wyników punktowych w Premier League, gra długimi momentami imponowała a na koniec sezonu znowu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się z tym zgadzam w 100%.Pep gwarantuje ale czy nie naszła nikogo taka refleksja że facet powinien jak choćby taki Mourinho wygrać LM w innych klubach?

Chcemy wierzyć że Pep jest genialny...ale to trzeba udowodnić.I tak jak Klopp nie udowadnia tak i Pep ma z tym problem.

 

I tego nie negujcie,liczą się jak piszecie trofea i tych Pep (tych największych) nie gwarantuje mimo kompletnej drużyny jaką sam sobie stworzył.I żeby było jasne,nigdzie nie pisę że Klopp jest lepszy,osobiście go nie trawię i moim zdaniem do elity nie należy i należeć prędko nie będzie.

 

@mrozio11  https://www.transfermarkt.co.uk/premier-league/fuenfjahresvergleich/wettbewerb/GB1

 

I nie potrzeba tych emotek jakbyś z kolegą na GG pisał.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest tylko gadanie. Klopp nigdy nie prowadził naprawdę topowego klubu jak Pep. Jak już pisałem porównanie byłoby dobre, gdyby przejął Barcę czy Bayern, a nie kluby takie jak Borussia czy Liverpool, które dawno nie wygrały niczego poważnego.

@Pawop

Nie tylko zobacz na Atletico i Grizmanna, P$G ma prawdopodobnie przyszłego zdobywcę ZP Mbappe, Ronaldo może i podstarzały, ale to ciągle wielki piłkarz. Nie wierzyłem w niego, ale Juve w LM ciągnął właściwie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, umek napisał:

https://www.transfermarkt.co.uk/premier-league/fuenfjahresvergleich/wettbewerb/GB1
I nie potrzeba tych emotek jakbyś z kolegą na GG pisał

To już pomijając, że tu masz bilans transferowy a nie same wydatki to jaki jest sens brać w kontekście wydatków Guardioli ostatnie pięć sezonów?

 

7 minut temu, Arkon napisał:

Na razie to jest tylko gadanie. Klopp nigdy nie prowadził naprawdę topowego klubu jak Pep. Jak już pisałem porównanie byłoby dobre, gdyby przejął Barcę czy Bayern, a nie kluby takie jak Borussia czy Liverpool, które dawno nie wygrały niczego poważnego.

Myślę, że jego następny przystanek to będzie już z pewnością któryś z topowych klubów, bo robotę jaką zrobił w Liverpoolu doceni chyba każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mrozio11 napisał:

To już pomijając, że tu masz bilans transferowy a nie same wydatki to jaki jest sens brać w kontekście wydatków Guardioli ostatnie pięć sezonów?

 

Myślę, że jego następny przystanek to będzie już z pewnością któryś z topowych klubów, bo robotę jaką zrobił w Liverpoolu doceni chyba każdy.

To chyba logiczne że o bilansie mówimy....następny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrozio11 napisał:

To już pomijając, że tu masz bilans transferowy a nie same wydatki to jaki jest sens brać w kontekście wydatków Guardioli ostatnie pięć sezonów?

 

Myślę, że jego następny przystanek to będzie już z pewnością któryś z topowych klubów, bo robotę jaką zrobił w Liverpoolu doceni chyba każdy.

Wtedy można go będzie w miarę obiektywnie ocenić. Co do Pepa, to piękne jest to, że nie zostawi po sobie spalonej ziemi, bo odmłodził MC niesamowicie, nie to co Mou w MU i ściąganie jakiegoś Ibry, Maticia czy Sancheza. Zresztą Klopp podobnie działa w Liverpoolu. Dlatego dla mnie to obecnie najwybitniejsi trenerzy, a przy okazji preferują ofensywną piłkę, a nie takie badziewie jak Simeone czy Allegri lub The Special One. Za Valverde też nie przepadam, choć oczywiście doceniam to co robi z Barcą, ale to nie jest mój futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki Manchester United trzyma się Woodwarda i całej tej post Fergusonowej bajki nic tam się nie zmieni a widać ewidentnie ze ta łajza nadal podejmuje decyzje.

 

@Pawop pisze że to nadal marka..nie to już nie jest marka a klub żyjący przeszłością.Zatrudnili człowieka który już nawet sam nie wie po co tam jest.

Za Pogbe oficjalnie dali zaporowa cenę 160 milionów funtów.Po co trzymać gościa chcącego odejść?

Ten klub to dziś ogromny problem.I rozwiązania jego na horyzoncie nie widac.3/4 zawodników powinno stamtąd wylecieć...tyle że kto ich kupi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Spokojnie, MU to jednak marka, chętni do gry się znajdą.

Problem polega na tym, że Real będzie chciał przebudować skład, Bayern podobnie, Juve też będzie chciało się wzmocnić i parę innych ekip, które dają 100% pewność gry w LM. Trudno będzie namówić topowych zawodników do gry w MU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mogą grać w LM, dla innych nie jest to priorytet. Topowi gracze raczej w tym momencie nie zdecydują się na transfer do MU, ale jest dużo dobrych graczy, z potencjałem, którzy chętnie przejdą do MU. Trzeba iść w slady Liverpoolu, przykłady Coutinho, Salaha, Mane i innych pokazują, że jest to dobra droga.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...