Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny dzień- awans Barcy i Ajaxu. :) Jak pisałem, że drużyna z Amsterdamu może pokonać Juve, to zostałem wyśmiany i co!? Odejście Ronaldo z Realu do Juve było ruchem bezsensownym, choć dziś obok Szczęsnego to CR7 był najlepszy na boisku. Poza tym w drużynie z Turynu biegało 9 koszulek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Jose wróć.Wreszcie widać źe to zawodnicy to kompletne dno a nie manager.Czas na jakieś 7;0 żeby się management tej druzynki obudził i wywalił Wooooowdarda.

 

Gracze to jedno, ale Mou również swoje dorzucał. Gość jest od dłuższego czasu frustratem, a nie trenerem. Dużo mówi, mało robi, wciąż jest przekonany o swojej nieomylności, ale co potwierdzają kolejne drużyny prowadzone przez niego to już nie jest ten Jose, który swego czasu był w czołówce trenerów świata ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, roberttosat napisał:

Chociaż jestem kibicem Juve to Ajaxowi należał się ten awans. Dobrze komentatorzy zauważyli, że jakby bez zaangażowania grali. 

 

Czego bym sobie życzył to czytelne przepisy dotyczące ręki. Ręka to ręką tak powinno być. Swoją drogą po co sędzia sprawdzał Var przy pierwszej bramce? 

Oni nie grali bez zaangażowania. Ajax im odebrał chęci do gry.

Ręka to ręka? Nigdy nie powinno być takiego przepisu. W sytuacji z odbiciem od ręki nie było podstaw do podyktowania karnego.

Sędzia sprawdzał bo jeden z zawodników Ajaxu został przewrócony w tej akcji i mogło to wyglądać jak faul. W powtórce się okazało, że rzeczywiście był obalony, ale przez kolegę z zespołu. Nie wiem jak mogłeś to przeoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy

Co do VAR to ja w trakcie akcji widziałem, że został powalony przez kolegę no ale lepiej żeby sprawdził dwa razy niż uznał nieprawidłową bramkę. Co do ręki z tym się zgodzić nie mogę bo bo za dużo jest interpretacji. Ręce z tyłu i blokujemy i jest ręka albo jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Ajaxu to czysta przyjemność. Erik ten Hag pracował w Monachium w momencie, gdy rządzili tam Guardiola i Heynckes. Ten Ajax trochę wygląda jak hybryda myśli obu szkoleniowców. Liczę więc, że Manchester City dzisiaj odrobi straty i półfinały to będzie prawdziwa uczta.

Nie dawałem zbyt dużych szans Ajaxowi w starciu z Juventusem, jednak jak tak teraz patrzę na skład zespołu z Turynu to sam nie wiem dlaczego byłem tak pewny ich wygranej. Porównanie ich środka pola wczoraj i podczas ostatniego finału LM do którego udało im się dostać jest wymowne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, nigdy nie zrozumiem stawiania Juve w roli faworyta do wygrania LM z takim środkiem pola- Can za którym nikt nie tęskni w Liverpoolu jest najlepszym przykładem. Nie zapominajmy o moim "ulubieńcu" od lat czyli najbardziej przereklamowanym graczu- Dybali. Nie przepadam za CR7(choć doceniam go jako piłkarza), ale oglądając wczorajszy mecz aż było mi go żal, bo autentycznie nie miał z kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za moją drużynę.Żal mi biednego Ronaldo.Dani Alves będąc w takiej sytuacji po prostu spakował manele i odszedł.Ale on nie zarabiał 30 mln za sezon... 

 

Zwycięstwo Ajaxu to wygrana futbolu nad minimalizmem. Od kilku lat Juve zawsze przegrywa w ten sam sposób.Zmieniali się piłkarze,zmiemiał się system gry ale jeden element zawsze ten sam -trener beton.[beep] nadal myśli że wygra LM tak jak tą biedną Serie A strzelając gola i bronienem wyniku. W Europie trzeba grać w piłkę pełny mecz.  

 

Winę za obecną sytuacje ponosi prezydent Juve Andrea Agnelli.Kupił jednego z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie, dał mu kosmiczną pensje , dokupił mu kilku innych graczy,utrzymując przy tym  w klubie wszystkie gwiazdy. Zapomniał przy tym wszystkim o fundamentalnej rzeczy w futbolu  - o trenerze.Zostawił wypalonego włoskiego betona i efekt w tym roku jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...