Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramos wyeliminował Salaha i nawet kartki nie dostał. Kolejny skandal.

 

To w jakim celu Salah podniósł rękę ku górze? Normalnie zachowanie walczących o piłkę, a to że później ręki nie zabral....

 

Lepiej wyjaśnij dlaczego w tym pięknie zapowiadanym meczu tylko jeden celny strzał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że to Real zaniża poziom, ale z samego biegania i strzałów gdzieś tam nic nie wynika. A to Ty się najbardziej emocjonujesz grą Liverpoolu. Jak dla mnie finał dużo gorszy niż rok temu.

Czy ktokolwiek przed sezonem mógł przewidzieć, że Liverpool będzie grał w finale LM? Ja nie spotkałem się z takimi opiniami. Weź też pod uwagę, że oprócz absolutnie kluczowego Salaha, nie grają tam Can, Oxlade, Matip czyli jakby nie patrzeć czterech graczy z pierwszej 11. Że o Coutinho, który odszedł do Barcy nie wspomnę.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale. Dwie kwestie. Kogo obchodzą przewidywania przed sezonem? Gdyby wszystko było oczywiste,  i mialo być klarowne to w finale byłaby Barcelona. Po drugie, co z tego że ktoś nie gra, skoro LFC do zejścia Salaha miał zdecydowaną przewagę, którą ''udokumenował'' jednym celnym strzałem? Szukanie argumentów na siłę, by usprawiedliwić Liverpool.

 

Rób tak dalej, a wniosek będzie jeden, to nie Liverpool awansował do finału a Salah z kolegami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real ma na ławce Bale'a, Asensio czy Vasqueza. A kogo ma Klopp? Tu jest zasadnicza różnica.

Jak to kogo Kloppa, człowieka porażkę.

 

Gale Bale szmata na maxa, co ten Karious robił to ja nie wiem, jak na razie to pojedynek ręczników w bramce. Na razie Navas  prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. wspomniany wcześniej Can.

 

Ale po co odnosić się do ławek? Czy ktoś Liverpoolowi zabronił wydawać pieniedzy z Premier League? Łatwo zmieniacie zdanie.

Gdy LFC wygra to będzie, że nie trzeba wydawać milionów jak City, United, Chelsea by wygrywać trofea...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...