Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Marcelo powiedział, że powinien być karny dla Bayernu http://www.sport.pl/pilka/56,65041,23347418,liga-mistrzow-marcelo-przyznal-ze-powinien-byc-rzut-karny.html#Z_BoxSportImg

W przyszłym sezonie nadal nie będzie VARu w LM, czyli nadal komedia w postaci nic niewidzących sędziów zabramkowych. Bez sensu.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie błąd Rafinii i bramkarza Bayernu zespół z Niemiec grałby dalej. 

I w tym sęk. Obejrzałem oba spotkania tego dwumeczu, Bayern w obydwu meczach miał przewagę, większe posiadanie piłki, więcej strzałów, okazji. Byli drużyną po prostu lepszą z przebiegu gry. Jednak podarowali rywalom dwa gole, które zadecydowały. :) Dlatego jestem zły na Rafinhę, na Ulreicha - za te babole, bo to przez nie, a nie przez sędziów Bayern odpada. Plus jest taki, że Robert Lewandowski będzie miał więcej wolnego przed mundialem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak został Lewy oceniony przez niemiecką prasę, bo nigdzie nie mogę znaleźć?

EDIT

Już coś znalazłem i tak jak się spodziewałem słabiutko https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/752234/polfinal-lm-2018-real-bayern-gdzie-byl-lewandowski-surowe-oceny-niemieckich-medi

Jak widać nie tylko typowi "Janusze" krytykują Lewego. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narażę się fanom Realu, ale z dziennikarskiego obowiązku muszę to wrzucić. Wezmę w cytat bo to nie moje tylko z innego forum:

 



Droga hańby, czyli jak Real Madryt został przepchnięty taranem na plecach sędziów prosto do finału w Kijowie:
http://www.sportmediaset.mediaset.it/video/calcio/championsleague/real-quanti-favori_92196-2018.shtml
Porównajcie sobie rzekomy faul Benatii do fauli piłkarzy Realu na zawodnikach Bayernu w polu karnym.  
 
"Równi i równiejsi".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rzut karny dla Bayernu to niemal 99% gol patrząc na umiejętności strzeleckie Lewandowskiego w tym elemencie gry (chociaż fanem rzutów karnych z tzw. zatrzymaniem nigdy nie byłem). 

 

A teraz policzmy sobie ile rzutów karnych nie dostał Bayern w tym dwumeczu z Realem. 

 

Potem wróćmy do ostatniej minuty doliczonego czasu gry w Madrycie kiedy Benatia rzekomo faulował Vazqueza. Porównajmy ten faul do fauli w polu karnym na piłkarzach Bayernu i zastanówmy się dlaczego tam sędzia gwizdnął, a dlaczego wczoraj i tydzień temu gwizdek milczał. 

 

Dla mnie to skandal i ewidentna manipulacja słowem 'interpretacja'. Przepisy UEFA w tej edycji LM to dla mnie mentalność Kalego.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli Real będzie tak cienki jaki był wczoraj i nikt im nie pomoże wygrać;)

To Salah i spółka zajdzie ich, na co liczę. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzą VAR do LM, to jak sędzia doliczy tylko 10minut to będzie sukces...

A niech dolicza i 15 minut. Jeśli pomoże to ograniczyć błędy sędziowskie, to wszyscy na tym skorzystają.

 

Liczę w finale na Liverpool ale obawiam się, że Real pokona ich doświadczeniem. Mimo to, szykuje się kawał dobrego meczycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...